jakie narzedzia ogrodowe polecacie ?

Czy jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami ogrodu z tarasem czy malutkiego balkonu musimy się zastanowić nad aranżacją tego miejsca i doborem roślin. Tutaj znajdziesz inspiracje, ciekawe pomysły i nietypowe rozwiązania związane z tym tematem.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

szmeraczka
Aktywny
Aktywny
Posty: 175
Rejestracja: 01 maja 2013, 17:28
jakie narzedzia ogrodowe polecacie ?

autor: szmeraczka » 25 kwie 2018, 12:39

Witam.
Na rynku jest wiele firm oferujących narzędzia ogrodnicze. Te bardziej renomowane i te mniej znane. Które wy używacie? Które polecacie? Które są mało awaryjne?
W ramach ścisłości szczególnie chodzi mi o narzędzie ogrodowe, typu sekatory, nożyce itd. Polecają także ten sklep narzedziak24.pl ktoś u nich kupował ?

daga05
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 12 lis 2016, 22:31
Re: jakie narzedzia ogrodowe polecacie ?

autor: daga05 » 29 kwie 2018, 14:28

sama zastanawiam się na co sie decydować, bo lato juz za pasem i trzeba troche odświeżyć ogród, zeby wyglądał dobrze. Mam nadzieję, że lada dzień zacznę. Patrzyłam zestawy z rybi, bo są takie lepsze te narzędzia dla majsterkowiczów i opinie ok mają. Poza tym podoba mi się, ze to ogrodowe lekko w ręku leżą czy to sekatory czy inne przyrządy

domin11
Aktywny
Aktywny
Posty: 104
Rejestracja: 20 wrz 2017, 15:47
Kontaktowanie:
Re: jakie narzedzia ogrodowe polecacie ?

autor: domin11 » 10 maja 2018, 13:46

ja mam nożyce i siekiery z cedrusa

PiotrSkuba
Początkujący
Początkujący
Posty: 20
Rejestracja: 14 mar 2017, 11:34
Re: jakie narzedzia ogrodowe polecacie ?

autor: PiotrSkuba » 27 maja 2018, 17:03

a masz te z ryobi już czy tlyko patrzysz ofertę? mnie cena kusi, bo jakościowo są chyba dobre, poza tym własnie wygodna jest ta wymienna bateria. Sam dużo dzialam na zewnatrz i nie zawsze jest możliwość biegania z kablami po całym podwórku, a tutaj to co innego. Lubię majsterkować i wysokiej jakości narzędzia są jednak do tego potrzebne.

BrukLux
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 28 maja 2018, 8:09
Re: jakie narzedzia ogrodowe polecacie ?

autor: BrukLux » 28 maja 2018, 8:13

Witam Wszystkich na forum. Jeżeli chodzi o narzędzia ogrodowe to w pierwszej kolejności posłuży nam kosiarka do trawy, nożyce elektryczne oraz kosa spalinowa, szczególnie teraz w okresie wzmożonego wzrostu trawy. Poza tym same narzędzia powinny być głównie jak najlepszej jakości, bezawaryjne.

bierendaa
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 29 gru 2017, 17:20
Re: jakie narzedzia ogrodowe polecacie ?

autor: bierendaa » 28 maja 2018, 10:09

Zależy co tam ciekawego macie w swoich ogrodach :) U mnie juz coraz bardziej pokaźnie prezentują sie tuje przy płocie więc będę musiała zainwestować w takie [link do oferty na Allegro wygasł] nożyce do żywopłotów, Fajna sprawa, od sąsiada pozyczałam do tej pory, ale wypadałoby też w swój sprzęt w końcu zainwestować.

Lanss
Aktywny
Aktywny
Posty: 150
Rejestracja: 15 sty 2017, 22:35
Re: jakie narzedzia ogrodowe polecacie ?

autor: Lanss » 14 cze 2018, 19:28

Tak na prawdę to jakich narzędzi będziecie potrzebować zależy od tego jak duży macie ogród i jak go zagospodarowaliście. Ja mam ogród sporych rozmiarów i dlatego muszę zainwestować w traktor ogrodowy. Jeszcze go nie wybrałem.

syrtis
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 15 sie 2018, 10:17
Re: jakie narzedzia ogrodowe polecacie ?

autor: syrtis » 06 wrz 2018, 16:47

Jeżeli chodzi o elektryczne narzędzia ogrodowe, to ja polecam właśnie wspomniane powyżej Ryobi. Wg mnie chyba najlepszy stosunek jakość cena - za rozsądne pieniądze można nabyć urządzenia, które dobrze się spisują i na pewno wytrzymają wiele intensywnych lat.

