Szukam domu/ działki

Dom jednorodzinny czy wielorodzinny z poddaszem użytkowym czy parterowy? Jaki projekt domu jednorodzinnego wybrać? Jak dostosować projekt gotowy do naszych potrzeb? Zapraszamy do wymiany uwag i spostrzeżeń oraz nurtujących problemów dotyczących projektów domów oraz do zamieszczania zdjęć z realizacji Waszych domów.
cichamona
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 11 gru 2012, 22:23
Szukam domu/ działki

autor: cichamona » 04 mar 2013, 23:38

Dobry wieczór, forumowicze. Szukam domu ewentualnie działki w okolicach Płocka. Interesuje mnie miejscowość Słupno. Słyszał ktoś o jakichś konkretnych ogłoszeniach?

hiacyntabukiet
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 01 mar 2013, 21:32
Re: Szukam domu/ działki

autor: hiacyntabukiet » 05 mar 2013, 0:17

http://nieruchomosci-maserbud.pl/sprzed ... upno,i1214 a proszę bardzo:) warto zadzwonić i zapytać o tę ofertę. są też inne:)

Awatar użytkownika
mlena
nawrócony - nie spamuje
Posty: 56
Rejestracja: 10 sty 2013, 12:22
Re: Szukam domu/ działki

autor: mlena » 05 mar 2013, 14:56

Witaj
My też rozważaliśmy kupno nieruchomości do remontu, jednak w naszych okolicach (Wrocław) takie budynki z działkami są cholernie drogie, plus do tego remont, przekalkulowaliśmy sobie i budujemy dom od podstaw;-) Gdybyś zmieniła zdanie to polecam pracownię Dom Dla Ciebie, bardzo dużo zróżnicowanych projektów , tradycyjne małe domki ,ale też nowoczesne rezydencje.
My budujemy - Franka

Powodzenia
Obrazek
[/url]

Jaśku88
Aktywny
Aktywny
Posty: 130
Rejestracja: 26 paź 2018, 14:26
Re: Szukam domu/ działki

autor: Jaśku88 » 22 lis 2018, 11:13

Szczerze polecam biuro Efekt zwłaszcza w kontekście osób które szukają domu czy działki pod dom. Ja u nich znalazłam dom na sprzedaż pod BB, z kolei moja koleżanka z mężem działkę też pod miastem i już się tam w dużej części wybudowali – lato było długie w tym roku więc praca im szła wyjątkowo szybko.

mlekoslaw
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 321
Rejestracja: 12 lis 2018, 18:14
Re: Szukam domu/ działki

autor: mlekoslaw » 23 lis 2018, 23:01

Jaśku88 pisze:Szczerze polecam biuro Efekt zwłaszcza w kontekście osób które szukają domu czy działki pod dom. Ja u nich znalazłam dom na sprzedaż pod BB, z kolei moja koleżanka z mężem działkę też pod miastem i już się tam w dużej części wybudowali – lato było długie w tym roku więc praca im szła wyjątkowo szybko.


My korzystaliśmy z pomocy kogoś innego ale muszę zgodzić z faktem, że taka pomoc bywa bardzo przydatna. Łatwo się naciąć więc ktoś zorientowany w temacie stanowczo sie przyda.

Bartłomiej26
Aktywny
Aktywny
Posty: 178
Rejestracja: 19 lis 2014, 11:11
Kontaktowanie:
Re: Szukam domu/ działki

autor: Bartłomiej26 » 19 gru 2018, 14:03

Patrzeliście na tą stronę - https://dommoichmarzen.eu/oferta ? To serio fajna inwestycja, plus blisko dużego miasta :lol: Czego tu nie chcieć?
Czas na zmiany!


Wróć do „Projekty domów jednorodzinnych”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

Gotowe projekty domów