Rolety - napędy firmy SUKCES, ktoś o nich słyszał?

Asortyment okien i drzwi jest tak duży, że wybór jest naprawdę trudny. Do tego montaż, konserwacja, czasem naprawy. Z tego działu możesz dowiedzieć się czym różnią się poszczególne typy i modele, jak wybrać odpowiednie okna i drzwi do Twojego domu i mieszkania, jak je prawidłowo osadzić, konserwować i co robić jeśli pojawią się jakieś problemy.

Moderator: Redakcja e-izolacje.pl

ice858
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 14 wrz 2012, 8:49
Rolety - napędy firmy SUKCES, ktoś o nich słyszał?

autor: ice858 » 24 wrz 2012, 7:02

Witam serdecznie,

staję przed wyborem okien. Wybór padł:) AlphaLine v90. Teraz producent proponuje mi rolety. Automatyka radiowa. Jak najbardziej jestem zainteresowany, aby w jednej firmie, kompleksowo wszystko zakupić. Jednakże okazuje się, że do rolet pakują automatykę firmy SUKCES...a nie jakieś bardziej znane (czy lepsze?!?) Somfy....

Czy ktoś ma ich napędy zamontowane w domu?

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Matate
Początkujący
Początkujący
Posty: 23
Rejestracja: 23 maja 2012, 9:44
Re: Rolety - napędy firmy SUKCES, ktoś o nich słyszał?

autor: Matate » 25 wrz 2012, 13:14

Nie słyszałam o tym napędzie, jednak z tego co wiem z napędem lepiej nie ryzykować. Najlepiej wybierać sprawdzonych firm np: Somfy. pogadaj z nimi, czy nie są w stanie dać innego napędu.

rys34
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 27 wrz 2012, 10:08
Lokalizacja: Łódź
Kontaktowanie:
Re: Rolety - napędy firmy SUKCES, ktoś o nich słyszał?

autor: rys34 » 27 wrz 2012, 11:49

Najlepiej poszukać takie informacje w wyszukiwarce albo po prostu kupić rolety w innej firmie
Zobacz jakie są rolety w Łodzi -

irek_73
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 01 paź 2012, 21:50
Re: Rolety - napędy firmy SUKCES, ktoś o nich słyszał?

autor: irek_73 » 01 paź 2012, 21:59

Witam. posiadam silniki firmy Sukces - założone z roletami w maju b.r. Produkt chiński - pewnie jak somfy, nice i inne. Co do użytkowania - do dzisiaj firma ("producent") nie potrafi rozwiązać problemu braku funkcjonalności - nie działają z automatu równocześnie rolety. Tzn - po zaprogramowaniu pilota (mam silniki radiowe) rolety nie chodzą równocześnie. Reasumując - oceniam je na plus, mnie skusiła 5 letnia gwarancja.

Matate
Początkujący
Początkujący
Posty: 23
Rejestracja: 23 maja 2012, 9:44
Re: Rolety - napędy firmy SUKCES, ktoś o nich słyszał?

autor: Matate » 26 paź 2012, 18:16

irek o co ci chodzi? W opinii piszesz same minusy, a na końcu oceniasz firmę na plus???????? A co z gwarancją 5 letnią, przepadła i tak sobie o tym spokojnie piszesz, nie walczysz z nimi? Nie boisz się, że jak z nowymi roletami są takie problemy to co będzie jak przyjdzie mróz ?
Po drugie dobre napędy nie są chińskie, chińskie napędy mają koszmarną opinie.

Jaśku88
Aktywny
Aktywny
Posty: 130
Rejestracja: 26 paź 2018, 14:26
Re: Rolety - napędy firmy SUKCES, ktoś o nich słyszał?

autor: Jaśku88 » 23 lis 2018, 13:25

Może silnik Inel? Mam od pięciu lat, nic się złego nie działo. Ani razu z serwisu nie korzystałem nawet. Tylko pilot wymieniałem dwa razy. Brałem w https://silnikdorolet.pl/, duży udźwig dla silników, więc pod wszystkie rodzaje rolet. Brałbym u nich silniki, bo gwarantuję zachowują i naprawdę są w stanie dopasować nawet skomplikowany system sterowania do inteligentnego budownictwa.


Wróć do „Okna i drzwi”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 100 gości

Gotowe projekty domów

cron