Przyrządy pomiarowe

Instalacja wodna w mieszkaniu czy w domu to bardzo istotna kwestia. Jeżeli masz problem ze swoją instalacją wodną, nie wiesz jak ją rozplanować, jak zainstalować hydrofor, czy wykonać podłączenia, tutaj znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania.

Moderator: Redakcja e-instalacje.pl

Mewaa
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 39
Rejestracja: 30 mar 2016, 9:34
Przyrządy pomiarowe

autor: Mewaa » 07 mar 2018, 16:14

Witam,

Szukam porządnych przyrządów pomiarowych. Wczoraj trafiłem na tego producenta: Peltron. Zainteresowała mnie jego bogata oferta. Nie wiem jak z jakością ale widzę, że ma dobre opinie. Ma ktoś coś od nich? Polecacie?

Gocha67
Aktywny
Aktywny
Posty: 159
Rejestracja: 23 gru 2017, 10:21
Re: Przyrządy pomiarowe

autor: Gocha67 » 25 mar 2018, 21:59

Narzędzia wysokiej klasy, znakomicie spełniające swoje funkcje można znaleźć u zoller.net.pl. Specjalizują się w wytwarzaniu maszyn do pomiaru i ustawiania narzędzi skrawających, a także ich kontroli. Ceny są bardzo korzystne w stosunku do jakości.

tomi12
Aktywny
Aktywny
Posty: 180
Rejestracja: 27 kwie 2017, 10:45
Re: Przyrządy pomiarowe

autor: tomi12 » 11 kwie 2018, 5:23

Spory wybór dobrej jakości narzędzi pomiarowych znajdziecie też w sklepie wasserman.eu. Ja też szukałem tam jakiś czas temu dalmierzy Wasserman. Szeroki wybór, przystepne ceny i szybka realizacja zamówień.

Kammar24
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 37
Rejestracja: 02 lip 2018, 12:32
Re: Przyrządy pomiarowe

autor: Kammar24 » 26 lis 2018, 23:01

To zależy również czego potrzebujesz, natomiast zapraszamy do sprawdzenia oferty naszego sklepu internetowego w którym znajdziesz wszystko co może być Ci potrzebne w zakresie przyrządów pomiarowych w przystępnych cenach i do tego najwyższej jakości. A w razie wątpliwości możesz również liczyć na wsparcie naszej obsługi klienta :)

Baśka74
Aktywny
Aktywny
Posty: 120
Rejestracja: 10 lis 2018, 8:44
Re: Przyrządy pomiarowe

autor: Baśka74 » 13 sty 2019, 19:48

Mój mąż regularnie zaopatruje się w firmie rg-narzedzia.com.pl. To świetny sklep narzędziowy online dla warsztatów i przemysłu. Narzędzia wysokiej klasy, znakomicie spełniające swoje funkcje.

adam_krakow
Aktywny
Aktywny
Posty: 287
Rejestracja: 11 cze 2014, 15:20
Re: Przyrządy pomiarowe

autor: adam_krakow » 16 lip 2019, 11:36

Ja przyrządy pomiarowe kupiłem od Senero Group. Jeszcze dodatkowo fajnie mi doradzono ;)

Kryspin99
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 90
Rejestracja: 21 cze 2019, 8:50
Re: Przyrządy pomiarowe

autor: Kryspin99 » 02 sie 2019, 16:45

W kwestiach przyrządów ustawczo-pomiarowych bezkonkurencyjna będzie oferta firmy Ezset. Oferują specjalistyczne urządzenia, dzięki którym możliwy jest pomiar i kontrola narzędzi. Bogata oferta i dobre ceny. Można liczyć na fachowe doradztwo.

