Masz problem z dłużnikami? - windykacja należności

Szukasz pomysłów na oryginalne rozwiązania lub masz nietypowe pytania dotyczące budowy albo wykończenia domu? Tu znajdziesz radę i podpowiedzi.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Sykwa
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 46
Rejestracja: 06 paź 2017, 13:21
Re: Masz problem z dłużnikami? - windykacja należności

autor: Sykwa » 26 paź 2017, 14:01

Windykacja należności Warszawa to nie taka łatwa sprawa, dlatego zatrudniam od tego ludzi, którzy mają w tym doświadczenie.

Awatar użytkownika
Dżasmina
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 620
Rejestracja: 14 gru 2015, 12:15
Re: Masz problem z dłużnikami? - windykacja należności

autor: Dżasmina » 30 paź 2017, 12:42

wydaje mi się, że warto skorzystać z pomocy takiej firmy bo na pewno będzie ona skuteczniejsza od nas.

jsnow
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 53
Rejestracja: 10 cze 2016, 13:17
Re: Masz problem z dłużnikami? - windykacja należności

autor: jsnow » 23 lis 2017, 0:28

Warto się dokształcać z różnych branż, żeby być przygotowanym na nieoczekiwane niespodzianki. Ostatnio staram się edukować czytając w internecie blogi takie jak np. https://detektyw.com.pl/detektyw-praca-w-zawodzie/ Można się z nich sporo dowiedzieć.

DanielLebioda
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 87
Rejestracja: 30 sty 2017, 11:46
Re: Masz problem z dłużnikami? - windykacja należności

autor: DanielLebioda » 30 lis 2017, 10:06

Tutaj http://solventoir.pl/ też możcie zapoznać się z ofertą firmy windykacyjnej. Dłużnicy zdecydowanie bardziej poważnie podchodzą do sprawy, gdy dostaną zawiadomienie od firmy windykacyjnej. Nasze (z firmy) ponaglenia raczej lekceważą.

Awatar użytkownika
tracks
Aktywny
Aktywny
Posty: 146
Rejestracja: 08 maja 2017, 12:30
Re: Masz problem z dłużnikami? - windykacja należności

autor: tracks » 06 lut 2018, 13:52

Na poprzedniej stronie kolega wspominał o firmie ICG-Group. Ja również mogę ich zdecydowanie polecić, bo jakość usług jest na najwyższym poziomie. Współpraca układa się doskonale i mogę liczyć na ich pomoc w kwestii odzyskiwania swoich pieniędzy.

Tomek12Tomek
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 37
Rejestracja: 09 lis 2017, 9:25
Re: Masz problem z dłużnikami? - windykacja należności

autor: Tomek12Tomek » 18 kwie 2018, 12:16

Moi znajomi mieli problem z odbiorcą, który nie spłacał swoich należności więc nauczony ich doświadczeniem postanowiłem ubezpieczyć się na taką ewentualność i to był bardzo dobry krok. Jak się okazuje bardzo mało osób prowadzi biznes w stu procentach fair, więc trzeba być gotowym na nieprzyjemne sytuacja. Ja współpracowałem z KUKE SA, poczytacie o nich na stronie http://www.kuke.com.pl/ i byłem bardzo zadowolony. Pamiętajcie, żeby stosować w biznesie zasadę ograniczonego zaufania. To niesamowicie istotne!

