Gdzie kupić materiały biurowe do biura architekta?

Szukasz pomysłów na oryginalne rozwiązania lub masz nietypowe pytania dotyczące budowy albo wykończenia domu? Tu znajdziesz radę i podpowiedzi.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Awatar użytkownika
martan
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 484
Rejestracja: 19 mar 2015, 9:21
Gdzie kupić materiały biurowe do biura architekta?

autor: martan » 10 gru 2015, 9:10

Otworzyłem niedawno własne biuro architektoniczne i potrzebuję różnych materiałów firmowych. Na razie pracuję dosć prowizorycznie, ale chciałbym, żeby wszystko miało ręce i nogi. Może wiecie, gdzie warto zamówić takie profesjonalne materiały biurowe?

Awatar użytkownika
Tomek5
Aktywny
Aktywny
Posty: 236
Rejestracja: 18 lis 2014, 11:18
Re: Gdzie kupić materiały biurowe do biura architekta?

autor: Tomek5 » 11 gru 2015, 9:28

Ja zamawiałem przez internet, w drukarni reklamowej Openprint. Jestem zadowolony z jakości, do tego mają dużo niższe ceny, niż w sklepach stacjonarnych.
No i lepiej zamawiać w drukarni, żeby na przykład papier miał firmową stopkę, może także jakiś znak wodny czy coś w tym stylu. Dużo lepiej to wygląda moim zdaniem.
Zamówienia realizują szybko, do tego za wysyłkę się nie płaci, chyba, że chciałbyś mieć ekspresem. Ja jednak nigdy nie miałem takiej potrzeby.

KupujDrzwi
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 45
Rejestracja: 14 gru 2015, 10:58
Re: Gdzie kupić materiały biurowe do biura architekta?

autor: KupujDrzwi » 14 gru 2015, 11:16

Może napisz o jakie artykuły dokładnie Ci chodzi i wtedy doradzimy,bo wiadomo,ze wizytówki cy wszelkie inne gadżety także będą wskazane i to oczywiste,wiec pozostaje nawiązać współpracę z dobrą drukarnią internetową.

anastazja4390
Aktywny
Aktywny
Posty: 173
Rejestracja: 21 lut 2014, 18:30
Re: Gdzie kupić materiały biurowe do biura architekta?

autor: anastazja4390 » 21 mar 2016, 12:37

Jeśli chodzi o materiały do archiwizacji, takie jak klipsy archiwizacyjne, koperty czy pudła archiwizacyjne to rzuć okiem tutaj archiwizacjadokumentow.com.pl. W takim biznesie jak biuro architektoniczne tego typu materiały są niezbędne. Także warto sprawdzić.

urzędnik
Aktywny
Aktywny
Posty: 152
Rejestracja: 20 sty 2016, 9:45
Re: Gdzie kupić materiały biurowe do biura architekta?

autor: urzędnik » 04 cze 2016, 7:46

Jeżeli szukasz dobrej drukarni to ja polecam Web To Print. Od dawna z nimi współpracujemy, zamawiamy papier firmowy, wizytówki, kalendarze. To bardzo dobra, terminowa i co ważne tania drukarnia.

PawełNM
Aktywny
Aktywny
Posty: 236
Rejestracja: 22 kwie 2014, 23:22
Re: Gdzie kupić materiały biurowe do biura architekta?

autor: PawełNM » 20 paź 2016, 12:19

Bardzo bogatą ofertę produktów do biura możemy znaleźć w ofercie Biurwa. Są tam dostępne bowiem papiery, artykuły piśmiennicze, niszczarki do dokumentów, a nawet takie skoroszyty. Generalnie wybór poszczególnych artykułów jest bardzo duży, a ceny niewygórowane.

julio
Początkujący
Początkujący
Posty: 27
Rejestracja: 24 lip 2016, 8:58
Re: Gdzie kupić materiały biurowe do biura architekta?

autor: julio » 29 paź 2016, 21:34

Na pewno przydadzą ci się jakieś broszury, foldery, teczki. Ciekawym gadżetem jest też firmowy papier i dopasowane do niego koperty. Popytaj w Servi, powinni mieć rzeczy tego typu w ofercie.

