Dobre grzejniki konwektorowe

Informacje na temat instalacji grzewczych, ogrzewania domu, kotłów CO. Dowiedz się jak ogrzać mieszkanie i jakie wybrać instalacje grzewcze aby rachunki nas nie zaskoczyły.

Moderator: Redakcja e-instalacje.pl

rikolvik
Początkujący
Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 07 gru 2011, 15:50
Dobre grzejniki konwektorowe

autor: rikolvik » 07 gru 2011, 16:06

Potrzebuje dobrego grzejnika elektrycznego do jednego pokoju. Pokój ma 27m2 przy wysokości 3,20, stara kamienica pierwsze piętro i potrzebuje go ogrzać. Potrzebuję dobrego i taniego grzejnika najlepiej może z termostatem. Możecie polecić mi jakąś firmę i co się bardzie opłaca grzejnik konwektorowy czy piec akumulacyjny?

robet14
Początkujący
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 24 lis 2011, 16:16
Re: Dobre grzejniki konwektorowe

autor: robet14 » 07 gru 2011, 16:18

Witam
osobiście ja bym polecił piec akumulacyjny ponieważ opłaca się on bardzie jak grzejniki konwektorowe i bardzo. Sam posiadam taki jeden w pokoju o podobnych gabarytach i jestem bardzo zadowolony. Jeśli byłbyś zainteresowany to ja polecam firmę Inproel. Firma znajduje się w Krakowie, tutaj masz link http://www.inproel.pl/

Pozdrawiam

trynkler
Re: Dobre grzejniki konwektorowe

autor: trynkler » 10 gru 2011, 14:54

Dobre grzejniki posiada jeszcze firma Vega-Heizungen.
Ale oni robią grzejniki infrared.
To są panele do powieszenia na ścianie lub suficie.
Te grzejniki akumulują ciepło w ścianach

dirtydancer
Początkujący
Początkujący
Posty: 32
Rejestracja: 15 gru 2011, 22:55
Re: Dobre grzejniki konwektorowe

autor: dirtydancer » 15 gru 2011, 23:01

Szeroki wybór kolorów i kształtów pozwala dopasować suszarkę czy grzejnik do każdego pokoju i każdej, nawet najmniejszej łazienki. Zdecydowanie taki wybór w sklepie Dobregrzejniki.pl . Skorzystałam z usług sklepu 3lata temu i jestem zadowolona do tej pory.

MaWisnia
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 02 gru 2018, 17:54
Re: Dobre grzejniki konwektorowe

autor: MaWisnia » 02 gru 2018, 18:09

Na taki metraz i warunki o ktorych piszesz to najmniejszy to piec akumulacyjny 3KW dynamiczny. Wazne jest sterowanie bo tu sa duze oszczednosci. A takie sterowanie co sie robi z kanapy lub z pracy jest super cool. Zobacz na cos takiego https://pieceakumulacyjne.com.pl/termostaty-i-regulatory-temperatury-wifi-panel-dotykowy-bezprzewodowe/28-termostat-do-piecy-sterowanie-wifi-dotykowy-ekran.html

syrtis
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 15 sie 2018, 10:17
Re: Dobre grzejniki konwektorowe

autor: syrtis » 05 lut 2019, 18:23

Wg mnie do dogrzewania pomieszczenia, które wymaga tego cały czas grzejnik konwektorowy nie jest dobrym rozwiązaniem. Co prawda nagrzanie następuje względnie szybko, ale na dłuższą metę będzie to nieekonomiczne. Tutaj bardziej polecałbym grzejnik olejowy, coś a la - https://www.sferis.pl/grzejnik-olejowy- ... ly-p520540 - nagrzewa się dłużej, ale po nagrzaniu się może oddawać ciepło nawet do kilku godzin.


Wróć do „Instalacje grzewcze i ogrzewanie domu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: FB ext hit [Bot], Google Adsense [Bot], Majestic-12 [Bot] i 53 gości

Gotowe projekty domów