Ekogroszek - jaki wybrać?

Informacje na temat instalacji grzewczych, ogrzewania domu, kotłów CO. Dowiedz się jak ogrzać mieszkanie i jakie wybrać instalacje grzewcze aby rachunki nas nie zaskoczyły.

Moderator: Redakcja e-instalacje.pl

MarcinR33
Aktywny
Aktywny
Posty: 127
Rejestracja: 03 gru 2017, 21:18
Re: Ekogroszek - jaki wybrać?

autor: MarcinR33 » 13 lis 2018, 9:04

Myślę, że warto abyś również sprawdził propozycje jakie oferuje hurtownia KGM, a dokładnie w zakresie ekogroszku, węgla i miału będziesz mógł poznać ich ofertę na stronie firmowej na której znajdziesz także ich wszystkie parametry techniczne i do tego porównasz sobie ceny. Ja uważam, że warto ale oczywiście najlepiej jest przekonać się samodzielnie.

anik92
Aktywny
Aktywny
Posty: 198
Rejestracja: 10 mar 2018, 16:27
Re: Ekogroszek - jaki wybrać?

autor: anik92 » 16 kwie 2019, 10:23

Mi znajoma poleciła firmę pgem i jestem bardzo zadowolona z ich towaru

Jagusia9696
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 24 kwie 2019, 10:01
Re: Ekogroszek - jaki wybrać?

autor: Jagusia9696 » 24 kwie 2019, 10:19

hej, ja i mąż obecnie kupujemy na stronie stabek.pl
Mają dobry ekogroszek, kaloryczność nie jest bardzo wysoka, ale u nas się sprawdza. Teraz maja promocje 789 zł za tone. Ostatnie zamówienie wysłali do nas w ciągu 3 dni, wiec bardzo szybko. Eko był suchy a paleta zabezpieczona.

Dolff
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 05 cze 2019, 12:37
Re: Ekogroszek - jaki wybrać?

autor: Dolff » 06 cze 2019, 13:28

Jeśli chodzi o wybór, to polecam Market Grzewczy, akurat mają dobre oferty. Miesiąc temu kupiłem pelet węglowy Varmo, jest tam jakaś promocja.

awwa
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 75
Rejestracja: 18 kwie 2019, 15:51
Re: Ekogroszek - jaki wybrać?

autor: awwa » 27 lis 2019, 23:24

Tu dostaniesz dobry węgiel, na tym składzie Sobianek. Węgiel z certyfikatami, z dobrych polskich i zagranicznych kopalń. I nawet dowożą w całym kraju

AndrewW
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 14 sty 2020, 13:20
Re: Ekogroszek - jaki wybrać?

autor: AndrewW » 14 sty 2020, 13:24

Moim zdaniem szukając dobrej jakości opału tego typu, niewątpliwie warto zwrócić uwagę na groszek workowany z Pan Groszek. Mamy tutaj do wyboru dwa produkty Red i Yellow o różnej kaloryczności. Co istotne, palą się bardzo ładnie, bez dużej ilości popiołu czy drażniącego dymu. Decydując się na zakup z przedpłatą, nie ponosimy kosztów transportu, a co więcej, zbierając punkty w programie lojalnościowym, możemy je następnie wymieniać na atrakcyjne nagrody:).

malwiszon
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 36
Rejestracja: 28 sty 2020, 10:33
Re: Ekogroszek - jaki wybrać?

autor: malwiszon » 28 sty 2020, 10:50

Bardzo dobry ekogroszek workowany właśnie zamawialiśmy w Sobianek. Bardzo dobry skład, węgiel z certyfikatami także tym bardziej polecam bo nie kupuję kota w worku.

FARTYLKA99
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 44
Rejestracja: 20 sie 2018, 11:02
Re: Ekogroszek - jaki wybrać?

autor: FARTYLKA99 » 29 sty 2020, 10:03

my wybraliśmy ekogroszek własnie i powiem Wam, ze jestem zaskoczona, bo ekogroszek przyszedł suchy, do tego miałam darmowa przesyłkę, no i ekogroszek jest wysoko kaloryczny. Warto więc w niego zainwestować, jak macie mieszane uczucia, to można zamówić 1 worek do przetestowania :)

Awatar użytkownika
lamur
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 54
Rejestracja: 20 kwie 2018, 15:09
Re: Ekogroszek - jaki wybrać?

autor: lamur » 31 maja 2020, 14:31

Nawet najlepszy ekogroszek na nic się zda, jeśli będzie nieumiejętnie spalany. Ważne, żeby odpowiednio ustawić piec zgodnie z zaleceniami producenta, a jeśli to możliwe, najlepiej skorzystać z pomocy specjalistów, którzy pokażą nam jak prawidłowo użytkować dany piec. Wysokiej jakości węgiel ekogroszek charakteryzuje się zmniejszoną zawartością związków siarki oraz niską zawartością popiołu.

Eko-Palnik
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 03 cze 2020, 23:12
Re: Ekogroszek - jaki wybrać?

autor: Eko-Palnik » 03 cze 2020, 23:23

Najlepszy ekogroszek pochodzi z Polskich kopalni. Obecnie najlepsze paliwa których używają firmy kotlarskie to:
1. Skarbek
2. Wujek
3. Pieklorz
Wszystko inne to mieszanka z towarem który niedawno przypłynął z Kolumbii.

brylewicz
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 45
Rejestracja: 25 lut 2021, 20:14
Re: Ekogroszek - jaki wybrać?

autor: brylewicz » 02 mar 2021, 0:03

Dobry ekogroszek kupicie na składzie Sobianek, mają tu duży wybór opału i z polski i z zagranicy, z certyfikatami

bochacka
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 23 wrz 2021, 21:10
Re: Ekogroszek - jaki wybrać?

autor: bochacka » 03 paź 2021, 9:38

Zamawialismy od nich w zeszłym roku opał, na prawde dobrej jakości, fajnie się pali, no i ma certyfikat. Także również polecam skład Sobianek


Wróć do „Instalacje grzewcze i ogrzewanie domu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 48 gości

Gotowe projekty domów