Zasłony dekoracyjne do okien

Asortyment okien i drzwi jest tak duży, że wybór jest naprawdę trudny. Do tego montaż, konserwacja, czasem naprawy. Z tego działu możesz dowiedzieć się czym różnią się poszczególne typy i modele, jak wybrać odpowiednie okna i drzwi do Twojego domu i mieszkania, jak je prawidłowo osadzić, konserwować i co robić jeśli pojawią się jakieś problemy.

Moderator: Redakcja e-izolacje.pl

Redakcja
Redakcja
Posty: 5433
Rejestracja: 02 cze 2003, 8:18
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Zasłony dekoracyjne do okien

autor: Redakcja » 03 lip 2013, 14:37

Prezentowane zasłony dekoracyjne do okien to świetny pomysł, aby wzbogacić wnętrze i nadać mu niepowtarzalny charakter. Zasłony dekoracyjne do okien >>
Redakcja

irena.pak
Aktywny
Aktywny
Posty: 109
Rejestracja: 24 lut 2011, 9:59
Zasłony dekoracyjne do okien

autor: irena.pak » 03 lip 2013, 14:37

fajny pomysł, szczególnie jak ktoś ma kiepski widok z okna ;-)

nutia
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 38
Rejestracja: 05 cze 2013, 13:02
Re: Zasłony dekoracyjne do okien

autor: nutia » 30 lip 2013, 9:47

Bardzo fajny pomysł. Możesz również coś sama wnieść do swojego wnętrza.

martinrekk
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 328
Rejestracja: 03 lip 2018, 8:54
Re: Zasłony dekoracyjne do okien

autor: martinrekk » 05 lip 2018, 12:48

Dobierałem rolety rzymskie do nowoczesnego wnętrza. Projekt dość duży. Dotarłem w Krakowie na ekspozycję marki Najtańsze we Wszechświecie i w końcu się zdecydowałem. Rolety o tyle dobre, że jest mankiet górny i dodatkowe zabezpieczenia z tkaniny. Mechanizmu praktycznie nie widać. Ładnie i tanio. Jak planujesz podobne wdrożenie to polecam.

budowa876
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 590
Rejestracja: 06 paź 2017, 10:53
Kontaktowanie:
Re: Zasłony dekoracyjne do okien

autor: budowa876 » 24 lip 2018, 5:57

Zasłony do okien można zrobić sobie samemu. Wystarczy, że zaopatrzymy się w tkaniny dekoracyjne dzięki nim zrobimy sobie wszystko po swojemu i tak, jak nam się podoba. W sklepach tkaniny dekoratorskie występują w różnych wzorach, kolorach i teksturach. To od Ciebie tylko zależy, na jakie tkaniny dekoratorskie się zdecydujesz.

klaussspol
Aktywny
Aktywny
Posty: 113
Rejestracja: 29 lis 2016, 11:17
Re: Zasłony dekoracyjne do okien

autor: klaussspol » 26 paź 2018, 23:46

Moja zona ostatnio takie zasłony uszyła sama. Kupiliśmy w tym sklepie ctnbee bardzo ładne i dobrej jakości tkaniny z nadrukiem cyfrowym, który na prawdę świetnie się prezentuje. Z racji tego, że zona zna sie na krawiectwie uszyła je sama i uwazam, że są na prawdę świetne!

roszko
Początkujący
Początkujący
Posty: 28
Rejestracja: 20 lip 2015, 16:33
Re: Zasłony dekoracyjne do okien

autor: roszko » 22 kwie 2020, 10:48

mi tam się zasłony zupełnie nie podobają... nie lepiej plisy? Zerknij sobie na wybór plis Nafi. Wyglądają o wiele lepiej w oknach, bardziej nowocześnie

Grażyna80
Początkujący
Początkujący
Posty: 27
Rejestracja: 08 lip 2018, 20:52
Re: Zasłony dekoracyjne do okien

autor: Grażyna80 » 16 paź 2020, 16:37

Nie wyobrażam sobie, żeby w moim domu nie było zasłon :) Są one praktyczne i do tego są świetną dekoracją okienną. A jakie zasłony preferujecie? Ja uwielbiam zasłony z nadrukiem, nie są one tak oczywiste i można fajnie je dopasować do wystroju :)


Wróć do „Okna i drzwi”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 34 gości

Gotowe projekty domów