wycena w przybliżeniu

Koszt budowy domu lub remontu to często najważniejsza kwestia, decydująca o rozpoczęciu prac, wyborze technologii lub wykonawcy. W tym dziale uzyskasz odpowiedzi na pytania dotyczące realnych kosztów budowy, rady jak zaoszczędzić i jak budować z określonym budżetem.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

pawel90
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 23 sty 2014, 18:52
wycena w przybliżeniu

autor: pawel90 » 23 sty 2014, 19:22

Witam, robię biznesplan za zaliczenie, konkretnie budowę kompleksu treningowego i prosił bym o orientacyjną wycenę:
-budynek około 1000m2(w środku siłownia,dwie szatnie,3 osobne pokoje dla pierwszego trenera i asystentów,sala odpraw,gabinet rehabilitacji,magazyn,pralnia,pomieszczenie z basenem i jacuzzi,natryski,toalety) - ile ten budynek gdzieś kosztuje ale bez kosztów robocizny.
-2 pełnowymiarowe oświetlone boiska(jedno podgrzewane
-jakiś parking
-Wyposażenie wnętrz w tym budynku (szafki, meble, krzesła,, prysznice, sprzęt rehabilitacyjny i medyczny, sprzęt siłowy, wyposażenie pralni itp.)
-Instalacje techniczne(doprowadzenie wody, prądu, ogrzewania , instalacje basenowe i jacuzzi)itp.
-Łączny koszt wszystkich prac budowlanych i wykończeniowych(osobno)
- i jakaś działka budowlana pod to w okolicach Gdańska



Proszę o pomoc w wyznaczeniu tego orientacyjnie, nie na poważnie. Ja się na tym nie znam i pewnie jakieś głupoty by mi wyszły,a muszę wyliczyć wartość przedsiewziecia

Jaśku88
Aktywny
Aktywny
Posty: 130
Rejestracja: 26 paź 2018, 14:26
Re: wycena w przybliżeniu

autor: Jaśku88 » 13 lis 2018, 10:20

Nasze regały paletowe są zamawiane od ludzi z Mag Complex, firma prowadzi swój portal na [link wygasł]. Dobry kontakt od pierwszego telefonu, jasne warunki, regały domierzone i dopasowane, idealnie wkomponowane w przestrzeń, nie marnują miejsca, można bezpiecznie przechowywać towar. Muszę przyznać, że regały zaskakują mnie nośnością bo tak wizualnie to nie wyglądają żeby aż takie ciężary mogły dźwignąć.


Wróć do „Ile kosztuje budowa domu, remont domu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Dot [Bot] i 15 gości

Gotowe projekty domów