Wanna czy prysznic :)?

Projekty wnętrz. Szukasz inspiracji jak zaaranżować mieszkania, domy? Tutaj znajdziesz uzyskasz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania, pomysły na wystrój każdego pomieszczenia oraz architektów z całej Polski.
cirrus
Aktywny
Aktywny
Posty: 184
Rejestracja: 24 cze 2009, 15:49
Re: Wanna czy prysznic :)?

autor: cirrus » 30 maja 2018, 12:30

Ja na początku trochę tęskniłam za kąpielami, ale jednak wybieram prysznic. Zajmuje mniej miejsca i jest o wiele bardziej praktyczny. Jedyny minus jest taki, że na pewno łatwiej byłoby mi myć moją córkę, gdybym miała wannę, ale z prysznicem też sobie radzimy :)

rannata
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 442
Rejestracja: 31 maja 2014, 13:25
Re: Wanna czy prysznic :)?

autor: rannata » 30 maja 2018, 13:31

Najlepiej jedno i drugie. Oczywiście jeśli masz miejsce w łazience.
Ostatnio zmieniony 07 cze 2018, 8:12 przez rannata, łącznie zmieniany 1 raz.

Angelal22
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 62
Rejestracja: 30 maja 2018, 15:06
Re: Wanna czy prysznic :)?

autor: Angelal22 » 30 maja 2018, 15:09

Wszystko zależy od tego ile masz miejsca w łazience. Ja preferuję wanny.

Oswietlenie-led
Początkujący
Początkujący
Posty: 31
Rejestracja: 19 lut 2018, 10:39
Re: Wanna czy prysznic :)?

autor: Oswietlenie-led » 06 cze 2018, 9:05

Tak jak słusznie piszą Użytkownicy powyżej, wszystko zależy od tego ile masz miejsca w łazience oraz co preferujesz. Jeżeli jest ona większych rozmiarów, polecam zastanowić się nad wanna która zapewni komfort i relaks :)

marz89
Początkujący
Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 20 cze 2018, 10:36
Re: Wanna czy prysznic :)?

autor: marz89 » 20 cze 2018, 10:49

Też lubię się polenić w wannie, tylko czy będziesz miała czas by codziennie napuszczać do niej wody? Może dobrym pomysłem byłoby kupienie wanny i podpięcie słuchawki by czasem zdecydować się na szybki prysznic? Polecam produkty WODTECH.pl jak zakup wanny to tylko u nich, moja służy już przez lata :)

PrzemekS
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 348
Rejestracja: 30 gru 2015, 20:37
Re: Wanna czy prysznic :)?

autor: PrzemekS » 23 cze 2018, 17:17

Wanna fajniejsza, ale szczególnie przy małych łazienkach kabina będzie praktyczniejsza a i to oszczęność wody jak ktoś wyżej słusznie zauwazył. My mamy kabinę. Kupiliśmy ją w gdańskim Imex Top i dobrze nam dłuży, jest solidna. Mają tam dobry wybór,dostaniecie też ceremikę, baterie czy grzejniki.

igaa90
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 50
Rejestracja: 15 mar 2016, 13:54
Kontaktowanie:
Re: Wanna czy prysznic :)?

autor: igaa90 » 07 wrz 2018, 14:56

Myślę, że to zależy od indywidualnych upodobań, ale i od wielkości łazienki. Osobiście preferuję prysznic, zajmuje też mniej miejsca, nada się więc do każdej łazienki. Takie https://www.nanolazienki.pl/Kabiny-prysznicowe-c14 kabiny prysznicowe powinny pasować do większości aranżacji.

martinrekk
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 328
Rejestracja: 03 lip 2018, 8:54
Re: Wanna czy prysznic :)?

autor: martinrekk » 17 wrz 2018, 9:49

Na stronie [KRION Polska] są bardzo ciekawe elementy wyposażenia łazienki i kuchni z krionu do kupienia. Kupowaliśmy tutaj wannę i płytki do łazienki. Sprawna dostawa dobry kontakt ze sprzedawcą wszystko takie jak miało być – przyjemne w dotyku, bez porowatości, jasne i połyskujące jak naturlny kamień.

