Wiatr na poddaszu

Jeżeli chcesz zaadaptować swoje poddasze to koniecznie musisz znać wszystkie aspekty, z jakimi możesz się spotkać przy remoncie poddasza. Oprócz tego w tym dziale poznasz pomysły innych na aranżacje tego pomieszczenia.

Moderator: Redakcja e-dach.pl

kingvince
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 31 mar 2010, 9:17
Lokalizacja: Poznań
Wiatr na poddaszu

autor: kingvince » 28 paź 2018, 15:30

Witam forumowiczów,

Ze względu na pojawienie się zacieków przy kominach, wykonawca rozebrał w dwóch miejscach i dwóch różnych pokojach podwieszany sufit nad, którym znajduje się poddasze.
Moje pytanie dotyczy występowania podmuchów wiatru. W dniu wczorajszym zauważyłem ruszającą się zwisającą folie. Sprawa wygląda identycznie w obu pomieszczeniach. Czy przy zamkniętym budynku może występować owa sytuacja? Zaznaczę tylko, że w chwili obecnej jest to stan deweloperski czyli nie posiadam drzwi wewnętrznych.
Czy jest to źle wykonana praca i błąd w ułożeniu foli na dachu???

Obrazek

Z góry dziękuję wam za pomoc.

kingvince
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 31 mar 2010, 9:17
Lokalizacja: Poznań
Re: Wiatr na poddaszu

autor: kingvince » 28 paź 2018, 23:04

Dodam tylko, że jest to przestrzeń nieużytkowa, nie ma do niej wejścia.
Stojąc nad otworem czuć podmuch. Panowie z budowy na początku tłumaczyli mi, że jest to cug. Miało to miejsce przy otwartej bramie garażowej, więc przyjąłem ich tłumaczenie za zasadne. Jednakże, kolejnego dnia bez asysty kogokolwiek i przy zamkniętym domu wcześniejsze tłumaczenie wydało mi niewiarygodne.


Wróć do „Poddasze”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Kamil2024 i 13 gości

Gotowe projekty domów