Wyposażenie wnętrz

Porady jak udekorować każde wnętrze. Jeżeli zastanawiasz się jakie dodatki będą pasowały do Twojego domu, gdzie je kupić i w jakiej cenie, zajrzyj do tego działu.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

robertrys
Aktywny
Aktywny
Posty: 257
Rejestracja: 17 cze 2017, 18:14
Wyposażenie wnętrz

autor: robertrys » 19 paź 2018, 19:41

Szukam jakiś niecodziennych a zarazem eleganckich dekoracji do wnętrze. Polećcie jakiś sklep godny zaufania gdzie mogę zamówić coś w tym stylu.

fiftusiek
Aktywny
Aktywny
Posty: 207
Rejestracja: 06 kwie 2017, 12:07
Re: Wyposażenie wnętrz

autor: fiftusiek » 19 paź 2018, 19:43

Indelo - Jeden z moich ulubionych sklepów z elementami wystroju wnętrza
Zamawiałam tam lampy do mieszkania i mają naprawdę duży wybór, parę dni przeglądałam aż się w końcu zdecydowałam na coś konkretnego
Ceny mają ok, można natrafić na fajne promocje tak więc warto zaglądać tam raz na jakiś czas i zobaczyć czy coś nowego nie doszło w dobrej cenie.

sanqi321
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 86
Rejestracja: 31 maja 2017, 11:11
Re: Wyposażenie wnętrz

autor: sanqi321 » 29 paź 2018, 11:13

Zobaczcie sobie tutaj. Artystyczne wyroby e srebra i nie tylko.
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Olaf321
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 06 lis 2018, 12:55
Re: Wyposażenie wnętrz

autor: Olaf321 » 06 lis 2018, 14:26

Od jakiegoś czasu wyszukuję sobie w necie sklepy z fotelami patchworkowymi – bardzo mi się takie mebelki podobają. Świetne wzory znalazłam choćby w sklepie Edinos, zamówiłam wariant Debbie. Szybka obsluga, fotel na żywo wygląda jeszcze lepiej niż na foto.

malaka
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 818
Rejestracja: 20 lut 2014, 17:17
Re: Wyposażenie wnętrz

autor: malaka » 08 lis 2018, 10:13

Ciekawie wyglądają takie fotele. Ale chyba do niewielu wnętrz pasują.

rozalia
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 708
Rejestracja: 03 paź 2013, 13:08
Re: Wyposażenie wnętrz

autor: rozalia » 14 lis 2018, 10:25

To chyba najlepiej byłoby poszukać w sieci różnych dostępnych możliwości

bajkowa
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 89
Rejestracja: 31 sie 2018, 13:20
Re: Wyposażenie wnętrz

autor: bajkowa » 26 lis 2018, 10:51

Mi bardzo podobają się różne plakaty z cytatami albo z jakimis fajnymi śmiesznymi tekstami. Własnie na tej stronie artpasaz.pl/dekoracje/plakaty-cytaty-i-napisy/ są chyba najlepsze takie plakaty. Dokupić ramę i można z tego zrobić fajny obraz, chyba że jest dostępna taka wersja.

Awatar użytkownika
Złotowłosa
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 502
Rejestracja: 12 lis 2014, 12:46
Re: Wyposażenie wnętrz

autor: Złotowłosa » 16 maja 2019, 9:12

robertrys pisze:Szukam jakiś niecodziennych a zarazem eleganckich dekoracji do wnętrze. Polećcie jakiś sklep godny zaufania gdzie mogę zamówić coś w tym stylu.


Nie wiem jaki wystrój wnetrza preferujesz i czy pomieszczenie jest nowoczesne czy może klasyczne ale polecam galerię plakatu. Mają bardzo duży wybór naściennych dekoracji, jak
obrazy drukowane na płótnie
plakaty
fototapety
czy naklejki na ściany

Sama jestem obecnie na etapie planowania wystroju mieszkania bo przede mną jest spory remont. I zastanawiam się nad umieszczenie w domu motywów tropikalnych, szczególnie nad taka fototapetą:
Obrazek


Wróć do „Dekoracja wnętrz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 54 gości

Gotowe projekty domów