Dodatki do sypialni, czyli pościel to nie wszystko

Porady jak udekorować każde wnętrze. Jeżeli zastanawiasz się jakie dodatki będą pasowały do Twojego domu, gdzie je kupić i w jakiej cenie, zajrzyj do tego działu.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Awatar użytkownika
ChybaRyba1
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 81
Rejestracja: 13 wrz 2018, 10:17
Kontaktowanie:
Re: Dodatki do sypialni, czyli pościel to nie wszystko

autor: ChybaRyba1 » 05 paź 2018, 12:01

Pościel wiadomo, że musi być dobrej jakości, ale ja jako ciekawy, i na pewno przydatny dodatek do sypialni dałbym jakieś kwiatki doniczkowe. Oczyszczają powietrze i świetnie wyglądają :)

rozalia
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 708
Rejestracja: 03 paź 2013, 13:08
Re: Dodatki do sypialni, czyli pościel to nie wszystko

autor: rozalia » 10 paź 2018, 8:02

Na pewno przydadzą się jeszcze jakieś narzuty czy pledy, to też ciekawa dekoracja.

Krisiti90
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 42
Rejestracja: 02 lis 2017, 15:46
Re: Dodatki do sypialni, czyli pościel to nie wszystko

autor: Krisiti90 » 16 paź 2018, 18:21

Wiadomo, że pościel to nie wszystko, bardzo wazne sa według mnie dywany i eleganckie firany i zasłony. Jednak to pościel jest chyba najważniejszym dodatkiem w sypialni. Szczególnie bardzo fajnie wygląda pościel satynowa. W sklepie https://www.bellastoria.pl/posciel-saty ... na-160x200 juz upatrzyłam kilka ciekawych modeli, stawiam głównie na elegancje :)

bomba99
Aktywny
Aktywny
Posty: 106
Rejestracja: 09 sty 2018, 18:21
Re: Dodatki do sypialni, czyli pościel to nie wszystko

autor: bomba99 » 17 paź 2018, 15:01

Może macie rację z tym, że pościel to nie wszystko. Natomiast na pewno odgrywa ona bardzo ważną rolę. Tym bardziej jeśli mówimy o wyposażeniu pokoju hotelowego. Warto wtedy przywiązać znacznie większą wagę do jakości tekstyliów, które wybieramy. Na pewno pościel hotelowa tanio jest dostępna w Grupie Tekstylnej :)

Marcepan33
Aktywny
Aktywny
Posty: 114
Rejestracja: 28 lis 2018, 12:18
Re: Dodatki do sypialni, czyli pościel to nie wszystko

autor: Marcepan33 » 30 lis 2018, 11:51

Podloga bez dywanu to się bardzo szybko niszczy. Sam miałem przez kilka lat same panele na ziemi to wygladały po tych kilku latach jak obraz nędzy i rozpaczy, porysowane, w niektórych miejscach popękane. Dlatego ostatnio zainwestowałem jednak w dywan. Udało się fajnie trafić w sklepie na https://7kd.pl/. Dywan odpowiednio gruby, ładnie dociepla wnetrza , nie przerywa się, nie wyciera itd.

Awatar użytkownika
BreatheMe
Początkujący
Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 15 sie 2018, 21:09
Re: Dodatki do sypialni, czyli pościel to nie wszystko

autor: BreatheMe » 02 gru 2018, 20:46

Bardzo ważnym dodatkiem jest stylowa lampka nocna, a raczej oprawy kloszowe. Kupiłem Activejet MT3018, na prawdę świetny efekt, światło nie jest za jasne, nie wali po oczach, a wzorki tworzą fajny efekt 3D. Tutaj można podejrzeć https://www.youtube.com/watch?v=_SqcL3TtwVk
A w sferisie można kupić, ceny po 40 zł i darmowa dostawa, jak dla mnie super.

BajKamila
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 05 gru 2018, 18:08
Re: Dodatki do sypialni, czyli pościel to nie wszystko

autor: BajKamila » 11 gru 2018, 18:51

a może stonowane gładkie ściany i obraz z waszego zdjęcia , moim zdaniem coś pięknego https://www.dcngallery.pl/upload-your-photo na tej stronce takie robią w rozsądnej cenie.

