Ktory blender wybrac?

Jeżeli zastanawiasz się nad kupnem nowej pralki czy telewizora, a nie wiesz co wybrać, poradź się innych forumowiczów i wybierz najlepszy dla siebie model. Tutaj znajdziesz informacje o najnowszych produktach RTV i AGD.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

WszystkozAmeryki_com
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 43
Rejestracja: 30 cze 2016, 12:12
Re: Ktory blender wybrac?

autor: WszystkozAmeryki_com » 30 cze 2016, 12:32

To zależy od Twoich wymagań oraz budżetu,bo jeżeli możesz dołożyć do dobrego blendera lub robota kuchennego,to polecam zwrócić uwagę na modele Kenwooda-bardzo chwalone i w pełni profesjonalne. taniej tego typu sprzęt znajdziesz u nas,zapraszamy:)

gofer7
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 11 lip 2016, 13:14
Re: Ktory blender wybrac?

autor: gofer7 » 11 lip 2016, 13:18

Warto przede wszystkim zastanowić się nad typem:

Blendery kielichowe (stojące) - Ich najważniejszym elementem jest pojemny kielich (w rozdrabniaczu Bosch MMB1000 do 2l) z nożem zamontowanym na dnie dzbanka. Taki rozdrabniacz służy do rozdrabniania i miksowania. Rozszerzona wersja posiada również młynek do kawy (np. Ariete Blendy 570), parowar (np. Philips SCF870/22), a nawet sokowirówkę (np. Ariete Tutti Frutti).

Blendery ręczne - W wersji podstawowej posiadają plastikową stopkę miksującą (Bosch MSM 6B100) lub stali szlachetnej (MPM Product MBL-04). Blender służy do rozdrabniania, przecierania i mieszkania. Wersja rozszerzona blendera posiada dodatkowo: trzepaczkę do ubijania piany, pojemnik do mieszania, pojemnik z tarczami tnącymi wymiennymi, kruszenia lodu, nóż do mieszania, a nawet młynek do przypraw, ziół i czekolady (np. Bamix De Luxe).

Kolejny moim zdaniem ważny punkt to oczywiście dodatki. Taki blender może być prawie zastępcą robota kuchennego. U mnie w domu dokładnie to tak wygląda.

Źródło podziału tutaj.

bednarek
Aktywny
Aktywny
Posty: 189
Rejestracja: 09 mar 2012, 23:56
Lokalizacja: Hel
Kontaktowanie:
Re: Ktory blender wybrac?

autor: bednarek » 22 sie 2016, 15:02

Drugi rok mam blender Bamix SwissLine M200 (kupiłem go w tym sklepie http://sklep.puregreen.pl/blendery/). Jestem bardzo zadowolony, ubijam nim śmietanę, jajka, okazał się niezwykle pomocny latem przy robieniu lodów własnej roboty oraz orzeźwiających koktajli. Fajnie jest mieć takie urządzenie w domu, moim zdaniem niezbędny element kuchni ;)

Patrycja267
Aktywny
Aktywny
Posty: 164
Rejestracja: 07 wrz 2016, 10:59
Re: Ktory blender wybrac?

autor: Patrycja267 » 08 wrz 2016, 8:46

A mój obecny blender jest z lidla i powiem Wam, że też jest całkiem przyzwoity :D

shore
Aktywny
Aktywny
Posty: 170
Rejestracja: 24 cze 2015, 22:48
Re: Ktory blender wybrac?

autor: shore » 09 wrz 2016, 10:44

ja kupowałem pierwszy lepszy z Philipsa na avans.pl, jest niezawodny, kruszy ,lód z łatwością, jest naprawdę dobry i ostry. Kupowałem na gwałt bo synek mi się rodził i doszedł do wieku blendowanego jedzenia.

rannata
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 442
Rejestracja: 31 maja 2014, 13:25
Re: Ktory blender wybrac?

autor: rannata » 09 wrz 2016, 11:05

Ja mam ręczny z Bosha. Całkiem w porządku.

wianqa
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 15 wrz 2016, 9:54
Re: Ktory blender wybrac?

autor: wianqa » 15 wrz 2016, 10:17

Ja mam kielichowy z Vitamix TNC i jest mega! moje nowe ulubione cacko w kuchni. Też właśnie od męża dostałam, ale chyba tylko dlatego że go nudziłam o niego dobre pół roku. Uwielbiam koktajle z blendera, zupki krem itd mmmm Polecam każdemu! Kosztował małą fortunę ... ponad 2 tyś
ale lepiej zainwestować w porządny sprzęt niż co roku kupować nowy (zwłaszcza jak to mąż inwestuje :)) Zastanawiałam się jeszcze nad takim bo kosztował przez pół mniej, ale dawali tylko rok gwarancji, a na swój mam siedem

