ROLETY WEWNĘTRZNE , MOSKITIERY

Szukasz odpowiednich okien dachowych, a wybór jest tak duży że jest Ci ciężko się zdecydować? Nie wiesz czym się kierować przy wyborze okien, na jakie parametry zwrócić uwagę? okna dachowe drewniane czy PCV?

Moderator: Redakcja e-dach.pl

Marek.Rozacki
Aktywny
Aktywny
Posty: 103
Rejestracja: 03 kwie 2018, 9:30
Re: ROLETY WEWNĘTRZNE , MOSKITIERY

autor: Marek.Rozacki » 11 maja 2018, 17:32

Ja lubię przytulne wnętrza ... może to nie typowe dla faceta ale tak jest. W siebie w domu mam żaluzję drewniane ze sklepu ww.roletymobi.pl i mam super sielską sypialnie. Dla mojej mamy zamówiłem rolety noc i dzień.

franek77
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 14 maja 2018, 17:13
Re: ROLETY WEWNĘTRZNE , MOSKITIERY

autor: franek77 » 14 maja 2018, 17:14

Ja mam w domu zainstalowane rolety z zintegrowaną moskitierą, które kupiłem w okna pcv Gorzów Wielkopolski. Jest to świetne rozwiązanie, które czyni okna prostszymi wizualnie, a samo rozwiązanie jest bardzo praktyczne.

MichalBudowniczy
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 1417
Rejestracja: 21 sty 2015, 13:57
Re: ROLETY WEWNĘTRZNE , MOSKITIERY

autor: MichalBudowniczy » 15 maja 2018, 21:09

Szeroki wybór rolet znajdziesz też na dario-biuro.pl. Mają bardzo dobry stosunek ceny do jakości.

drezq
Aktywny
Aktywny
Posty: 146
Rejestracja: 27 wrz 2015, 22:01
Re: ROLETY WEWNĘTRZNE , MOSKITIERY

autor: drezq » 16 maja 2018, 11:46

Bardo fajne rolety można zamówić na wymiar w sklepie Janar , która działa na terenie Gdańska, Gdyni, Sopotu i okolic od 15 lat. My braliśmy od nich rolety noc i dzień i żaluzję drewniane własnie od nich.

Mateusz95
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 18 maja 2018, 9:52
Re: ROLETY WEWNĘTRZNE , MOSKITIERY

autor: Mateusz95 » 18 maja 2018, 10:35

Ja swoje rolety kupiłem przez internet. Na stronie są instrukcje pomiaru i montażu. Produkt fajnej jakości kasety aluminiowe materiał gruby i wydaje się wytrzymały. Można zamówić próbki tkanin bo wiadomo że na monitorze trochę inaczej to wygląda niż w rzeczywistości. Ja kupowałem na sunplis.pl i mogę polecić ten sklep. Telefonicznie pomagają montować jak ktoś ma problem. Mi przy pierwszej sztuce wytłumaczyli i reszta poszła gładko.

Lanss
Aktywny
Aktywny
Posty: 150
Rejestracja: 15 sty 2017, 22:35
Re: ROLETY WEWNĘTRZNE , MOSKITIERY

autor: Lanss » 14 cze 2018, 17:27

Szukam dobrej jakości rolet materiałowych wewnętrznych. Obecnie co prawda mam rolety zamontowane w oknach, ale nie odpowiadają mi one jakością i kolorem, bo niedawno zmieniałem całkowicie aranżacje mieszkania. Zastanawiam się nad roletami z tej oferty http://www.grako.pl/pl/offer/oferta/rolety-materialowe . Myślicie, że warto je kupić?

kosmo3
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 443
Rejestracja: 10 maja 2013, 20:04
Lokalizacja: Kraków
Re: ROLETY WEWNĘTRZNE , MOSKITIERY

autor: kosmo3 » 22 cze 2018, 21:40

Warto się przyjrzeć propozycji firmy Roletex. Mają wiele różnych ciekawych rozwiązań dopasowanych do potrzeb klientów. Przede wszystkim dobre jest to, że stawiają na jakość.

idea
Początkujący
Początkujący
Posty: 27
Rejestracja: 13 lip 2017, 13:35
Re: ROLETY WEWNĘTRZNE , MOSKITIERY

autor: idea » 02 sie 2018, 9:10

Ja mogę zaproponować taką moskitierę na okna dachowe: http://www.tesa.pl/konsument/tesa-moskitiera-na-okna-dachowe-comfort.html. Sprawdza się znakomicie. Jeśli ktoś ma problem z niechcianymi intruzami-owadami na poddaszu to ten właśnie model jest dedykowany tym miejscom w domu.

