Budowa domu

Praktyczne porady dotyczącego różnego rodzaju rozwiązań i konstrukcji. Pomysły na to, jak zbudować wiatę, wykonać wylewkę, jak zastosować drewno w łazience i wiele innych.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

menuet
Aktywny
Aktywny
Posty: 160
Rejestracja: 21 lis 2015, 17:21
Budowa domu

autor: menuet » 31 paź 2018, 13:56

Widziałam, że w mg projekt trwa promocja, więc dobrze się składa. Czy ktoś skorzystał z tej promocji? ;)

kordoba
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 430
Rejestracja: 12 lis 2015, 17:43
Re: Budowa domu

autor: kordoba » 07 lis 2018, 12:23

Ale promocja na co dokładnie? Bo ja szukam właśnie sensownego projektu domu. Póki co zapoznałam się w kilkoma projektami i muszę Wam powiedzieć, że faktycznie mi się spodobały. Ale ciężko zdecydować się na jedno konkretne rozwiązanie :)

malaka
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 818
Rejestracja: 20 lut 2014, 17:17
Re: Budowa domu

autor: malaka » 08 lis 2018, 9:50

A czy stosujecie któreś z tych rozwiązań: https://www.keller.com.pl/b-techniczny/nasze-rozwiazania podczas budowy? To już co prawda są dość zaawansowane technologie, ale wydaję mi się, że w niektórych przypadkach warto o nich pomyśleć.

arek_ch
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 636
Rejestracja: 28 paź 2016, 14:44
Re: Budowa domu

autor: arek_ch » 08 lis 2018, 22:51

Chcąc wybudować dom, część prac można wykonać samodzielnie - trzeba tylko pamiętać o wcześniejszym zakupie niezbędnych elementów. Na myśli mam w szczególności śruby i inne elementy. Szukając sklepu internetowego zajmującego się ich sprzedażą, warto odwiedzić kilka sklepów internetowych, zajmujących się ich sprzedażą...

szczupak28
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 11 lis 2018, 14:19
Re: Budowa domu

autor: szczupak28 » 11 lis 2018, 14:46

Obrazek
Mi za budowe tego domu powiedzieli 35000zł majstrów szukałem ponad rok, wszystkich tych co mi polecali jak zobaczyłem robote to uciekałem, a Ci jak widać według mnie ładnie wymurowali i nie drogo.Dach też niczego sobie. Ekipa godna polecenia, 5 chłopa i każdy wie co ma robić.5-6 dni kondygnacja z zalaniem płyty.Dom powstał w 3mc.

Obrazek

budowa876
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 590
Rejestracja: 06 paź 2017, 10:53
Kontaktowanie:
Re: Budowa domu

autor: budowa876 » 15 lis 2018, 11:12

Moim zdaniem najlepsza opcja, to dom energooszczędny. I według mnie fajnym elementem, który pozwoli zadbać o energooszczędność w domu jest monitoring zużycia energii. Takie możliwości i odpowiednie urządzenia może zapewnić firma która zakłada takie rozwiązania kompleksowo.

jacekmogliwia
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 370
Rejestracja: 16 lis 2017, 10:30
Re: Budowa domu

autor: jacekmogliwia » 27 lis 2018, 8:40

Jaki duży dom :)

Robocoop
Aktywny
Aktywny
Posty: 111
Rejestracja: 17 lip 2018, 10:07
Re: Budowa domu

autor: Robocoop » 30 lis 2018, 8:29

Skoro interesuje Cie temat budowy domu to na pewno zainteresujesz się jeszcze tym jak płacic mniej za energie elektryczną jak sie już wprowadzisz. Możesz skorzystać z oferty tutaj Lub poczytac sobie na temat tego dlaczego prad jest tak bardzo zróznicowany i wyciągnąć wnioski. Warto sie tutaj rozejrzeć a nóż znajdziesz odpowiednią ofertę dla Ciebie.


Wróć do „Zrób to sam - rozwiązania własne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości

Gotowe projekty domów