Miejski rower damski

Szukasz pomysłów na oryginalne rozwiązania lub masz nietypowe pytania dotyczące budowy albo wykończenia domu? Tu znajdziesz radę i podpowiedzi.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

jacekmogliwia
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 370
Rejestracja: 16 lis 2017, 10:30
Re: Miejski rower damski

autor: jacekmogliwia » 17 maja 2018, 8:05

Czy te rowery mają przerzutki? Jak się na nich jeździ?

bobik5
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 380
Rejestracja: 11 sty 2017, 20:40
Re: Miejski rower damski

autor: bobik5 » 14 cze 2018, 12:33

Nie musisz kupować takiego roweru.. możesz poczekać, a na najbliższą przejażdżkę możesz wypożyczyć taki rowerek, który Cie interesuje. To bardzo dobre wyjście z sytuacji, dla tych którzy nie mają jak chować roweru, dlatego go nie kupują.

urzędnik
Aktywny
Aktywny
Posty: 152
Rejestracja: 20 sty 2016, 9:45
Re: Miejski rower damski

autor: urzędnik » 19 cze 2018, 10:43

Moja żona ma typowa damkę i śmiga nią aż miło. A że nawet na rowerze lubi elegancko wyglądać, to zastanawiam się czy nie sprezentować jej takich okularów przeciwslonecznych Bvlgari Bv. Okrągle , metalowe lekkie. A kształt oprawek bardzo ciekawy. Myślę że jej się spodobają. A ja bedę miał pewność, że nie wjedzie rowerem pod jakieś auto z powodu ostrych promieni slonecznych.

PrzemekS
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 348
Rejestracja: 30 gru 2015, 20:37
Re: Miejski rower damski

autor: PrzemekS » 08 lip 2018, 23:25

Kask, rękawiczki i różnego rodzaju niezbędne akcesoria kupicie w sklepie internetowym Oto Sport. Fajny, dobrze zaopatrzony sklep, szybka wysyłka, wszystko co u nich kupowałem jest dobrej jakości.

Robocoop
Aktywny
Aktywny
Posty: 111
Rejestracja: 17 lip 2018, 10:07
Re: Miejski rower damski

autor: Robocoop » 25 lip 2018, 13:10

Jeżeli szukasz roweru damskiego to polecam Ci bloga jaki-rower w nim znajdziesz naprawdę wartościowe porady rowerowe dzięki którym wybierzesz idealny rower dla siebie. Wybór jest szeroki i sama sobie możesz nie dobrać odpowiedniego roweru pod swoją posturę czy preferencję :) warto poczytać co ma do powiedzenia na ten temat specjalista.

Agata Dębińska
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 89
Rejestracja: 15 mar 2018, 15:34
Re: Miejski rower damski

autor: Agata Dębińska » 08 lis 2018, 12:08

Fajne rowery są w sklepie internetowym"miasto rowerów". W tym roku sama tam kupowałam

bobik5
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 380
Rejestracja: 11 sty 2017, 20:40
Re: Miejski rower damski

autor: bobik5 » 14 lut 2019, 10:59

a jaki strój preferujecie na taki wypad rowerowy? Chciałbym żonie zakupić coś na święta wielkanocne, akurat z okazji rozpoczynającego się sezonu rowerowego :)
Myślałem nad strojem rowerowym, czy ktoś z was ma, poleca ? Rzeczywiście taki wygodny jak to opowiadają na forach? Jestem ciekaw waszego zdania.

