sypialnia

Jeżeli marzy ci się sypialnia, a nie wiesz jak ją urządzić, w tym dziale możesz podyskutować na temat aranżacji tego miejsca. Zapytaj innych, co sądzą o lustrze czy telewizorze w sypialni. Znajdziesz porady dotyczące koloru ścian w sypialni oraz czy ustawienie łóżka w odpowiednim miejscu ma wpływ na sen.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Lena516
Aktywny
Aktywny
Posty: 113
Rejestracja: 06 mar 2018, 11:23
Re: sypialnia

autor: Lena516 » 05 kwie 2018, 14:05

Mój pomysł to odświeżyć i odmienić sypialnię deskami ściennymi. Od PaulBunyan mają świetne bo są to deski z rozbiórki starych domów, nadają klimat wnętrzu, ostatnio byłam w restauracji ze ścianką ich wykonania i muszę przyznać że klasa na wysokim poziomie https://www.paulbunyan.pl/deski-scienne ... azowe.html

INTER DOOR
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 42
Rejestracja: 06 kwie 2018, 10:37
Re: sypialnia

autor: INTER DOOR » 27 kwie 2018, 12:01

Każdy ma własną wizję wymarzonej sypialni i warto ją zrealizować w najdrobniejszych detalach! Jak w każdym innym pomieszczeniu, tak i tutaj ważna jest konsekwencja. Jeśli decydujemy się na jakiś styl, to trzymajmy się go w każdym elemencie. W ten sposób uzyskamy piękny efekt niezakłócony "zgrzytami". Najwięcej uwagi trzeba poświęcić wyborowi łóżka i materaca, ale nie pomijajmy kwestii drzwi, które mają zapewnić nam ciszę i odosobnienie. Warto zdecydować się na takie, które mają specjalne właściwości akustyczne. Powinny też pasować do reszty wystroju.

ogrodniczka31
Aktywny
Aktywny
Posty: 153
Rejestracja: 10 gru 2013, 21:42
Re: sypialnia

autor: ogrodniczka31 » 27 kwie 2018, 17:10

Jakie meble poza łóżkiem macie w swoich sypialniach? Co jest przydatne?
Przeglądałam ofertę tego sklepu: http://meblezagrosze.pl/zestawy-sypialni,111.html . Parę zestawów wpadło mi w oko. Z drugiej strony nie chciałabym zagracić sypialni i wciskać do niej zbyt wiele mebli.

Timix23
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 19 gru 2017, 20:38
Re: sypialnia

autor: Timix23 » 28 kwie 2018, 11:36

Co do łóżka to warto pomyśleć o dobrym materacu. Ja kupiłem dobrej jakości i w dobrej cenie na stronie materace-viscotherapy.pl . Jestem bardzo zadowolony, są bezpośrednim dystrybutorem więc ceny są niższe niż u innych.

KolosRes22
Aktywny
Aktywny
Posty: 138
Rejestracja: 09 gru 2016, 21:01
Kontaktowanie:
Re: sypialnia

autor: KolosRes22 » 23 sie 2018, 10:41

Do sypialni na pewno warto tez dobrać porządne oświetlenie, które pozwoli Wam wieczorem np. odpocząć przy książce jednocześnie nie męcząc wzroku. Dlatego polecam zajrzeć do sklepu https://kanluxforhome.pl/produkty/23 w którym ostatnio nawet sami zamawialiśmy lampki do postawienia obok łóżka.

Awatar użytkownika
manolo2sd
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 45
Rejestracja: 06 mar 2017, 13:58
Re: sypialnia

autor: manolo2sd » 04 wrz 2018, 17:58

Do sypialni najlepsze jest łóżko drewniane
Sama mam takie już od kilku lat i jestem zadowolona solidne i wygodne

e-Rzecznik_Magnat
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 654
Rejestracja: 27 lis 2014, 20:38
Lokalizacja: Warszawa
Re: sypialnia

autor: e-Rzecznik_Magnat » 03 gru 2018, 21:28

O charakterze sypialni w dużej mierze decyduje kolor. Kilka naszych inspiracji. Więcej porad naszego eksperta o tym jak dobierać farby do sypialni i jaki mają one na nas wpływ:
[więcej informacji poprzez PW]
8.jpg

8a.jpg

8b.jpg


Wróć do „Sypialnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości

Gotowe projekty domów