JoachimKon
Aktywny
Aktywny
Posty: 216
Rejestracja: 24 lis 2016, 20:06
Re: Dodatki do sypialni, czyli pościel to nie wszystko

autor: JoachimKon » 26 gru 2018, 12:49

Zgadzam się, natomiast warto wybrać piękną pościel która jest również idealnym dopełnieniem całej aranżacji . Dlatego polecam sprawdzić pościele w sklepie Mumla, ponieważ wybór wzorów, kolorów oraz wymiarów jest ogromny. Do tego też można liczyć na pomoc miłej obsługi klienta i zawsze terminową realizację.

asiax84
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 431
Rejestracja: 14 kwie 2015, 16:43
Re: Dodatki do sypialni, czyli pościel to nie wszystko

autor: asiax84 » 18 sty 2019, 2:50

Niby pościel to nie wszystko, ale trzeba przyznać, że robi dużą robotę w sypialni. Trzeba jednak wiedzieć jak ją dobrać do swojego pomieszczenia. Dla mnie udało się to bez problemu gdy znalazłam szeroką ofertę sklepu Elway.

marcinmalinka
Aktywny
Aktywny
Posty: 104
Rejestracja: 11 lis 2018, 23:13
Re: Dodatki do sypialni, czyli pościel to nie wszystko

autor: marcinmalinka » 17 lut 2019, 20:30

To prawda! Pościel jest bardzo ważnym elementem wyposażenia sypialni. Osobiście polecam zajrzeć na milusiepodusie.pl, ponieważ dysponują szerokim asortymentem, w wysokiej jakości,a to wszystko w przystępnych cenach. Ja jestem bardzo zadowolony z ich produktów, dlatego też uważam, że warto zapoznać się z ich ofertami. :D

kordoba
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 430
Rejestracja: 12 lis 2015, 17:43
Re: Dodatki do sypialni, czyli pościel to nie wszystko

autor: kordoba » 21 lut 2019, 12:57

Pościel to nie wszystko ale jest bardzo ważna. Dlatego nie możemy o niej zapominać. Pamiętajmy też o tym, aby wybierać pościele wysokiej jakości. Polecam zajrzeć sobie do hurtowni tekstyliów, tam znajdziecie też między innymi pościel do hoteli: https://www.awakrakow.pl/. Duży wybór, wysoka jakość.

elabarbara
Aktywny
Aktywny
Posty: 114
Rejestracja: 25 mar 2017, 21:51
Re: Dodatki do sypialni, czyli pościel to nie wszystko

autor: elabarbara » 26 lut 2019, 12:43

Posciel owszem jest ważnym elementem, ale tak samo nakrycie łóżka jeśli łóżko nie ma pojemnika na pościel to gdzie chowacie, albo czym przykrywacie ? Bo mi się spodobały Koce i narzuty Żółte na ceneo, tak sobie je przeglądałam i zastanawiam się czy do pokoju dziecka taki kolor może być.

malaka
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 818
Rejestracja: 20 lut 2014, 17:17
Re: Dodatki do sypialni, czyli pościel to nie wszystko

autor: malaka » 27 lut 2019, 9:56

A macie narzutę na łóżko? Codziennie ją rozkładacie?

Pantera26
Aktywny
Aktywny
Posty: 162
Rejestracja: 16 cze 2015, 18:20
Re: Dodatki do sypialni, czyli pościel to nie wszystko

autor: Pantera26 » 06 mar 2019, 15:07

Dodatki są ważne, ale w sypialni nie najważniejsze. W sypialni najważniejsze jest łóżko, wygodny materac i dobra jakościowo pościel - kołdra i poduszka. Sen jest bardzo ważny i należy zdabać o to by był zdrowy. Kołdra wykonana z naturalnej tkaniny i puchu dobrej jakości daje konfort snu. Na https://yumenatsu.pl/ można kupić kołdrę uszytą ręcznie z bawełny japońskiej wypełnioną nowym puchem. Taka kołdra zapewnia cyrkulacje powietrza co ułatwia oddychanie ciału podczas snu.

Wronka84
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 20 mar 2019, 2:57
Re: Dodatki do sypialni, czyli pościel to nie wszystko

autor: Wronka84 » 20 mar 2019, 3:20

Ostatnio rozglądałam się za jakimiś niestandardowymi ozdobami do sypialni i ostatecznie padło na lustro które prawdopodobnie będzie wisiało nad komodą. Dekoracyjne lustra wyglądają przepięknie polecam sobie sprawdzić. Czego to oni nie wymyślą teraz (zainspirowała mnie artforma)


Wróć do „Dekoracja wnętrz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Grapeshot [Crawler], refer i 27 gości

Gotowe projekty domów