Wybieramy materac – rodzaje i właściwości materacy

Porady jak udekorować każde wnętrze. Jeżeli zastanawiasz się jakie dodatki będą pasowały do Twojego domu, gdzie je kupić i w jakiej cenie, zajrzyj do tego działu.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Redakcja
Redakcja
Posty: 5433
Rejestracja: 02 cze 2003, 8:18
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Wybieramy materac – rodzaje i właściwości materacy

autor: Redakcja » 29 lis 2017, 22:18

Wybór materaca jest bardzo ważny – to od niego, a nie samego łóżka zależy komfort naszego snu, a nawet zdrowie. Jednocześnie oferta rynkowa jest... Wybieramy materac – rodzaje i właściwości materacy >>
Redakcja

PlantPur
Aktywny
Aktywny
Posty: 158
Rejestracja: 27 cze 2017, 19:33
Wybieramy materac – rodzaje i właściwości materacy

autor: PlantPur » 29 lis 2017, 22:18

Bardzo ważne, żeby do swojej sypialni wybrać dobry materac, który zapewni przyjemny i zdrowy sen. Mimo, że rodzajów materacy jest bardzo dużo, najlepszymi materacami do spania sa materace z pianki termoelastycznej, które zapewniają idealne podparcie ciała podczas snu, a tym samym sen jest komfortowy i przynosi odpoczynek. Wybór materaca może być trudny, ale warto poświęcić mu trochę czasu, sprawdzić, który dany rodzaj materaca jest dla nas najbardziej wygodny, testując go w sklepie lub po zakupie online w domu.

neverland33
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 60
Rejestracja: 07 wrz 2017, 14:58
Wybieramy materac – rodzaje i właściwości materacy

autor: neverland33 » 13 lis 2018, 12:39

Od około 3 lat z hakiem śpię na materacu termoelastycznym Comfortbe. Tak wygodnego materaca nie miałem a nie kosztował on fortuny. Poczytajcie o materacach termoelastycznych i ich własciwościach, bo to jedne z najlepszych rozwiązan dla zdrowego kręgoslupa i snu.

rozalia
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 708
Rejestracja: 03 paź 2013, 13:08
Re: Wybieramy materac – rodzaje i właściwości materacy

autor: rozalia » 15 lis 2018, 12:56

O rodzajach materacy można poczytać, trzeba przyznać też, że od tego może zależeć nasze zdrowie, szczególnie jak ma się problemy z kręgosłupem

budowa876
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 590
Rejestracja: 06 paź 2017, 10:53
Kontaktowanie:
Re: Wybieramy materac – rodzaje i właściwości materacy

autor: budowa876 » 21 lis 2018, 15:16

Jeśli chodzi o meterace dla najmłodszych to moge polecić ten [Materacyk] model. Łatwy w obsłudze, 100 syntetyczny materac, pokrowiec do prania w 60 stopniach, wykonany z pianki wysokoelastycznej. Naprawdę wart swojej ceny.

arek_ch
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 636
Rejestracja: 28 paź 2016, 14:44
Re: Wybieramy materac – rodzaje i właściwości materacy

autor: arek_ch » 04 gru 2018, 17:57

Osobiście całkiem niedawno wymieniałem materac w sypialni, wybrałem sprężynowy, miałem taki już wcześniej i wiem że jest wygodny. A zamawiałem go online na stronie producenta - https://studiomaterace.pl/materac-160x200 Mają duży wybór i fajne promocje na swoje materace, zajrzyjcie.


Wróć do „Dekoracja wnętrz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 91 gości

Gotowe projekty domów