Deweloper w Warszawie czy pod miastem?

Zakup mieszkania jest poważną inwestycją, często na długie lata. Dlatego dobrze jest sprawdzić, czy deweloper, od którego chcemy je kupić jest rzetelny, a budowane przez niego mieszkania ? funkcjonalne i dobrze wykonane. W tym dziale możesz poznać opinie na temat różnych deweloperów.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Bartłomiej26
Aktywny
Aktywny
Posty: 178
Rejestracja: 19 lis 2014, 11:11
Kontaktowanie:
Re: Deweloper w Warszawie czy pod miastem?

autor: Bartłomiej26 » 30 cze 2018, 22:19

Ja bym się skupił na inwestycjach pod Warszawą. Przykładowo w Walendowie teraz powstaje nowe osiedle, które ma ponoć być atrakcyjne cenowo. Więcej informacji można znaleźć na: http://www.walendowpark.pl/
Czas na zmiany!

fire
Aktywny
Aktywny
Posty: 158
Rejestracja: 19 wrz 2013, 9:45
Re: Deweloper w Warszawie czy pod miastem?

autor: fire » 05 lip 2018, 22:15

Kto co woli, a ludzie i tak głównie patrzą na bliskość do pracy czy szkół dzieci więc to od tego gównie zależy. Ja z racji tego że moje biuro przeniosło się do Wilanowa to i tam postanowiłem zamieszkać, ale w deweloperce niczego ciekawego nie znalazłem natomiast rynek wtórny miał sporo do zaoferowania. Dzięki pomocy pośrednika Eugeniusza Jaworskiego (tel. 603 195 624) kupiłem świetnie usytuowane mieszkanko a i jeszcze cenę dało radę wynegocjować więc super sprawa

marekfeee
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 19 cze 2018, 13:42
Re: Deweloper w Warszawie czy pod miastem?

autor: marekfeee » 07 sie 2018, 22:10

Nie każdy chce mieszkać pod Warszawą. Poza tym w dobrej cenie można znaleźć bardzo fajne segmenty bezczynszowe. Przykładem jest Osiedle Stoczniowców 3 dewelopera Aras. Jest chyba 10km do centrum, w okolicy sklepy – wszystko, co potrzebne do komfortowego życia. Polecam zajrzeć na stronę i się zapoznać.

betikostrzewa
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 52
Rejestracja: 11 sty 2016, 0:03
Re: Deweloper w Warszawie czy pod miastem?

autor: betikostrzewa » 08 sie 2018, 11:33

Jak chodzi o segmenty to polecam też inwestycję dewelopera Aras Osiedle Stoczniowców 3, warto się zapoznać. Już mam jedno lokum od tego dewelopera i miałam właśnie bardzo dobre opinie, więc spoko. A samo miejsce (segmenty) są przemyślane, tak więc aranżacja nie jest problemem. Nie budują masowo.

martinrekk
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 328
Rejestracja: 03 lip 2018, 8:54
Re: Deweloper w Warszawie czy pod miastem?

autor: martinrekk » 28 sie 2018, 9:52

Jeśli chodzi o nowe duże mieszkania to ja się przyglądam Willi Międzylesie od jakiegoś czasu. Inwestycja staje w ładnej zacisznej zielonej okolicy przy parku krajobrazowym w Międzylesiu. Tam dojazd jest całkiem okej i też nie jest to jakiś wygwizdów – sklepy przychodzie szpitale przedszkola szkoły, wszystko jest do dyspozycji pod nosem.

magdakk
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 35
Rejestracja: 30 sie 2018, 15:42
Re: Deweloper w Warszawie czy pod miastem?

autor: magdakk » 30 sie 2018, 17:45

To zależy, co jest dla Ciebie ważne - bliskość miasta czy spokój przedmieścia. Kwestia decyzji i wyboru na wiele lat. Osobiście polecałabym mieszkanie w dobrze skomunikowanej z centrum dzielnicy Warszawy, sprawdź sobie np. inwestycje dewelopera APM Development, są naprawdę godne uwagi :)

Piotr1955
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 320
Rejestracja: 05 lip 2018, 10:35
Re: Deweloper w Warszawie czy pod miastem?

autor: Piotr1955 » 24 wrz 2018, 9:51

Willa Międzylesie jest interesującą inwestycją szczególnie jeśli komuś zależy na mieszkaniu. Mój bliski kolega chce tutaj kupić 82 metry na parterze z dużym 20 metowym tarasem i ogródkiem 150 metrów kwadratowych powierzchni. Niby mieszkanie ale już można będzie się tutaj poczuć jak we własnym domu.

