Siatka zabezpieczająca przeciw gryzoniom i ptakom- zapytanie

Jeżeli chcesz zaadaptować swoje poddasze to koniecznie musisz znać wszystkie aspekty, z jakimi możesz się spotkać przy remoncie poddasza. Oprócz tego w tym dziale poznasz pomysły innych na aranżacje tego pomieszczenia.

Moderator: Redakcja e-dach.pl

arofo
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 10 lip 2018, 16:25
Siatka zabezpieczająca przeciw gryzoniom i ptakom- zapytanie

autor: arofo » 18 lip 2018, 13:18

Witam wszystkich,
mam pytanie odnośnie zabezpieczania okien na poddaszu. Kilka moich okien wychodzi na stronę domu porośniętą bluszczem i czasami coś wchodzi do środka. Chcę zabezpieczyć te okna siatką, ale te zwykłe, materiałowe do tej pory się nie sprawdzały, a niekiedy jest potrzeba otwarcia tych okien i przewietrzenia poddasza. Znalazłem na YT film z siatką zabezpieczającą przeciw gryzoniom i ptakom (tu podrzucam Wam linka: https://www.youtube.com/watch?v=mV55g1G0HCc) Coś takiego, twarda siatka na ramce, zdałoby egzamin, jednak chciałbym zapytać o Waszą opinię. Czy macie zamontowane takie siatki? Jak się u Was sprawdzają? Co można zrobić by nic nie wchodziło do domu? Za wszelkie propozycje i opinie z góry dziękuję :wink:

rafal̷78
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 08 wrz 2016, 13:10
Re: Siatka zabezpieczająca przeciw gryzoniom i ptakom- zapytanie

autor: rafal̷78 » 26 lis 2018, 14:51

robiłem coś takiego z siatki zgrzewanej do okien w piwnicy, świetnie sprawdziło się do zabezpieczenia przed myszami , oczka mam o wielkości niecałego centymetra


Wróć do „Poddasze”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości

Gotowe projekty domów