Montaż kabiny prysznicowej.

Łazienka w stylu nowoczesnym czy klasycznym? Jaką wybrać armaturę łazienkową i kolor płytek? Wanna czy prysznic? Jak zaaranżować małą łazienkę w bloku? Takie pytania zadaje sobie każdy, kto ma przed sobą wizję remontu łazienki.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

wojtopak
Początkujący
Początkujący
Posty: 25
Rejestracja: 29 paź 2007, 21:03
Lokalizacja: Różan
Montaż kabiny prysznicowej.

autor: wojtopak » 25 cze 2010, 21:05

Witam serdecznie, koledzy i koleżanki mam małą prośbę, a mianowicie niebawem przymierzam się do montażu kabiny prysznicowej (brodzik i kabina) w związku z czym chciałbym sie doweidzieć czy ma ktoś może jakieś zdjęcia z montażu brodzika, lub jakieś wskazówki cenne. Będębardzo wdzięczny za pomoc.
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
levada
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 28 cze 2010, 9:49
Lokalizacja: Cała Polska
Kontaktowanie:
Re: Montaż kabiny prysznicowej.

autor: levada » 28 cze 2010, 10:53

Witam,
Jaka to ma być dokładnie kabina? mamy instrukcję do Sanplast

Czy jest już kupiona??

polecam kabiny z montażem 10% taniej na samej kabinie Sanplast

wojtopak
Początkujący
Początkujący
Posty: 25
Rejestracja: 29 paź 2007, 21:03
Lokalizacja: Różan
Re: Montaż kabiny prysznicowej.

autor: wojtopak » 28 cze 2010, 22:46

Witam, kabina nie została jeszcze zakupiona, będę bardzo wdzięczny za instrukcję, chcę zobaczyć tylko tak poglądowo jak to wygląda.
Pozdrawiam.[/list]

adiglejak
Aktywny
Aktywny
Posty: 146
Rejestracja: 23 maja 2018, 7:26
Re: Montaż kabiny prysznicowej.

autor: adiglejak » 18 paź 2018, 10:03

Montaż kabiny prysznicowej nie jest taki trudny! Sprawdź sobie : ) www.sanplast.pl/instrukcje-montazu/kabi ... nicowe140/

nanzop
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 19 paź 2018, 6:43
Re: Montaż kabiny prysznicowej.

autor: nanzop » 19 paź 2018, 6:50

Same opisanie nic ci nie da, to trzeba zobaczyć, wejdź sobie na yoytube tam jest sporo filmików na ten temat. Z drugiej strony każdy montaż jest inny i wymaga innych prac, wszystko zależy od łazienki.



______________________
https://poznanhydraulik.pl/uslugi-hydrauliczne/

lideropinii
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 1648
Rejestracja: 03 kwie 2015, 18:26
Re: Montaż kabiny prysznicowej.

autor: lideropinii » 22 paź 2018, 10:13

Wszystko można zrobić samemu, dlaczego nie. Trzeba sobie odpowiedzieć na pytanie, czy nie szkoda pieniędzy i czasu na ryzyko błędów przy montażu dość drogich i wcale niełatwych wbrew pozorom materiałów.

Pozdrawiamy, Zespół Decoroom
Pozdrawiamy, zespół Decoroom

Prawdziwe piękno kryje się we wnętrzu ...

celia.celia84
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 97
Rejestracja: 14 lut 2017, 20:18
Re: Montaż kabiny prysznicowej.

autor: celia.celia84 » 21 lis 2018, 21:45

To prawda, że najlepiej by było obejrzeć filmiki poglądowe w internecie żeby zobaczyć jak to ma wyglądać. Nas też niedługo to czeka, ale chyba w końcu zrezygnujemy z brodzika i przerobimy trochę podłogę. Mam zamiar zamówić kabinę na wymiar (np. kabiny prysznicowe wrocław) ponieważ chcę zrobić największą, na jaką mogę sobie pozwolić w swojej niedużej łazience. Wymiar dość nietypowy więc trudno mi znaleźć coś gotowego.

bobik5
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 380
Rejestracja: 11 sty 2017, 20:40
Re: Montaż kabiny prysznicowej.

autor: bobik5 » 11 gru 2018, 15:43

A tak się zastanawiam co z kabinami prysznicowymi, które są robione na wylewce? Trzeba do nich dokupić dopasowane szyby, najlepiej takie na wymiar. Czy ktoś robił zakupy w sklepie Faza? Widziałam, że tego typu rzeczy również robią na zamówienie. Mnie zależy na hartowanej szybie, która nie rozleci się po kilku użyciach i zmianach temperatury :)


Wróć do „Łazienki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 34 gości

Gotowe projekty domów