Wynajem jachtu

Koszt budowy domu lub remontu to często najważniejsza kwestia, decydująca o rozpoczęciu prac, wyborze technologii lub wykonawcy. W tym dziale uzyskasz odpowiedzi na pytania dotyczące realnych kosztów budowy, rady jak zaoszczędzić i jak budować z określonym budżetem.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

jacek9n
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 01 mar 2017, 8:11
Wynajem jachtu

autor: jacek9n » 01 mar 2017, 9:34

Wiecie o tym, że koszt czarteru jachtów np na mazurach nie jest tak duży jak kilka lat temu? Zawsze w sezonach było drogo i nie każdego było stać na luksusowe wakacje. Teraz to się zmieniło, bo na zegluj.pl możesz zobaczyć jak niskie są ceny. Warto zarezerwować sobie jacht szybciej, aby później nie mieć problemu z wynajęciem go.

Kantorek
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 92
Rejestracja: 09 lut 2017, 18:55
Re: Wynajem jachtu

autor: Kantorek » 07 mar 2017, 13:30

Uwielbiam Chorwację i żeglowanie tak więc dla mnie fajnym rozwiązaniem jest czarter jachtów w Chorwacji. W zeszłym roku zrobiłem tam kurs Voditelj Brodice tak więc będę mógł w pełni korzystać ze swobody żeglowania po Adriatyku.

Wojtyczko
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 42
Rejestracja: 02 cze 2017, 11:02
Re: Wynajem jachtu

autor: Wojtyczko » 27 wrz 2017, 15:09

A ja postanowiłem kupić sobie swój własny jacht :) Długo zastanawiałem się nad ta inwestycją, ale nie żałuję! Cudowne uczucie :) gdyby ktoś był zainteresowany to mogę polecić z całęgo serca http://activyachts.com/pl/katalog.html świetna firma i profesjonaliści

rannata
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 442
Rejestracja: 31 maja 2014, 13:25
Re: Wynajem jachtu

autor: rannata » 27 wrz 2017, 17:25

Serio? Ile to w sumie kosztuje - wraz z przechowywaniem?

trefenis
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 05 kwie 2018, 10:31
Re: Wynajem jachtu

autor: trefenis » 05 kwie 2018, 10:33

Myślę, że warto przemyśleć czarter jachtów w chorwacji. To o wiele fajniejsza zabawa niż u nas na Mazurach na przykład.

tomek.qz
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 75
Rejestracja: 11 lip 2018, 8:41
Re: Wynajem jachtu

autor: tomek.qz » 17 sie 2018, 8:24

Bardzo fajna atrakcja dla tych wypoczywających nad wodą. Zapewne w większości miast nad morzem czy w innym miejscu można znaleźć jakiś tani czarter jachtów motorowodnych. Wystarczy wygooglować np. czart Wilkas.

bukowska
Aktywny
Aktywny
Posty: 174
Rejestracja: 17 maja 2014, 23:23
Re: Wynajem jachtu

autor: bukowska » 22 paź 2018, 22:46

Jakbyście byli zainteresowani czarterem jachtów na Mazury czy za granicę to warto sobie przejrzeć stronę sailor - firma ma duże doświadczenie w żeglarstwie, mają dobre opinie. Na stronie można zapoznać się z flotą, którą dysponują.

mlekoslaw
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 321
Rejestracja: 12 lis 2018, 18:14
Re: Wynajem jachtu

autor: mlekoslaw » 19 mar 2019, 18:09

Pewnie że tak..na przestrzeni lat, wiele się zmieniło w tej materii. Ceny poszły w dół, do takiego stopnia, że aktualnie praktycznie każdy jest w stanie sobie na taką atrakcję pozwolić. Sam zresztą korzystałem w ubiegłym roku. Wynajmowałem od firmy flowczarter i powiem tak - każdy kto kocha mazury, czy klimat morski powinien spróbować na własnej skórze. Super sprawa

uuwjad
Aktywny
Aktywny
Posty: 231
Rejestracja: 26 maja 2019, 20:38
Re: Wynajem jachtu

autor: uuwjad » 14 gru 2019, 22:20

Jeżeli chcecie namiary na kogoś naprawdę sprawdzonego to polecam Ecomarine. Kilkukrotnie wynajmowaliśmy od nich owy jacht ze znajomymi i nigdy nie było problemów. Formalności załatwione bardzo sprawnie ,a same jachty w świetnym stanie.

Kazikdobry
Aktywny
Aktywny
Posty: 123
Rejestracja: 17 sty 2019, 14:07
Re: Wynajem jachtu

autor: Kazikdobry » 13 sty 2022, 8:28

rannata pisze:Serio? Ile to w sumie kosztuje - wraz z przechowywaniem?

Myślę, że do tanich to hobby nie należy.

Ja wolę zaplanować super wyjazd wakacyjny.


Wróć do „Ile kosztuje budowa domu, remont domu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości

Gotowe projekty domów