Emdete
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 16 wrz 2016, 7:09
Re: Ktory blender wybrac?

autor: Emdete » 16 wrz 2016, 9:44

Witam Wszystkich Użytkowników na forum. Moim zdaniem blender Kenwooda bardzo dobrze się tutaj sprawdzi i spełni Twoje oczekiwania, w niższej cenie możesz znaleźć go na aukcjach allegro, warto poszukać.

Awatar użytkownika
budek11
Aktywny
Aktywny
Posty: 261
Rejestracja: 27 kwie 2015, 16:30
Kontaktowanie:
Re: Ktory blender wybrac?

autor: budek11 » 04 gru 2018, 11:19

Podbijam

Awatar użytkownika
Złotowłosa
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 502
Rejestracja: 12 lis 2014, 12:46
Re: Ktory blender wybrac?

autor: Złotowłosa » 04 gru 2018, 13:01

ProfiCook ma sporo dobrych jakościowo blenderów.

Mam ich blender od dobrych 2 lat i nic złego na niego napisać nie mogę
ma wygodne końcówki, w tym koncowkę do ubijania
ma dużą moc
spory pojemniczek tak więc bardzo dużo się w nim mieści

Poza tym nie kosztował mnie dużo, sprzęt poleciła mi koleżanka, której jestem teraz bardzo wdzięczna.

Dodam,że mam od tej firmy sporo innych sprzętow w kuchni i nic złego na nich napisać nie moge.
Ostatnio zmieniony 17 gru 2018, 12:47 przez Złotowłosa, łącznie zmieniany 1 raz.

Zami
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 355
Rejestracja: 14 paź 2015, 15:39
Re: Ktory blender wybrac?

autor: Zami » 07 gru 2018, 10:48

Wiesz co... najlepiej zajrzyj sobie do sklepu gkpge. Znajdziesz tam blendery ręczne, zanurzeniowe itd marki WHIRLPOOL. Może akurat coś wpadnie ci w oko. Ja mam blender ręczny ale ostatnio myślę nad zakupem nowego bo ten ma już swoje lata i nie działa tak jakbym chciała.

PawełNM
Aktywny
Aktywny
Posty: 236
Rejestracja: 22 kwie 2014, 23:22
Re: Ktory blender wybrac?

autor: PawełNM » 02 sty 2019, 8:18

Tak na dobrą sprawę jeżeli o blendery chodzi, dzisiaj ich wybór na naszym rynku jest bardzo duży. Dlatego też aby uniknąć konieczności samodzielnego porównywania poszczególnych sprzętów, bez wątpienia dobrym pomysłem będzie odwiedzenie strony z porównaniem ich. Znajdziemy tam bowiem wiele cennych informacji na temat różnego rodzaju sprzętu domowego, a tym samym dużo łatwiej będziemy mogli wybrać coś dla siebie. m

openpower1
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 04 sty 2019, 11:41
Lokalizacja: Białystok
Kontaktowanie:
Re: Ktory blender wybrac?

autor: openpower1 » 04 sty 2019, 11:50

Z dużą mocą np 5w1 ROTOMAX X-1200-W. Wszystkich sprzętów pozbyłem się z domu odkąd mam biedronkowego hoffena master chefa. Słyszałem, że dobry jest Monsieur Cuisine z Lidla. (oba mają wbudowaną wagę to ważne)

trepka90
Początkujący
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 07 lis 2018, 22:59
Re: Ktory blender wybrac?

autor: trepka90 » 08 sty 2019, 0:17

Na świątecznych wyprzedażach zakupiliśmy Bosch MaxoMixx MSM87160 i muszę przyznać że jest świetny. Suche, zmrożone, twarde warzywa itd jeszcze nic go nie zatrzymało :)

Nohadan
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 09 lut 2019, 18:01
Re: Ktory blender wybrac?

autor: Nohadan » 10 lut 2019, 16:45

Miałem w życiu już trochę blenderów, parę lat temu kupiłem Boscha (nie pamiętam modelu) - działa to dziś. Generalnie to polecam tę markę :D


Wróć do „Sprzęt RTV i AGD”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: FB ext hit [Bot] i 8 gości

Gotowe projekty domów