Stoły fornirowane czy z litej deski

Salon jest jednym z najważniejszych miejsc w mieszkaniu, to tutaj spędzamy większość czasu i przyjmujemy gości. Rady i opinie na temat urządzania salonu ? małego, dużego, z jadalnią lub bez.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Awatar użytkownika
Robert Łukawski
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 19 paź 2018, 16:21
Stoły fornirowane czy z litej deski

autor: Robert Łukawski » 19 paź 2018, 16:47

Cześć, założyłem konto by zapytać się o Wasze doświadczenia ze stołami fornirowanymi.

Zawsze interesowały mnie tylko stoły lite, ale od znajomych słyszałem, że pękają. Podobne opinie widziałem, też u części producentów.

Jak to jest naprawdę?

Bo jeżeli kosztuje kilka tysięcy a ma on pracować, pękać po kilku latach to ja dziękuje za takie coś :? wole połączenie forniru i litej deski

W tej chwili interesuje mnie cos dębowego Obrazek

irena.pak
Aktywny
Aktywny
Posty: 109
Rejestracja: 24 lut 2011, 9:59
Re: Stoły fornirowane czy z litej deski

autor: irena.pak » 22 paź 2018, 13:32

Jeśli lubisz gładkie, "nowoczesne" powierzchnie, to może rzeczywiście fornir jest lepszym wyborem. Ale dla mnie jakieś pęknięcia w litym drewnie nie są wadą, tylko częścią jego naturalnego wyglądu :)

marzena222
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 78
Rejestracja: 31 sty 2016, 15:30
Re: Stoły fornirowane czy z litej deski

autor: marzena222 » 24 paź 2018, 8:50

W gruncie rzeczy zgadzam się co do tych pęknięć, że to nawet fajnie wygląda. Jednak z drugiej strony to w meblach nie plus ale minus. Powiem Ci, że my kupiliśmy jakiś rok temu piekny zestaw ( stół, krzesłą i do tego jest jeszcze ława taka do siedzenia) właśnie z litego drewna na mebledoktor24.pl i to za całkiem przyzwoitą cenę i jak do tej pory nie mamy żadnych zastrzeżeń. Wydaje mi się, ze skoro drewno pęka to coś było nie tak wykonane podczas produkcji mebla. A co samego wyboru to z doświadczenia też wiem, że fornir może szybciej ulec zniszczeniu.
marzena222


Wróć do „Salon / Pokój dzienny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 49 gości

Gotowe projekty domów