Mayenna
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 87
Rejestracja: 17 mar 2017, 10:54
Re: Gdzie kupić materiały biurowe do biura architekta?

autor: Mayenna » 27 lip 2017, 12:21

No i przydatna może się okazać tablica korkowa, chociażby do przyczepienia ważnych numerów albo istotnych informacji. Często pomijana przy wyposażaniu biura, moim zdaniem bardzo niesłusznie. Ze swej strony mogę Ci polecić sklep internetowy edulex.com. Można tam znaleźć w przystępnych cenach głównie sprzęty szkolne, ale także tablice korkowe. Ja na przykład zamówiłem tablicę kolorową - dwa lata temu i do dziś mi służy.

Wojtyczko
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 42
Rejestracja: 02 cze 2017, 11:02
Re: Gdzie kupić materiały biurowe do biura architekta?

autor: Wojtyczko » 27 mar 2018, 10:32

Podczas zakładania biura udało mi się skorzystać z oferty firmy Lobos mają zaopatrzenie do każdego biura :)

thor0066
Początkujący
Początkujący
Posty: 29
Rejestracja: 06 gru 2017, 19:05
Re: Gdzie kupić materiały biurowe do biura architekta?

autor: thor0066 » 16 maja 2018, 19:29

Wszystkie niezbędne artykuły biuro kupisz w firmie solokolos. Mają dobre ceny i ogromny wybór ;) Polecam serdecznie, całe swoje biuro zaopatrywałem w tym sklepie ;)

Maliniakowski
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 23 mar 2018, 11:55
Re: Gdzie kupić materiały biurowe do biura architekta?

autor: Maliniakowski » 22 cze 2018, 10:39

ale chodzi ci o takie materiały jak kartki i długopisy czy o sprzęt biurowy :)?Jak chodzi na przykład o komputer to natknąłem się kiedyś na całkiem pożyteczny artykuł.

zapzap
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 73
Rejestracja: 18 paź 2016, 19:54
Re: Gdzie kupić materiały biurowe do biura architekta?

autor: zapzap » 16 lip 2018, 0:20

Za tuszami do drukarek można rozejrzeć się w Internecie. Wszelkiego rodzaju materiału z reguły wypadają korzystniej cenowo niż te ze sklepów stacjonarnych.

heman
Aktywny
Aktywny
Posty: 172
Rejestracja: 13 maja 2015, 20:57
Re: Gdzie kupić materiały biurowe do biura architekta?

autor: heman » 25 lis 2018, 22:37

Świetny wybór materiałów biurowych i papierniczych dostaniecie w firmie Meteora z Tomaszowa Mazowieckiego. Kupicie tam rzeczy w hurcie i detalu, mają fajne ceny, warto ich sobie sprawdzić. Mają rzeczy od dobrych producentów.

budowa876
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 590
Rejestracja: 06 paź 2017, 10:53
Kontaktowanie:
Re: Gdzie kupić materiały biurowe do biura architekta?

autor: budowa876 » 05 lut 2019, 2:06

Kupcie sobie tablice korkowe, ponieważ one zawsze się przydarzą w takim biurze. Jeśli nie chcecie biegać po sklepach, to możecie zamówić sobie na stronie firmy Somax. Tam macie takie tablice w różnych (dobrych) cenach i przede wszystkim w różnych rozmiarach, więc warto zmierzyć sobie miejsce.

Florekk
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 80
Rejestracja: 14 mar 2019, 15:10
Re: Gdzie kupić materiały biurowe do biura architekta?

autor: Florekk » 01 lip 2019, 9:38

W zakresie materiałów do biura to warto także zwrócić uwagę na ofertę sklepu internetowego Dobre Tonery w którym znajdziesz szeroki wybór produktów w wysokiej jakości wykonania, do tego nie ma problemów ze zbyt wysokimi cenami, czy tez długą realizacją. Wszystko jest na czas i żaden z pracowników nie zostaje bez odpowiedniego wyposażenia.


Wróć do „Inne - najróżniejsze problemy, pytania ...”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości

Gotowe projekty domów