Magazyn, hala

Wybór wykonawcy często decyduje o tym, czy budowa lub remont domu będzie miłym wspomnieniem, czy trudnym przeżyciem, a dom - wymarzonym miejscem do mieszkania czy katalogiem błędów. Jak wybrać dobrego, rzetelnego wykonawcę? Tu możesz polecić sprawdzone ekipy i poznać opinie o wykonawcach, których zamierzasz zatrudnić.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

TomaszBbb
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 17 wrz 2018, 10:40
Magazyn, hala

autor: TomaszBbb » 21 wrz 2018, 8:56

W mojej firmie potrzebne są hale namiotowe magazynowe do składowania poszczególnych towarów. Jakiego wykonawcę moglibyście polecić w okolicy wielkopolski/Poznań? Będę wdzięczny za pomoc

fistahh
Aktywny
Aktywny
Posty: 100
Rejestracja: 18 mar 2015, 21:35
Re: Magazyn, hala

autor: fistahh » 25 wrz 2018, 13:08

Pytacie o wyposażenie obiektów rolniczych? Są właśnie firmy, które kompleksowo takie wyposażenie oferują. Do liderów moim zdaniem należy firma Wesstron. Oferują np. wyposażenie chlewni, kurników, itd. Na ich stronie www są podane wszystkie informacje

arek_ch
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 636
Rejestracja: 28 paź 2016, 14:44
Re: Magazyn, hala

autor: arek_ch » 30 wrz 2018, 16:21

w przypadku tak poważnego przedsięwzięcia nie ograniczałbym się wyłącznie do danego obszaru. Zdecydowanie lepszym rozwiązaniem będzie wybór firmy dobrej, z dużym doświadczeniem, która Ciebie nie zawiedzie. Ja mogę polecić Ci commercecon, która nie tylko zajęła się kompleksowo całą budową, ale również oddała budynek przed terminem

monikabert90
Aktywny
Aktywny
Posty: 181
Rejestracja: 16 lis 2016, 17:21
Re: Magazyn, hala

autor: monikabert90 » 01 paź 2018, 15:28

Jeśli potrzebujesz w firmie magazynu, to ja polecam Ci skorzystać z oferty firmy Depenbrock Polska, z która możesz się zapoznać na stronie internetowej. Budowaniem hal magazynowych zajmują się oni już od wielu lat, mają na swoim koncie dużo wspaniałych realizacji i wielu zadowolonych klientów. Współpraca z nimi to czysta przyjemność, polecam :)

builder11
Aktywny
Aktywny
Posty: 187
Rejestracja: 17 lis 2017, 13:48
Re: Magazyn, hala

autor: builder11 » 19 paź 2018, 12:32

Przy duzej hali na pewno warto pomyslec o odpowiednim rozmieszczeniu wszystkiego. Wazne beda takze odpowiednio namalowane linie i oznaczenia. Pamiętacie o tym?

PrzemekS
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 348
Rejestracja: 30 gru 2015, 20:37
Re: Magazyn, hala

autor: PrzemekS » 30 paź 2018, 12:59

Zgadza się, trzeba wziąć pod uwagę znalezienie firmy od malowania znaków ostrzegawczych czy linii porządkujących pracę na hali (np. linie wyznaczające drogi transportowe czy ciągi komunikacyjne). Sprawdzi się na bank Malowanielinii.pl z której my właśnie korzystaliśmy. Firma maluje metodą natryskową, solidnie i terminowo.

tekla62
Aktywny
Aktywny
Posty: 237
Rejestracja: 12 mar 2014, 14:13
Re: Magazyn, hala

autor: tekla62 » 31 paź 2018, 14:32

arek_ch pisze:w przypadku tak poważnego przedsięwzięcia nie ograniczałbym się wyłącznie do danego obszaru. Zdecydowanie lepszym rozwiązaniem będzie wybór firmy dobrej, z dużym doświadczeniem, która Ciebie nie zawiedzie. Ja mogę polecić Ci commercecon, która nie tylko zajęła się kompleksowo całą budową, ale również oddała budynek przed terminem

Również miałam przyjemność współpracować z tą firmę i wszystko co piszesz jest prawdą. Chyba nie ma większych profesjonalistów z zakresu wznoszenia konstrukcji stalowych.

smichalek
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 553
Rejestracja: 24 paź 2017, 9:58
Re: Magazyn, hala

autor: smichalek » 12 lis 2018, 13:57

Rozmawiajcie z JARTOM. Nie wiem, gdzie jest sens inwestowania w całkowicie nową halę, skoro na rynku jest tego tyle. Można przejmować naprawdę atrakcyjne lokalizacje na bardzo dobrych warunkach. Są nawet dostępne hale po bardzo znanych markach. Jest co przejmować.

