Jaka podłoga w sypialni?

Jeżeli marzy ci się sypialnia, a nie wiesz jak ją urządzić, w tym dziale możesz podyskutować na temat aranżacji tego miejsca. Zapytaj innych, co sądzą o lustrze czy telewizorze w sypialni. Znajdziesz porady dotyczące koloru ścian w sypialni oraz czy ustawienie łóżka w odpowiednim miejscu ma wpływ na sen.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

rannata
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 442
Rejestracja: 31 maja 2014, 13:25
Re: Jaka podłoga w sypialni?

autor: rannata » 16 lis 2018, 10:30

Myślę, że najlepsze panele. Wiele osób stawia na wykładzinę, ale moim zdaniem to siedlisko roztoczy.

bajkowa
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 89
Rejestracja: 31 sie 2018, 13:20
Re: Jaka podłoga w sypialni?

autor: bajkowa » 22 lis 2018, 10:52

Ja również jestem za podłogą drewnianą. A świetną firmą takich desek dębowych jest firma Wonder Floor. No i też najlepsze jest to, że ich deski są wykańczane olejem UV dzięki czemu nie trzeba ich jeszcze później impregnować.

Awatar użytkownika
ChybaRyba1
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 81
Rejestracja: 13 wrz 2018, 10:17
Kontaktowanie:
Re: Jaka podłoga w sypialni?

autor: ChybaRyba1 » 22 lis 2018, 13:47

Drewniana podłoga, a do tego jakiś dywan (nie na całe pomieszczenie) żeby zimą nie stawać na zimnej podłodze, a na lato zawsze można go zwinąć

Marek Rajski
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 46
Rejestracja: 10 maja 2016, 20:48
Re: Jaka podłoga w sypialni?

autor: Marek Rajski » 23 lis 2018, 9:09

Drewniana podłoga sprawdzi się najlepiej moim zdaniem. Przede wszystkim taka podłoga jest bardzo ładna a także wytrzymała. Dobrej jakości podłogi oferuje firma Baltic Wood. Mają bardzo duży wybór podłóg z różnych kolekcji. Podłogi wykonują z drewna wysokiej jakości, zabezpieczają je lakierem lub olejem i wykańczają eleganckimi listwami. Oferowane podłogi mogą także być montowane w pomieszczeniach z ogrzewaniem podłogowym.

kordoba
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 430
Rejestracja: 12 lis 2015, 17:43
Re: Jaka podłoga w sypialni?

autor: kordoba » 26 lis 2018, 11:56

Mi się bardzo podobają parkiety. Uważam, że są ponadczasowe. Wiele różnych odcieni drewna jeśli chodzi o parkiety widziałam u ArtCore. Jest to firma, która zajmuje się sprzedażą najróżniejszych elementów z drewna do wykańczania wnętrz.

martynawilkosz7
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 04 gru 2018, 15:32
Re: Jaka podłoga w sypialni?

autor: martynawilkosz7 » 04 gru 2018, 15:54

Jakiś czas temu nie wyobrażałam sobie nic innego, jak dywan albo wykładzina, bo dodają takiego ciepłego efektu. Ale teraz już od kilku lat mam same panele - bez dywanów, bo jakoś nie umiem nic dobrać. I jestem bardzo zadowolona z takiego obrotu sprawy, bo znacznie łatwiej utrzymać czystość i pokój jest taki minimalistyczny

nazwawbudowie18
Początkujący
Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 12 wrz 2018, 9:49
Re: Jaka podłoga w sypialni?

autor: nazwawbudowie18 » 05 gru 2018, 9:44

Tak jak jestem wielbicielem drewna, i w nowym domu będę mieć wszędzie taką podłogą, tak w sypialni nie wyobrażam sobie przytulnej wykładziny. :)

pawlowaty
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 37
Rejestracja: 22 lis 2013, 13:40
Re: Jaka podłoga w sypialni?

autor: pawlowaty » 10 gru 2018, 12:24

wykładziny nie polecam – ciężko o nią dbać, ciężko się sprząta i jak już ktoś napisał: jest to siedlisko roztoczy. Praktyczniejszym – i według mnie – ładniejszym rozwiązaniem będzie dębowa deska podłogowa. Drewno to po prostu klasa sama w sobie :) ja mam u siebie w sypialni deskę ariana z solid parkiet i powiem szczerze, że prezentuje się bardzo fajnie, a przy tym podłoga jest łatwa w utrzymaniu czystości.