malina32
Aktywny
Aktywny
Posty: 161
Rejestracja: 03 mar 2016, 10:33
Re: Deweloper w Warszawie czy pod miastem?

autor: malina32 » 26 wrz 2018, 11:13

Mi odpowiadają bardziej inwestycje w Warszawie bo przeszkadzają mi dojazdy z poza miasta. Mijam zawsze po drodze do pracy osiedle Atala i tam przy al Jerozolimskich chciałabym zamieszkać

frik34
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 46
Rejestracja: 27 cze 2018, 12:54
Re: Deweloper w Warszawie czy pod miastem?

autor: frik34 » 29 wrz 2018, 18:27

To zależy co kto woli i jaką kasą dysponuje, ale ja gdzieś dalej od Warszawy to nie chciałam. Mimo, że nowe mieszkanie kupowaliśmy to i tak w naszym imieniu przy odbiorze od developera był przedstawiciel firmy per modum. Dokładnie sprawdził czy wszystko zgodne z umową, czy jakiś fuszerek nie ma. Od dłuższego czasu nasze osiedle jest również przez tą firmę zarządzane, bardzo dobrze zarządzane.

heman
Aktywny
Aktywny
Posty: 172
Rejestracja: 13 maja 2015, 20:57
Re: Deweloper w Warszawie czy pod miastem?

autor: heman » 09 paź 2018, 18:17

Pod Warszawą bo lepsze powietrze i ceny a do tego cisza i zieleń. Jeśli o dobrego dewelopera chodzi to sprawdźcie sobie inwestycję Eko-Bud w Brwinowie. Budują tam osiedle Pszczelin. Deweloper jest sprawdzony, siostra kupiła mieszkanie i gruntowanie ich sprawdziła. Inwestycja spodobała mi się, bardzo tam przyjemnie, osiedle ma park ze starodrzewiem i staw.

raku
Aktywny
Aktywny
Posty: 118
Rejestracja: 08 mar 2016, 11:18
Re: Deweloper w Warszawie czy pod miastem?

autor: raku » 26 paź 2018, 7:08

Nieraz naprawdę ciężko cokolwiek znaleźć mimo że jest dużo ofert, ja się poddałem i zdałem się na Lebiedź Nieruchomości bo masę czasu mi to szukanie zajmowało, a oni w miesiąc znaleźli mi idealne mieszkanie w moim budżecie

janczar15
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 67
Rejestracja: 13 lut 2017, 11:52
Re: Deweloper w Warszawie czy pod miastem?

autor: janczar15 » 24 lis 2018, 16:43

Kupiłem mieszkanie na Osiedlu Grey House 2 od dewelopera Bud-Rim. Zakup mieszkania pod miastem wiąże się z tym, że właśnie ceny są niższe, można więc kupić większe mieszkanie. Jakość wykonania jest lepsza niż u stawiających masowo osiedla warszawskich deweloperów.

karolex88
Początkujący
Początkujący
Posty: 22
Rejestracja: 09 paź 2018, 21:28
Re: Deweloper w Warszawie czy pod miastem?

autor: karolex88 » 29 lis 2018, 20:40

Można znaleźć też ciekawe inwestycje, które są w mieście, a czujesz się jak poza nim. :D Taką inwestycją jest Nowy Park http://nowypark.com.pl/ od Napollo. Kupiłem tam mieszkanie i czekam teraz na odbiór kluczy, który już niebawem :) Zielona okolica, kameralne bloki oraz dobry dojazd na Młociny. :))

waldi79
Aktywny
Aktywny
Posty: 278
Rejestracja: 28 gru 2018, 11:09
Re: Deweloper w Warszawie czy pod miastem?

autor: waldi79 » 28 lut 2019, 16:01

Zależy gdzie chcesz jeszcze to mieszkanie kupić, to ważna kwestia. Dla mnie interesujące wydają się szczególnie w ostatnim czasie Bielany. Dojazd do centrum jest ok, a ciągle się wszystko rozwija. Dużym plusem jest też bliskość. Tego w centrum nie znajdziesz w takiej cenie. Dlatego polecam inwestycję przy Agorze 6, która powinna ruszyć już w tym roku.

Majaja
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 338
Rejestracja: 17 kwie 2018, 13:00
Re: Deweloper w Warszawie czy pod miastem?

autor: Majaja » 05 mar 2019, 14:26

Ja niedawno przeprowadzałam się z Marek do Warszawy. Zdecydowałam się na mieszkanie od Home Invest i cieszę się ogromnie bo wreszcie omijają mnie te wszystkie dojazdy, a to czego potrzebuję mam na wyciagnięcie ręki. Zdecydowanie wybieram miasto!


Wróć do „Opinie o deweloperach”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

Gotowe projekty domów