Sklep-Instalgrunt
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 68
Rejestracja: 17 maja 2018, 6:57
Re: jakie narzedzia ogrodowe polecacie ?

autor: Sklep-Instalgrunt » 06 wrz 2018, 20:27

Dużo w doborze narzędzi ogrodowych zależy od tego, co robisz w ogrodzie, jakie rośliny hodujesz i jakie prace musisz wykonać.

Kammar24
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 37
Rejestracja: 02 lip 2018, 12:32
Re: jakie narzedzia ogrodowe polecacie ?

autor: Kammar24 » 10 wrz 2018, 8:00

To tak naprawdę zależy od ogrodu i ilości pracy jaką trzeba w niego włożyć. Natomiast jeśli będziesz na etapie wyboru to polecamy również abyś sprawdził nasze propozycje na stronie internetowej sklepu w którym stworzyliśmy specjalny dział dla narzędzi ogrodniczych i tutaj na pewno znajdziesz wszystko co może być Ci potrzebne w przystępnych cenach :)

Kapaga
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 42
Rejestracja: 19 lip 2018, 14:45
Re: jakie narzedzia ogrodowe polecacie ?

autor: Kapaga » 17 wrz 2018, 17:19

Według mnie najlepiej się w nie zaopatrywać w specjalistycznych sklepach czy hurtowniach ogrodniczych.

Awatar użytkownika
TomeczekBBS
Aktywny
Aktywny
Posty: 128
Rejestracja: 09 mar 2017, 12:23
Re: jakie narzedzia ogrodowe polecacie ?

autor: TomeczekBBS » 17 paź 2018, 12:37

syrtis pisze:Jeżeli chodzi o elektryczne narzędzia ogrodowe, to ja polecam właśnie wspomniane powyżej Ryobi. Wg mnie chyba najlepszy stosunek jakość cena - za rozsądne pieniądze można nabyć urządzenia, które dobrze się spisują i na pewno wytrzymają wiele intensywnych lat.


Też ich używam i w warsztacie i w grodzie. A teraz jest bardzo dobry czas na kupowanie narzędzi ogrodowych, bo już zaczynaą się wyprzedaże i naprawdę można sporo zaoszczędzić.

Gocha67
Aktywny
Aktywny
Posty: 159
Rejestracja: 23 gru 2017, 10:21
Re: jakie narzedzia ogrodowe polecacie ?

autor: Gocha67 » 28 paź 2018, 21:41

Warto zajrzeć do www.agro-ogrod.eu. Posiadają szeroki wybór narzędzi firmy Fiskars oraz sprzęty ogrodnicze. Firma zajmuje się sprzedażą oraz serwisem sprzętu ogrodniczego. Solidni i fachowi.

seba676
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 520
Rejestracja: 26 cze 2014, 16:09
Re: jakie narzedzia ogrodowe polecacie ?

autor: seba676 » 28 lut 2019, 0:49

To już zależy co tak naprawdę masz w swoim ogrodzie i czy są tam również drzewa. Przed sezonem na pewno warto abyś także odwiedził sklep [przekierowanie nieaktywne] w którym powinieneś znaleźć wszystko w zakresie narzędzi ogrodowych, a w razie potrzeby również skorzystaj z pomocy ich profesjonalnej obsługi.

manion
Aktywny
Aktywny
Posty: 151
Rejestracja: 11 lut 2019, 1:37
Re: jakie narzedzia ogrodowe polecacie ?

autor: manion » 14 mar 2019, 20:32

Ja mogę doradzić dobrą polską firmę zmwalkiewicz.pl Mieszczą się w Końskim w świętokrzyskim. To bardzo solidny producent z wieloletnim doświadczeniem. Narzędzia od nich są bardzo porządnie wykonane, wytrzymałe, mają tam bardzo dobry wybór. No i nie przepłacicie bo ceny są umiarkowane.


Wróć do „Ogrody, balkony i tarasy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości

Gotowe projekty domów