Klaudi86
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 10 gru 2018, 13:08
Re: Jaka podłoga w sypialni?

autor: Klaudi86 » 11 gru 2018, 7:49

A ja polecę wykładziny, zwłaszcza jak nie ma w mieszkaniu liniejących zwierząt. Co do utrzymania i czyszczenia - zależy od materiału i długości włosia, nie musi to być wcale problem. Ja swoje wykładziny (całkiem spora powierzchnia, parter domku jednorodzinnego - 3 pomieszczenia i korytarz na piętrze) odkurzam dwa razy w tygodniu i to w zupełności wystarczy, do tego raz na jakiś czas pranie ręczne :P

becia235
Początkujący
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 27 mar 2018, 8:19
Re: Jaka podłoga w sypialni?

autor: becia235 » 27 gru 2018, 20:03

Ja w sypialni mam postarzaną drewnianą podłogę i przyznaję, że chyba nie ma lepszej:) Z białymi dodatkami wygląda powalająco i elegancko. Tutaj możecie zobaczyć postarzaną deskę deska-podlogowa.eu

Arowana14
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 304
Rejestracja: 25 maja 2012, 13:46
Re: Jaka podłoga w sypialni?

autor: Arowana14 » 03 sty 2019, 13:32

Najlepiej sprawdzi się drewniana. Zobacz sobie ofertę firmy domdrewna. Moim zdaniem drewno na podłodze to drewno, żaden panel czy inny plastik nie da tego efektu co naturalne drewno. Wizualnego i trwałości.
BOB-BUDOWNICZY

polly28
Aktywny
Aktywny
Posty: 245
Rejestracja: 14 lis 2017, 13:39
Re: Jaka podłoga w sypialni?

autor: polly28 » 14 sty 2019, 23:57

Zdecydowanie nie ma lepszego wyboru niż wykładzina. To uczucie, gdy wstajesz rano i kładziesz stopy na miłej wykładzinie - super sprawa. Naszą wykładzinę wraz z montażem zawdzięczamy szczecińskiej firmie Tukan. :)

PrzemekS
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 348
Rejestracja: 30 gru 2015, 20:37
Re: Jaka podłoga w sypialni?

autor: PrzemekS » 19 sty 2019, 23:58

Jak dla mnie odpowiedź jest jedna, drewno zawsze będzie najlepszym rozwiązaniem. A już najbardziej lubię drewniane deski, kupowaliśmy takie w prestige-decor.pl Mamy kolor Baltic Amber, fajny, ciepły odcień, super wygląda a samo drewno jest solidne, taka podłoga długo nam posłuży.

lideropinii
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 1648
Rejestracja: 03 kwie 2015, 18:26
Re: Jaka podłoga w sypialni?

autor: lideropinii » 20 sty 2019, 22:43

Nie widzimy lepszej opcji przy odpowiednim budżecie dostępnym, niż dobrej jakości podłoga drewniana.

Pozdrawiamy, zespół Decoroom
Pozdrawiamy, zespół Decoroom

Prawdziwe piękno kryje się we wnętrzu ...

Elka084
Początkujący
Początkujący
Posty: 27
Rejestracja: 09 cze 2017, 20:43
Re: Jaka podłoga w sypialni?

autor: Elka084 » 18 sie 2021, 21:13

Według mnie do sypialni najbardziej przytulna będzie podłoga drewniana. Taka podłoga nie tylko świetnie się prezentuje, ale jest również inwestycją na lata. Kiedy zacznie gorzej wyglądać wtedy wystarczy ją jedynie odświeżyć poprzez renowację czy cyklinowanie.


Wróć do „Sypialnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości

Gotowe projekty domów