Postzunia
Aktywny
Aktywny
Posty: 114
Rejestracja: 12 lis 2016, 23:07
Re: Miejski rower damski

autor: Postzunia » 16 lut 2019, 21:51

Jeśli chodzi o rower miejski to pomyśl nad rozwiązaniem idealnym czyli elektrycznym rowerkiem trekkingowym. Wszelkie informacje oraz wskazówki jaki model zakupić znajdziecie w necie, a potem zostaje ci już tylko radość z jazdy do pracy i na wycieczki bez zbytniego obciążania.

szymon_17
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 70
Rejestracja: 13 mar 2019, 21:57
Re: Miejski rower damski

autor: szymon_17 » 25 kwie 2019, 20:42

Również Merida ma ciekawe modele miejskie lub takie które również w mieście się sprawdzą. Bagażnik i błotniki, na pewno w mieście się przydadzą sprawdzona marka obecne na Polskim rynku od wielu wielu lat. Bogata oferta akcesoriów które przydadzą się w każdym rowerze.

aleksandra1977
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 79
Rejestracja: 09 cze 2017, 20:21
Re: Miejski rower damski

autor: aleksandra1977 » 10 maja 2019, 21:22

Wybór roweru wcale nie jest taki łatwy. My obecnie chcemy kupić pierwszy prawdziwy rower dla córki i mamy z tym nieco problemów. Na szczęście trafiłam na fajny artykuł - https://www.tabou.pl/blog/jaki-rower-dla-dziecka-wybrac-i-kupic, w którym jest wyjaśnione w jaki sposób należy dobierać rower dla dziecka żeby był dla niego odpowiednio dopasowany i żeby był dla niego w pełni bezpieczny. Może i Wam te porady się przydadzą.

szlelek77
Początkujący
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 05 sie 2018, 22:38
Re: Miejski rower damski

autor: szlelek77 » 10 maja 2019, 22:44

Z niższej półki cenowej, dobrze wykonane i wyposażone rowery to Romet i takie w miarę swieże firmy jak Kands i Lazaro. Rowery wyglądają bardzo oryginalnie, a do tego najczęściej wyposażone lepiej od dużo droższych marek. My zakupiliśmy teściowej i ciotce po rowerach tych marek i bardzo sobie chwalą.

szymon_17
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 70
Rejestracja: 13 mar 2019, 21:57
Re: Miejski rower damski

autor: szymon_17 » 21 maja 2019, 22:20

Rowery damskie cieszą się naprawdę spora popularnością. Coraz więcej jest typów rowerów damskich. Przekrój jest praktycznie przez wszystkie klasy i typy rowerów. https://www.rowerzysta.pl/ oczywiście dla kobiet bardzo liczy się nie tylko wygląd ale i wygoda użytkowania. Ważne żeby rower był przyjazny swojemu użytkownikowi - szczególnie w trudnym środowisku miejskim.

uuwjad
Aktywny
Aktywny
Posty: 231
Rejestracja: 26 maja 2019, 20:38
Re: Miejski rower damski

autor: uuwjad » 26 maja 2019, 23:37

szymon_17 pisze:Również Merida ma ciekawe modele miejskie lub takie które również w mieście się sprawdzą. Bagażnik i błotniki, na pewno w mieście się przydadzą sprawdzona marka obecne na Polskim rynku od wielu wielu lat. Bogata oferta akcesoriów które przydadzą się w każdym rowerze.


No akurat tutaj się muszę zgodzić

Silver25
Aktywny
Aktywny
Posty: 114
Rejestracja: 13 gru 2017, 18:32
Re: Miejski rower damski

autor: Silver25 » 10 cze 2019, 18:54

Jeśli szukasz roweru damskiego to polecam zapoznać się z tym artykułem https://www.dobrerowery.pl/rowery/293,dla-niej Nie dość że szczegółowo jest opisane co i jak to jeszcze jest opcja zakupu bezpośrednio na stronie poprzez fajny konfigurator. Polecam zapoznać się z tą stroną bo jest bardzo pomocna.

Argentina
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 47
Rejestracja: 15 gru 2015, 6:05
Re: Miejski rower damski

autor: Argentina » 24 lip 2019, 22:29

Ja myślę, ze każdy powinien miec czy to rower miejski, ale tez warto mieć drugi rower, np trekkingowy do takiej cięższej troszkę jazdy, po bardziej kamienistej drodze. Ja mam rower kupiony na wiosnę, szukam jeszcze torby rowerowej, nawet znalazłam taką takie fajne basil torby rowerowe


Wróć do „Inne - najróżniejsze problemy, pytania ...”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 42 gości

Gotowe projekty domów