Jaśku88
Aktywny
Aktywny
Posty: 130
Rejestracja: 26 paź 2018, 14:26
Re: Magazyn, hala

autor: Jaśku88 » 13 lis 2018, 10:16

Jestem na świeżo po zamówienie regałów paletowych od Mag Complex i wszystko z instalacją jest okej, dobry montaż, wysoka jakość tworzywa. Na stronie [link wygasł] można znaleźć kontakt do dostawcy, warto zadzwonić podpytać mają profesjonalna dobrze zorientowaną obsługe.

Awatar użytkownika
AniaO
Aktywny
Aktywny
Posty: 104
Rejestracja: 23 sty 2017, 13:53
Lokalizacja: Kraków
Re: Magazyn, hala

autor: AniaO » 23 lis 2018, 9:23

Rzeczy ważnych w tej konkretnie branży jest naprawdę bardzo dużo. Wydaje mi się, że jedną z najistotniejszych kwestii będzie jednak wyposażenie. W magazynach, czy zakładach przemysłowych trzeba wziąć pod uwagę transport wewnętrzny, przy którym doskonale sprawdzą się taśmy przenośnikowe (http://eurotexpoland.pl/produkty/tasmy-transportujace/), jakieś widlaki, czy paleciaki. Koszta mogą być dość wysokie, jednak inwestycja na pewno przyniesie z biegiem czasu spore zyski. ;)
Ostatnio zmieniony 27 lis 2018, 12:25 przez AniaO, łącznie zmieniany 1 raz.
AniaO - ekspertka jedyna w swoim rodzaju! :)

bobik5
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 380
Rejestracja: 11 sty 2017, 20:40
Re: Magazyn, hala

autor: bobik5 » 23 lis 2018, 14:04

O wiem co może Ci się przydać. Wejdź na stronkę mpslogistic.com.pl, tutaj masz świetnych fachowców, od spedycji i od transportu. Firma zna się na rzeczy, wiedzą jak wyglądają trasy, wiedzą że wiele rzeczy musi być dostarczone na czas. Warto mieć takie firmy na uwadze.

MichalBudowniczy
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 1417
Rejestracja: 21 sty 2015, 13:57
Re: Magazyn, hala

autor: MichalBudowniczy » 24 lis 2018, 12:06

Chodzi Ci bardziej o wynajem czy budowę takiego magazynu? Warto zastanowić się jakie rozwiązanie będzie dla Ciebie lepsze. Ja od kilku lat korzystam z usług firmy shuklos.pl w zakresie wynajmu hali i dużo na tym zaoszczędziłem.

AnnaSobot
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 40
Rejestracja: 30 lip 2018, 11:21
Re: Magazyn, hala

autor: AnnaSobot » 27 lis 2018, 11:44

Wydaje mi się, że w takim miejscu też przydadzą się rampy aluminiowe - w końcu to też jest istotny element w transporcie wewnętrznym na hali.

Awatar użytkownika
Gramin
Aktywny
Aktywny
Posty: 238
Rejestracja: 03 mar 2017, 11:13
Lokalizacja: małopolska
Kontaktowanie:
Re: Magazyn, hala

autor: Gramin » 27 lis 2018, 12:22

Odpowiednie wyposażenie to podstawa w przypadku takich firm.
Silver Service - usługi sprzątające

SMeble
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 47
Rejestracja: 29 sty 2018, 11:13
Kontaktowanie:
Re: Magazyn, hala

autor: SMeble » 28 lis 2018, 10:36

W magazynie też trzeba pamiętać o odpowiedniej organizacji strefy pracowniczej, gdzie też będą mogli odpocząć oraz się przebrać osoby pracujące, dlatego przy organizacji takich miejsc zapraszamy również do naszego sklepu [więcej informacji poprzez PW] m.in szafki BHP, półki itd wykonane z metalu itd. porządnie wykonane i też w cenie która nie będzie obciążająca.


Wróć do „Porozmawiajmy o wykonawcach”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości

Gotowe projekty domów