Regały magazynowe do przechowywania szkła

Szukasz pomysłów na oryginalne rozwiązania lub masz nietypowe pytania dotyczące budowy albo wykończenia domu? Tu znajdziesz radę i podpowiedzi.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Piotr1955
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 320
Rejestracja: 05 lip 2018, 10:35
Re: Regały magazynowe do przechowywania szkła

autor: Piotr1955 » 15 paź 2018, 9:53

Regały półkowe mogę podpowiedzieć od firmy Mag Complex. Dobra cena, szybka dostawa, no i sama jakość półek jest w porządku, nic się nie wypacza, nie odgina i tak dalej. Wygodne konstrukcje, bardzo ustawne.

Marcepan33
Aktywny
Aktywny
Posty: 114
Rejestracja: 28 lis 2018, 12:18
Re: Regały magazynowe do przechowywania szkła

autor: Marcepan33 » 04 gru 2018, 14:49

Pozytywnie oceniam jak na razie współpracę z Mag Complex w temacie regałów i innego wyposażenia do magazynu. Nie handlują słabą chińszczyzną gdzie półki się odginają po pewnym czasie od ciężarów tylko mają wyposażenie na europejskim poziomie spełniające normy.

pawelszabla
Aktywny
Aktywny
Posty: 283
Rejestracja: 14 sie 2018, 8:08
Re: Regały magazynowe do przechowywania szkła

autor: pawelszabla » 25 lut 2019, 9:18

Regały magazynowe zgodnie z wybitnie ostrymi wymaganiami FEM znajdziesz w [link wygasł] i to jest raczej rzadkie wśród krajowych producentów systemów magazynowych, więc radzę skorzystać.

robertkrajcarz
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 405
Rejestracja: 15 lut 2018, 11:13
Re: Regały magazynowe do przechowywania szkła

autor: robertkrajcarz » 10 kwie 2019, 9:22

Miałem problem, bo zmieniałem cały system magazynowy. Potrzebowałem, aby ktoś przeprowadził demontaż starych elementów, a później wprowadził zupełnie nowe rozwiązanie. Korzystałem ostatecznie z doświadczenia [link wygasł] . Kontakt z polecenia, od kumpla, który praktycznie całe życie spędził w sektorze logistycznym (spedycyjnym). Warto, bo bardzo udana współpraca.


Wróć do „Inne - najróżniejsze problemy, pytania ...”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 37 gości

Gotowe projekty domów