sanqi321
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 86
Rejestracja: 31 maja 2017, 11:11
Re: Wanna czy prysznic :)?

autor: sanqi321 » 08 paź 2018, 9:53

Prysznic jest bardziej praktyczny, zajmuje mniej miejsca, zużywa mniej wody. A mnie i tak ciężko by było zrezygnować z wanny. Jednak wybiera wannę :)

DanielLebioda
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 87
Rejestracja: 30 sty 2017, 11:46
Re: Wanna czy prysznic :)?

autor: DanielLebioda » 13 lis 2018, 14:40

A kupując kabinę z hydromasażem na co zwracaliście szczególną uwagę? Ile kosztowała Was taka przyjemność?

Arowana14
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 304
Rejestracja: 25 maja 2012, 13:46
Re: Wanna czy prysznic :)?

autor: Arowana14 » 14 lis 2018, 21:37

DanielLebioda pisze:A kupując kabinę z hydromasażem na co zwracaliście szczególną uwagę? Ile kosztowała Was taka przyjemność?


Ja mam taką kabinę Obrazek. Na wypasie jak widać, ale poszła za tym też cena, kosztowała mnie 6 tys. Ale warto było, ma opcję hydromasażu, saunę parową, klasyczny prysznic, jest ledowe podświetlenie, radio no i jacuzzi w wannie. Można się relaksować :)
BOB-BUDOWNICZY

DanielLebioda
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 87
Rejestracja: 30 sty 2017, 11:46
Re: Wanna czy prysznic :)?

autor: DanielLebioda » 22 lis 2018, 19:59

Arowana14 pisze:
DanielLebioda pisze:A kupując kabinę z hydromasażem na co zwracaliście szczególną uwagę? Ile kosztowała Was taka przyjemność?


Ja mam taką kabinę Obrazek. Na wypasie jak widać, ale poszła za tym też cena, kosztowała mnie 6 tys. Ale warto było, ma opcję hydromasażu, saunę parową, klasyczny prysznic, jest ledowe podświetlenie, radio no i jacuzzi w wannie. Można się relaksować :)


A gdzie kupiłeś tę kabine? Jaka to marka?

Arowana14
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 304
Rejestracja: 25 maja 2012, 13:46
Re: Wanna czy prysznic :)?

autor: Arowana14 » 25 lis 2018, 23:21

DanielLebioda pisze:
Arowana14 pisze:
DanielLebioda pisze:A kupując kabinę z hydromasażem na co zwracaliście szczególną uwagę? Ile kosztowała Was taka przyjemność?


Ja mam taką kabinę Obrazek. Na wypasie jak widać, ale poszła za tym też cena, kosztowała mnie 6 tys. Ale warto było, ma opcję hydromasażu, saunę parową, klasyczny prysznic, jest ledowe podświetlenie, radio no i jacuzzi w wannie. Można się relaksować :)


A gdzie kupiłeś tę kabine? Jaka to marka?


To jest dokładnie ta: https://kabinyspa.com.pl/pl/p/Kabina-pr ... x135cm/149
Zobacz sobie, ja jestem z niej bardzo zadowolona.
BOB-BUDOWNICZY

Kucal_NN
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 27 mar 2017, 20:23
Re: Wanna czy prysznic :)?

autor: Kucal_NN » 25 lis 2018, 23:44

Nooo taka kabine miec, to ekstra sprawa, tez bym chcial

Loftmodern
Początkujący
Początkujący
Posty: 30
Rejestracja: 03 paź 2018, 15:28
Re: Wanna czy prysznic :)?

autor: Loftmodern » 27 lis 2018, 9:09

Przyznam, że taka kabina prysznicowa robi wrażenie, tylko też trzeba mieć do niej dosyć dużą powierzchnię łazienki aby się zmieściła. Co do wyboru wanna vs prysznic, to ja osobiście stawiam na wannę, która mnie relaksuje i odpręża.


Wróć do „Aranżacje wnętrz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości

Gotowe projekty domów