brodzik

Łazienka w stylu nowoczesnym czy klasycznym? Jaką wybrać armaturę łazienkową i kolor płytek? Wanna czy prysznic? Jak zaaranżować małą łazienkę w bloku? Takie pytania zadaje sobie każdy, kto ma przed sobą wizję remontu łazienki.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Gostek
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 15 lut 2008, 18:43
Lokalizacja: Drezdenko
brodzik

autor: Gostek » 25 lut 2012, 21:25

Witam.Potrzebuje informacji na temat brodzików firmy Schedpol konkretnie CORRINA :?:
Gostek

stokrotka27
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 26 lut 2012, 21:21
Re: brodzik

autor: stokrotka27 » 26 lut 2012, 22:27

witam
mam ten brodzik od niedawna, ale jestem bardzo zadowolona:) ma delikatny spad, woda nie stoi w brodziku tylko szybko znika;) jest izolowany termicznie i naprawdę utrzymuje ciepło, ale najlepsze jest to że ma wymiar standardowy tzw R550 więc pasuje do niego mnóstwo różnych kabin innych producentów. Łatwy w utrzymaniu czystości...

a przy okazji zapraszam do mnie: kasia-domiogrd.blogspot.com

rolab
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 27 lut 2012, 12:30
Lokalizacja: Niemcz
Re: brodzik

autor: rolab » 27 lut 2012, 13:52

Witam! Pozwole sobie poczepić się pod temat, niedługo czeka mnie zakup brodzika. Znalazłem New Trendy Corrina. New Trendy, czy ktoś może powiedzieć mi coś w tym temacie? Czy dobra firma, widzę że są też brodziki tańsze innych firm, ale czy nie lepiej dołożyć i wziąć te New Trendy? Macie może jakieś doświadczenia z tą firmą?

olcia85
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 02 sty 2012, 23:23
Re: brodzik

autor: olcia85 » 06 mar 2012, 9:23

Hey ja mam kabine i brodzik tej firmy. wszystko gra, zastanawialismy sie czy kupic bo troche malo opinii, ale nie zalujemy, polecam.

robertkrajcarz
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 405
Rejestracja: 15 lut 2018, 11:13
Re: brodzik

autor: robertkrajcarz » 05 gru 2018, 9:27

Mam w planie zainwestować w rzeczy do łazienki z Krion-u. Materiał miałem okazję obejrzeć u polskiego dystrybutora w Skawinie niedawno (namiar do nich - [KRION Polska]). Materiał rzeczywiście ciepły w dotyku, gładki bez porowatości, idealnie się nadaje właśnie na wannę czy brodzik.


Wróć do „Łazienki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości

Gotowe projekty domów