Szafa przesuwna pod schodami

Adaptacja poddasza na wnętrze użytkowe jest świetnym pomysłem, jednak czasami bardzo trudnym w realizacji. Tutaj dowiesz się o wadach i zaletach urządzeniu na poddaszu na sypialni, salonu czy pokoju dziecięcego.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Marcepan33
Aktywny
Aktywny
Posty: 114
Rejestracja: 28 lis 2018, 12:18
Re: szafa

autor: Marcepan33 » 05 gru 2018, 12:50

Podpowiem firmę [...], produkują meble ale też wiedzą jak taką dużą szafę wnękową zamontować, a wcale to nie musi być takie łatwe żeby wszystko było na styk, idealnie umieszczone we wnęce żeby pasowało nie obcierało i tak dalej. Duże doświadczenie, firma działa na rynku od lat, jeszcze pamiętam że swego czasu rodzice u nich kupowali kuchnię na wymiar.

Zosia76
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 57
Rejestracja: 08 paź 2018, 7:00
Re: szafa

autor: Zosia76 » 07 lut 2019, 9:51

Ja swoją szafę przesuwną kupiłam w sieci. Mimo, że pod schody to udało mi się uniknąć robienia szafy na wymiar (cięcie kosztów :mrgreen: )

elabarbara
Aktywny
Aktywny
Posty: 114
Rejestracja: 25 mar 2017, 21:51
Re: Szafa przesuwna pod schodami

autor: elabarbara » 25 lut 2019, 18:37

Ja też urządzam mieszkanie i bardzo ładne widziałam Szafy Głębokość 40cm - Ceneo.pl Jestem zauroczona tymi meblami, i teraz zastanawiam sie jak to wszystko połączyć by wszystko ładnie wyglądało. Muszę poszukac jeszcze ciekawych wskazówek w necie.

beata.lisek
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 97
Rejestracja: 18 lip 2018, 12:51
Re: Szafa przesuwna pod schodami

autor: beata.lisek » 27 lut 2019, 15:02

Dobra [więcej informacji poprzez PW] to podstawa


Wróć do „Wnętrza na poddaszu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości

Gotowe projekty domów