Pożyczka na remont

Szukasz pomysłów na oryginalne rozwiązania lub masz nietypowe pytania dotyczące budowy albo wykończenia domu? Tu znajdziesz radę i podpowiedzi.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

DarkElf
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 311
Rejestracja: 06 lip 2016, 22:17
Re: Pożyczka na remont

autor: DarkElf » 11 lip 2018, 20:42

Jak robiłam remont to też przyszedł czas, w którym musiałam szybko wziąć pożyczkę. Za poleceniem koleżanki weszłam na Credit10 i to właśnie tam szukałam dobrej pożyczki. Udało mi się znaleźć taką, która w pełni odpowiadała moim oczekiwaniom i miała naprawdę dobre opinie :) Kliknęłam więc w opcję składania wniosku i już następnego dnia pieniądze miałam na koncie! To się nazywa szybka pożyczka :D

klaussspol
Aktywny
Aktywny
Posty: 113
Rejestracja: 29 lis 2016, 11:17
Re: Pożyczka na remont

autor: klaussspol » 11 lip 2018, 23:09

Z racji tego, że firm pożyczkowych jest teraz coraz więcej warto moim zdaniem jest korzystać z tego typu stron Kredytolog gdzie szybko i sprawnie można sprawdzić warunki każdej z działających na rynku firm i jednym kliknięciem zgłosić się po pożyczkę, która nam najbardziej odpowiada!

Movex-transport
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 12 lip 2018, 6:29
Re: Pożyczka na remont

autor: Movex-transport » 12 lip 2018, 6:45

Pytanie czy generalnie pożyczka na remont to dobra opcja, bo moim zdaniem niestety nie za bardzo, zwyczajnie za nią przepłacimy. Lepiej dozbierać na ten cel i tym samym nie pożyczać pieniędzy aby przeprowadzić wymarzony remont.

malina32
Aktywny
Aktywny
Posty: 161
Rejestracja: 03 mar 2016, 10:33
Re: Pożyczka na remont

autor: malina32 » 22 lip 2018, 20:30

Zależy jak duży to remont. W banu Raiffeisen można dostać kredyt gotówkowy bez odsetek. Płaci się tylko prowizję która zależy od ilości rat.

bobik5
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 380
Rejestracja: 11 sty 2017, 20:40
Re: Pożyczka na remont

autor: bobik5 » 24 lip 2018, 13:11

Wiem jak to jest , remonty potrafią nam przysporzyć ogrom nerwów i mnóstwo straconej kasy..Dlatego jakbym miała wybierać jakiś kredyt to wybrałabym Kredyt123 wiem, ze spłata mocno by mnie nie obciążyła, że rata byłaby adekwatna do moich zarobków.

analine
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 52
Rejestracja: 02 maja 2018, 21:23
Re: Pożyczka na remont

autor: analine » 24 lip 2018, 13:13

Ja ze swojej strony polecam zapoznać się z ofertą Habza Finanse. Znajdą wam najlepszy kredyt na rynku.

zlotykot
Aktywny
Aktywny
Posty: 192
Rejestracja: 26 lis 2015, 9:03
Re: Pożyczka na remont

autor: zlotykot » 26 lip 2018, 9:04

Nigdy nie biorę pożyczek. Doskonale wiem jak to może się skończyć i jak łatwo jest wpaść w spiralę długów. Na końcu tego wszystkiego zostaje tylko oddłużanie - czyli upadłość konsumencka. Wam również polecam poważnie się zastanowić przed wzięciem kolejnej pożyczki.