Piotr1955
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 320
Rejestracja: 05 lip 2018, 10:35
Re: ROLETY WEWNĘTRZNE , MOSKITIERY

autor: Piotr1955 » 09 sie 2018, 11:18

W kwestii rolet żaluzji czy markiz to bym podpowiedziała Masters na Nowosądeckiej w Krakowie. Dobrze widać ich produkty na https://www.masters-rolety.pl/. Mają doświadczenie, pamiętam że pierwsze żaluzje to zamawiałam u nich dobre 15 lat temu na swoim pierwszym mieszkaniu. Niedawno robili mi żaluzje fasadowe do domu z kolei.

Jaśku88
Aktywny
Aktywny
Posty: 130
Rejestracja: 26 paź 2018, 14:26
Re: ROLETY WEWNĘTRZNE , MOSKITIERY

autor: Jaśku88 » 22 lis 2018, 15:28

Na balkonie mam żaluzje plisowane, takie mocno jasne i fajnie się prezentują. Tanio wyszło u producenta od razu http://www.drezal.pl. Chciałam, żeby od razu mi ktoś to zamontował i wysyłają bezpłatnie ekipę po wcześniejszych pomiarach bezpłatnych oraz wycenie. Porównywałam po aukcjach internetowych i różnych sklepach online to naprawdę tanio wychodzi i nie opłaca się dalej szukać. W Warszawie działają.

pawelszabla
Aktywny
Aktywny
Posty: 283
Rejestracja: 14 sie 2018, 8:08
Re: ROLETY WEWNĘTRZNE , MOSKITIERY

autor: pawelszabla » 21 sty 2019, 13:19

W tym roku kupowaliśmy markizy i nowe rolety do mieszkania wszystko w Safe door (mają swój sklep online – http://safedoor.pl). Wszystko w porządku, szybka dostawa, elementy domierzone, zgodne z opisem na stronie, zwłaszcza rolety dzień noc super zdają egzamin, można sobie regulować ilość światła w pokoju.

Anna316
Początkujący
Początkujący
Posty: 26
Rejestracja: 24 sty 2019, 23:47
Re: ROLETY WEWNĘTRZNE , MOSKITIERY

autor: Anna316 » 24 sty 2019, 23:53

Mogę polecić rolety bezinwazyjne [Karnix]. Sama takie mam i jestem z nich bardzo zadowolona. Są wytrzymałe i spełniają swoje funkcję

filiptokar09
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 26 lut 2019, 11:27
Re: ROLETY WEWNĘTRZNE , MOSKITIERY

autor: filiptokar09 » 26 lut 2019, 11:34

Anna316 pisze:Mogę polecić rolety bezinwazyjne [Karnix]. Sama takie mam i jestem z nich bardzo zadowolona. Są wytrzymałe i spełniają swoje funkcję


Też ostatnio trafiłem na ten sklep [Karnix] i zastanawiamy się z żoną nad roletami z motywem do pokoju dziecięcego. Orientujesz się może czy takie też można montować bezinwazyjnie?

brygada102
Początkujący
Początkujący
Posty: 34
Rejestracja: 26 paź 2012, 12:56
Re: ROLETY WEWNĘTRZNE , MOSKITIERY

autor: brygada102 » 01 kwie 2019, 9:03

Ja mam rolety ze sklepu Karnix, dokładnie te: [Karnix] i są bardzo dobrej jakości, są również łatwe w montażu.

Alfred332
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 15 kwie 2019, 9:47
Re: ROLETY WEWNĘTRZNE , MOSKITIERY

autor: Alfred332 » 15 kwie 2019, 9:49

Moim zdaniem w każdym domu na pewno są rolety.Jestem tego pewny na 100 procent tak naprawdę.


Wróć do „Okna dachowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości

Gotowe projekty domów