Czy używacie w swojej pracy narzędzi laserowych?

Dział przeznaczony przede wszystkim dla dekarzy i profesjonalistów. Tutaj poznacie najnowsze narzędzia dekarskie, które przydadzą się w Waszej codziennej pracy.

Moderator: Redakcja e-dach.pl

1001narzedzi
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 340
Rejestracja: 15 mar 2012, 20:04
Re: Czy używacie w swojej pracy narzędzi laserowych?

autor: 1001narzedzi » 14 cze 2016, 8:50

W kwestii dobrych narzędzi,to ja bazuję na kilku firmach,zarówno na Metabo,Makicie jak i Boschu i jestem zadowolony,oczywiście nie z każdego modelu natomiast większość z nich prezentuje bardzo wysoki poziom,jest solidna i bezawaryjna.

luiza82
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 317
Rejestracja: 04 gru 2017, 21:53
Re: Czy używacie w swojej pracy narzędzi laserowych?

autor: luiza82 » 25 maja 2018, 10:41

Wyposażyłam się w najwyższej jakości sprzęt pomiarowy u www.zoller.net.pl. Specjalizują się w wytwarzaniu maszyn do pomiaru i ustawiania narzędzi skrawających, a także ich kontroli. To profesjonaliści dbający o każdy detal.

Kammar24
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 37
Rejestracja: 02 lip 2018, 12:32
Re: Czy używacie w swojej pracy narzędzi laserowych?

autor: Kammar24 » 26 lis 2018, 23:03

Jeżeli tak to zapraszamy również do sprawdzenia naszego sklepu https://www.kammar24.pl/ w którym znajdą Państwo szeroki wybór narzędzi, elektronarzędzi oraz dodatkowego sprzętu do realizacji projektów budowlanych, czy też wykonywania większych jak i mniejszych prac remontowych wyłącznie w najwyższej jakości oraz wydajności na lata.

luiza82
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 317
Rejestracja: 04 gru 2017, 21:53
Re: Czy używacie w swojej pracy narzędzi laserowych?

autor: luiza82 » 02 gru 2018, 12:45

Godnym polecenia jest sklep www.rg-narzedzia.com.pl. To świetny sklep narzędziowy online dla warsztatów i przemysłu. Zapewniają serwis gwarancyjny i pogwarancyjny na oferowane sprzęty i maszyny.


Wróć do „Narzędzia dekarskie, narzędzia budowlane”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Yandex [Bot] i 16 gości

Gotowe projekty domów