JoachimKon
Aktywny
Aktywny
Posty: 216
Rejestracja: 24 lis 2016, 20:06
Re: Pożyczka na remont

autor: JoachimKon » 05 sie 2018, 13:34

Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć Ci, że lepiej będzie jeżeli po prostu porównasz sobie oferty sprawdzonych firm pożyczkowych na portalu "Pożyczasz" i dzięki temu wybierzesz najlepszą opcją w Twoim przypadku. Szczególnie w aspekcie pożyczania pieniędzy trzeba mieć 100% pewność, że nie zaskoczy nas nagle rosnąca prowizja.

rozalia
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 708
Rejestracja: 03 paź 2013, 13:08
Re: Pożyczka na remont

autor: rozalia » 06 sie 2018, 12:07

Jak dla mnie nie jest to najlepszy pomysł, lepiej nieco poczekać i odłożyć na bok pieniądze.

builder11
Aktywny
Aktywny
Posty: 187
Rejestracja: 17 lis 2017, 13:48
Re: Pożyczka na remont

autor: builder11 » 14 sie 2018, 12:06

Kazdy dzisiaj moze dostac pozyczke. Nie ma z tym wiekszego problemu. Wiem, ze mozna sobie znalezc taka oferte pozyczki, jaka nam pasuje. Patrzyliscie moze na takie? Dzisiaj czasem trzeba pozyczyc pieniadze.

chopper
Aktywny
Aktywny
Posty: 249
Rejestracja: 12 sie 2016, 19:03
Re: Pożyczka na remont

autor: chopper » 22 sie 2018, 14:32

O pieniądzu, oraz zarabianiu wiedzą absolutnie wszystko ludzie prowadzący bloga "Praca w biurze" systematycznie podrzucają jakieś ciekawe pomysły, które ułatwiają zarobek.

arek_ch
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 636
Rejestracja: 28 paź 2016, 14:44
Re: Pożyczka na remont

autor: arek_ch » 28 wrz 2018, 20:25

Przed pożyczką na remont wszystko warto zaplanować łącznie z samym wzięciem pożyczki. Do tego celu najlepsza będzie strona "Kokos" Znajdziemy tam wiele ciekawych porad oraz ofertę firmy pożyczkowej. Jest ona solidna i oferuje świetne finansowego pożyczki. Pozdrawiam.

acorusz
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 07 paź 2018, 15:42
Re: Pożyczka na remont

autor: acorusz » 07 paź 2018, 15:57

Upadłość konsumencka to jest jakieś rozwiązanie, jak to zostało wspomniane w którymś z postów powyżej, ale konieczne jest wybranie odpowiedniego momentu przeprowadzenia tejże.

Awatar użytkownika
tetate
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 627
Rejestracja: 06 sie 2012, 13:51
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Re: Pożyczka na remont

autor: tetate » 17 paź 2018, 9:17

Brałam kiedyś pożyczkę w formie chwilówki. Czasami gdy bank nie chce udzielić, jesteśmy na to skazane. Tutaj macie ranking chwilówek. Warto porównać sobie ich koszta przed zaciągnięciem.

Pożyczka chwilówka wcale nie musi być taka głupia z uwagi na to,ze jest duża konkurencja wśród takich firm i wiele firm prześciga sie jeśli chodzi o promocje pożyczkowe. Aktualnie wiele z nich oferuje darmową pożyczke w ramach pierwszej pożyczki.

Po pierwsze zwiekszają tym swoją rozpoznawalność.Po drugie jeśli klient był zadowolony, to duża szansa na to,ze wróci.
http://nf.pl/manager/pierwsza-porownywa ... ,55490,158
Ostatnio zmieniony 11 lis 2018, 10:17 przez tetate, łącznie zmieniany 1 raz.

bobik5
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 380
Rejestracja: 11 sty 2017, 20:40
Re: Pożyczka na remont

autor: bobik5 » 18 paź 2018, 11:26

Raz chciałam wziąć kredyt na taki remont, ale okazało się, że damy sobie radę sami. Potem jednak wypadło coś dodatkowego do naprawy i musimy też wziąć pożyczkę. Znalazłam https://www.czerwona-skarbonka.pl taką stronę, można na niej porównać pożyczki i chwilówki. Dzięki temu jesteśmy w stanie wybrać ofertę najlepiej do nas pasującą.


Wróć do „Inne - najróżniejsze problemy, pytania ...”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 33 gości

Gotowe projekty domów