DLX_MobbyN
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 18 kwie 2018, 12:49
Re: Masz problem z dłużnikami? - windykacja należności

autor: DLX_MobbyN » 18 kwie 2018, 12:52

Z dłużnikami to czasami naprawdę są duże problemy :P

chopper
Aktywny
Aktywny
Posty: 249
Rejestracja: 12 sie 2016, 19:03
Re: Masz problem z dłużnikami? - windykacja należności

autor: chopper » 22 sie 2018, 17:38

Zarabianie nie musi być wcale przymusem, istnieją takie prace, które potrafią dawać nam przyjemność. O tym jak zarabiać na tym co się lubi robić masz fajnie wyjaśnione w serwisie http://www.pracawbiurze.pl/studia-bhp/

agus123
Aktywny
Aktywny
Posty: 132
Rejestracja: 26 kwie 2017, 20:07
Re: Masz problem z dłużnikami? - windykacja należności

autor: agus123 » 21 wrz 2018, 17:59

Odzyskiwanie należności to ciężki proces a takie dane mogą naprawdę się przydać. Warto zajrzeć, jeśli ktoś ma problem z dłużnikami.

acorusz
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 07 paź 2018, 15:42
Re: Masz problem z dłużnikami? - windykacja należności

autor: acorusz » 07 paź 2018, 15:54

W przypadku przystępowania do windykacji, możliwe jest porozumienie się z innymi wierzycielami, w celu zawarcia tak zwanej intercreditor agreement, w ramach której ustala się pewne wspólne elementy postępowania.

Michał519
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 22 paź 2018, 8:46
Re: Masz problem z dłużnikami? - windykacja należności

autor: Michał519 » 22 paź 2018, 8:48

Od siebie mogę polecić e-Recovery. Nie miałem najmniejszego problemu z obsługą strony i najważniejsze - za odzyskanie długu nie zapłaciłem kompletnie nic.

elizjusz
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 99
Rejestracja: 21 gru 2015, 18:25
Re: Masz problem z dłużnikami? - windykacja należności

autor: elizjusz » 31 paź 2018, 10:11

Zazwyczaj jest tak ,ze ten dług wynika z tego ,ze klienci mają problem z zapłata za fakturę :/ szkoda gadać :/ Coś wiem na ten temat trochę. W końcu też byłam zmuszona korzystać z firmy windykacyjnej. ja korzystałam akurat z firmy Solventoir. i jakby ktos miał problemy to spokojnie moge polecić tą firmę, bo szybko podejmuja działania. pozdrawiam

kosmo3
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 443
Rejestracja: 10 maja 2013, 20:04
Lokalizacja: Kraków
Re: Masz problem z dłużnikami? - windykacja należności

autor: kosmo3 » 06 lis 2018, 21:59

Profesjonalne usługi, to podstawa. Trzeba bowiem zawsze odzyskać swoje pieniądze i nie odpuszczać. Jest strona kancelarii, która oferuje tego typu usługi. Działają skutecznie, ale oczywiście zgodnie z prawem.

mil̷ośniczka
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 10 cze 2018, 17:46
Re: Masz problem z dłużnikami? - windykacja należności

autor: mil̷ośniczka » 23 lis 2018, 22:00

Prywatnie, albo służbowo - pożyczamy wszyscy i nie mam tu na myśli wyłącznie rzeczy. Pożyczamy pieniądze, wartości nabyte, nawet jedzenie na wieczne nieoddanie. Niemniej jednak przed każdym pożyczeniem należy się zabezpieczyć, a na pewno pomyśleć najpierw o sobie. Czytałam tutaj https://spiralazadluzenia.pl/wnioski-po ... eresy.html bardzo ciekawy wpis na ten temat, zachęcam do lektury.

kosmo3
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 443
Rejestracja: 10 maja 2013, 20:04
Lokalizacja: Kraków
Re: Masz problem z dłużnikami? - windykacja należności

autor: kosmo3 » 30 lis 2018, 14:58

No niestety. Wiele firm nie płaci i robi to z premedytacją. Właśnie dlatego trzeba działać szybko i skutecznie. Oczywiście wszelkie podejmowane działania muszą być zgodne z prawem. Myślę, że ta kancelaria https://www.veriv.pl/index.php/windykacja-naleznosci/ sprawdzi się w przypadku wielu konfliktów z kontrahentami na tle ich długów.


Wróć do „Inne - najróżniejsze problemy, pytania ...”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości

Gotowe projekty domów