Zabawki dla dzieci

Szukasz pomysłów na oryginalne rozwiązania lub masz nietypowe pytania dotyczące budowy albo wykończenia domu? Tu znajdziesz radę i podpowiedzi.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

diamencik
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 28 lip 2018, 19:12
Re: zabawki dla dzieci

autor: diamencik » 28 lip 2018, 19:19

W moim mieście jest mały osiedlowy sklepik i zawsze mają świetny wybór zabawek.

agaga87
Początkujący
Początkujący
Posty: 27
Rejestracja: 31 lip 2018, 7:10
Re: zabawki dla dzieci

autor: agaga87 » 31 lip 2018, 8:18

Ja zamawiam najczęściej z internetu - największy wybór i najlepsze ceny. Ostatnio bardzo przypadły nam do gustu zabawki Djeco, bardzo fajnie pobudzają kreatywność dziecka :)

arek_ch
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 636
Rejestracja: 28 paź 2016, 14:44
Re: zabawki dla dzieci

autor: arek_ch » 20 sie 2018, 22:40

Im młodsze dzieci, tym mniej skomplikowanych zabawek potrzebują - uważam, że na początku warto inwestować między innymi w takie słodkie zawieszki oferowane między innymi przez Toysfun.

zapzap
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 73
Rejestracja: 18 paź 2016, 19:54
Re: zabawki dla dzieci

autor: zapzap » 10 wrz 2018, 18:08

Ostatnio szukałam prezentu dla chrześniaka, który ma 4 lata i miałem niemały problem ze znalezieniem czegoś dla niego... Na szczęście uratowała mnie znajoma, która podesłała link do sklepu z zabawkami Epinokio. Jest tam naprawdę mnóstwo fajnych zabawek w niewygórowanej cenie.

FrankieeFran
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 53
Rejestracja: 05 paź 2017, 9:25
Re: zabawki dla dzieci

autor: FrankieeFran » 11 wrz 2018, 20:34

Nie wiem jak to u was wygląda, ale ja zawsze na ostatni moment przypominam sobie o prezencie dla dzieci, oczywiście nie swoich ale chrześniaków czy też dzieci znajomych. A gdy nie mam czasu to zawsze kupuje nie najlepsze prezenty. A tak to mogłabym poogladać coś na necie i na spokojnie wybrać super zabawki. Tak ostatnio mi się udało zrobić zakupy w sklepie nodik. Wybrałam bardzo fajne pluszaki na prezent :)

Awatar użytkownika
lamur
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 54
Rejestracja: 20 kwie 2018, 15:09
Re: zabawki dla dzieci

autor: lamur » 15 wrz 2018, 16:45

Sprawdźcie ofertę w sklepie Smarkacz. Super zabawki dla dzieciaków w każdym wieku. Ja osobiście jestem zwolennikiem gier edukacyjnych i pobudzających kreatywność zabawek :)

elabarbara
Aktywny
Aktywny
Posty: 114
Rejestracja: 25 mar 2017, 21:51
Re: zabawki dla dzieci

autor: elabarbara » 28 wrz 2018, 12:52

Ja ostatnio jak szukałam zabawki na prezent to znalazłam fajne zabawki elektryczne. Wtedy zdecydowaliśmy się na samochodzik elektryczny. Mały solenizant bardzo zadowolony i jaką miał frajdę. Tym razem chcę kupić fotelik samochodowy, ale musze rozeznać się który mam wybrać.

tomi12
Aktywny
Aktywny
Posty: 180
Rejestracja: 27 kwie 2017, 10:45
Re: zabawki dla dzieci

autor: tomi12 » 30 paź 2018, 14:50

A my szukaliśmy ostatnio zabawki dla syna i odkryliśmy sklep w którym znaleźliśmy ciuchcię drewnianą z którą najchętniej by się nie rozstawał. A my się z tego cieszymy bo bardzo cenimy drewniane zabawki za to że są ekologiczne , wytrzymałe i bezpieczne.

urzędnik
Aktywny
Aktywny
Posty: 152
Rejestracja: 20 sty 2016, 9:45
Re: zabawki dla dzieci

autor: urzędnik » 11 lis 2018, 15:11

Ostatnio trafiłem na bardzo fajną ofertę zabawek drewnianych, ekologicznych i bezpiecznych. Mi bardzo spodobał się lew do ciągnięcia za sznurek. Akurat dla mojego 1,5 rocznego synka. Wybierając zabawki warto pamiętać, ze powinny być dopasowane do wieku dziecka.

mama4dzieci
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 12 lis 2018, 13:54
Re: zabawki dla dzieci

autor: mama4dzieci » 12 lis 2018, 13:55

Mogę polecić fajne zabawki dla starszych dzieci. Zestawy СIC są bardzo wysokiej jakości, Mamy jusz prawie wszystkie modele. Ale trzeba kupować oryginał, bo gdy dostaliśmy fałszywkę, nie udało się nawet tego złożyć. Kupiłam wszystkie na Allegro w ORJ. Ten sprzedawca ma również drewniane puzzle 3D. Może ktoś z was kupował coś takiego, jest to interesujące dla dziecka 8 lat?

Silver25
Aktywny
Aktywny
Posty: 114
Rejestracja: 13 gru 2017, 18:32
Re: zabawki dla dzieci

autor: Silver25 » 13 lis 2018, 18:31

Jak szukasz odpowiedniej zabawki dla dzieci to polecam Ci szukać pomysłów tutaj https://nianio.com.pl/category/strefa-dziecka/ Jest to blog poświecający dużo uwagi dzieciom. Warto sie na nim doedukować ponieważ jest to bardzo ciekawa strona z wieloma pomysłami na spędzanie czasu z dzieckiem.

agroagro
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 17 lis 2018, 13:24
Re: zabawki dla dzieci

autor: agroagro » 18 lis 2018, 4:05

Polecam Ci także poszukać zabawek - modele maszyn budowlanych, np. betoniarka czy dźwig. Bardzo fajne są także zabawki rolnicze, np. model ciągnika lub kombajnu z całym dodatkowym osprzętem.

kukusia142
Aktywny
Aktywny
Posty: 162
Rejestracja: 24 cze 2016, 15:52
Kontaktowanie:
Re: zabawki dla dzieci

autor: kukusia142 » 22 lis 2018, 11:32

zgadzam się, wybor jest ogromny i ceny przyzwoite. Np taki gokart to nie tylko frajda dla maluszka ale tez sposob na naukę chodzenia :) Gokart mozna bez problemu dopasowac do wzrostu dziecka, takze uwazam ze to dobra zabawka dla dziecka

smichalek
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 553
Rejestracja: 24 paź 2017, 9:58
Re: zabawki dla dzieci

autor: smichalek » 05 gru 2018, 14:41

Obrazek

Ninjago macie w dobrej promocji na Empiku Online. Nie znam dziecka, które nie lubiłoby klocków. Moje dzieci każdego roku mają nowe - wiadomo, im starsze tym większa trudność.

zapzap
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 73
Rejestracja: 18 paź 2016, 19:54
Re: zabawki dla dzieci

autor: zapzap » 09 gru 2018, 12:18

Spory wybór różnego rodzaju zabawek znajdziecie w sklepie internetowym epinokio. Mnie udało się tam skompletować prezenty dla całej 6 pociech w mojej rodzinie i co ważne nie wydałam majatku. Bardzo przypadła mi do gustu. m.in. farma dla zwierzat w promocyjnej cenie. :)


Wróć do „Inne - najróżniejsze problemy, pytania ...”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Omgili [Crawler] i 42 gości

Gotowe projekty domów