DarkElf
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 311
Rejestracja: 06 lip 2016, 22:17
Re: Przyrządy pomiarowe

autor: DarkElf » 13 sie 2019, 20:24

Czy ja wiem czy taka bezkonkurencyjna? Myślę, że należało by najpierw dokładnie porównać wszelkie propozycje. Ciężko jest mi powiedzieć, bo nie miałem z nimi kontaktu więc też nie będę się wypowiadał na temat ich oferty jak i samej firmy. Wiem jednak, że przyrządy pomiarowe, z których sam korzystałem kupując je od przedsiębiorstwa Test-Therm jeszcze nigdy mnie nie zawiodły. Ostatnio skusiłem się na ofertę tej firmy i zamówiłem sobie stacje meteo. Po pewnym czasie okazało się to strzałem w dziesiątkę i dla mnie jako fanatyka zjawisk meteorologicznych. Pomiary z urządzenia są naprawdę bardzo precyzyjne, a co najważniejsze dzięki temu mogę na bieżąco śledzić każdą zmianę. Mam nadzieję, że skorzystacie z tego wpisu i weźmiecie ich pod uwagę podczas wybierania przyrządów pomiarowych. Ja nie zawiodłem się jeszcze ani razu więc z perspektywy czasu śmiało mogę polecić ich asortyment :) Dodatkowo posiadają jeszcze wiele różnych aparatur więc każdy znajdzie coś dla siebie :)

Marek.Rozacki
Aktywny
Aktywny
Posty: 103
Rejestracja: 03 kwie 2018, 9:30
Re: Przyrządy pomiarowe

autor: Marek.Rozacki » 30 sie 2019, 7:53

Jeżeli szukasz bardzo dobrych urządzeń pomiarowych to poleca zapoznać się z oferta AK SERWIS. W firmie znajdziemy mierniki w gazu lub wykrywacze nieszczelności .

fikson85
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 41
Rejestracja: 29 cze 2018, 9:05
Re: Przyrządy pomiarowe

autor: fikson85 » 08 wrz 2019, 13:25

Ja polecam firmę PHS we Wrocławiu, która oferuję aparaturę pomiarową i wyposażenie dodatkowe. Firma oferuję urządzenia diagnostyczne, przetworniki ciśnienia i temperatury, wyposażenie zbiorników i układów hydraulicznych.

vato
Aktywny
Aktywny
Posty: 123
Rejestracja: 04 lip 2018, 10:57
Re: Przyrządy pomiarowe

autor: vato » 18 wrz 2019, 10:42

Wszystkim osobom rozglądającym się za profesjonalną aparaturą pomiarową polecam zapoznać się z ofertą firmy ZACH METALCHEM Sam korzystam z przyrządów pomiarowych od nich zakupionych i jestem z nich bardzo zadowolony.

Ignas87
Aktywny
Aktywny
Posty: 118
Rejestracja: 31 paź 2017, 11:02
Re: Przyrządy pomiarowe

autor: Ignas87 » 18 wrz 2019, 19:53

Ja też takie mierniki do firmy kupuje tylko od sprawdzonej firmy i też polecam tą firmę Akserwis. Ostatnio zakupiłem u nich kilka kombinezonów ochronnych dla pracowników.

Theodor99
Aktywny
Aktywny
Posty: 118
Rejestracja: 03 maja 2019, 9:24
Re: Przyrządy pomiarowe

autor: Theodor99 » 02 lis 2019, 22:06

Jak już wyżej wspomniano doskonałej jakości przyrządy pomiarowe oferuje firma Ezset. Ich urządzenia umożliwiają prosty, szybki i dokładny pomiar narzędzi. Przy tym atrakcyjna cenowo oferta.

rewo13
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 39
Rejestracja: 02 kwie 2019, 7:56
Re: Przyrządy pomiarowe

autor: rewo13 » 16 sty 2020, 13:40

Myślę, że warto zwrócić uwagę na firmę Senero. Mają szeroki wybór asortymentu w swoim sklepie i na pewno chętnie Ci doradzą co i jak. Wystarczy do nich przedzwonić lub napisać

manion
Aktywny
Aktywny
Posty: 151
Rejestracja: 11 lut 2019, 1:37
Re: Przyrządy pomiarowe

autor: manion » 17 lut 2020, 1:23

Duże doświadczenie w projektowaniu i produkcji przyrządów pomiarowych ma firma CTO z Gdańska. To solidna firma, warto sobie ich sprawdzić, tym bardziej, że nie mają cen z sufitu.


Wróć do „Instalacje wodne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości

Gotowe projekty domów