Co zrobić z Halloween?

Szukasz pomysłów na oryginalne rozwiązania lub masz nietypowe pytania dotyczące budowy albo wykończenia domu? Tu znajdziesz radę i podpowiedzi.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

namdu
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 12 kwie 2016, 12:48
Co zrobić z Halloween?

autor: namdu » 19 paź 2016, 11:44

Dzień dobry,
tak się złożyło, że skończyliśmy budowę domu pod koniec września. Już się wprowadziliśmy i w miarę zadomowiliśmy. Wszystko sprowadzało się do wyznaczenia terminu parapetówki. Tak się złożyło, że akurat umówiliśmy się ze wszystkimi w ten weekend kiedy organizowane są imprezy halloweenowe. I tu moje pytanie, ponieważ ja w sumie nigdy nie świętowałam z tej okazji, ale wiem, że moi znajomi lubią czasami się poprzebierać, czy chociażby poprzez dekoracje na Halloween wejść w ten klimat. Czy sądzicie, że powinniśmy coś przygotować w tym temacie, czy raczej kompletnie sobie odpuścić i po prostu uczcić nasz nowy dom?

Z góry bardzo dziękuje za wszelkiego rodzaju odpowiedzi :)

jajaga
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 41
Rejestracja: 07 lis 2013, 18:28
Re: Co zrobić z Halloween?

autor: jajaga » 21 paź 2016, 12:30

Zawsze można zrobić zwykłą imprezę, ale dodac kilka dekoracji z okazji halloween, np. http://partytajm.com.pl/pl/p/Zawieszki-Nietoperze-3-sztuki/218.

Awatar użytkownika
Dżasmina
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 620
Rejestracja: 14 gru 2015, 12:15
Re: Co zrobić z Halloween?

autor: Dżasmina » 24 paź 2016, 10:50

ja nigdy szczególnie nie spędzałam Haloween, nie przykładam do tego wagi.

rolinka
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 27 paź 2016, 11:43
Re: Co zrobić z Halloween?

autor: rolinka » 27 paź 2016, 11:53

Ja na Waszym miejscu wprowadziłabym gości w nastrój hallowenowy :) Chociaż to zależy od gości. Jeżeli zapraszacie osoby, które raczej nie obchodzą tego święta, to szkoda zachodu, babcia, czy ciocia mogą się nawet obrazić, jak zobaczą jakieś szalone ozdoby :)

Awatar użytkownika
Dżasmina
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 620
Rejestracja: 14 gru 2015, 12:15
Re: Co zrobić z Halloween?

autor: Dżasmina » 30 paź 2016, 15:23

ja nigdy nie obchodzę Haloween, nie przemawia to do mnie.

panbudowniczy
Aktywny
Aktywny
Posty: 229
Rejestracja: 28 cze 2016, 13:54
Kontaktowanie:
Re: Co zrobić z Halloween?

autor: panbudowniczy » 31 paź 2016, 18:36

Ja też tego święta nie uważam .Tym bardziej świętowac nowy dom .

Big09
Aktywny
Aktywny
Posty: 216
Rejestracja: 24 paź 2011, 8:53
Re: Co zrobić z Halloween?

autor: Big09 » 03 lis 2016, 16:13

Dzieciom kupiliśmy drobiazgi okazjonalne w sklepie z zabawkami http://www.urwis.pl/ dla spokoju, bo inne dzieci też miały.
Na szczęście to już za nami, weź zmień dekoracje na noworoczną. W sklepach już sprzedają ozdoby świąteczne. :)

Awatar użytkownika
Dżasmina
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 620
Rejestracja: 14 gru 2015, 12:15
Re: Co zrobić z Halloween?

autor: Dżasmina » 07 lis 2016, 11:48

i co? jak spędziliście miniony Haloween? Coś ciekawego się wydarzyło?

pleple
Początkujący
Początkujący
Posty: 29
Rejestracja: 13 gru 2017, 9:50
Re: Co zrobić z Halloween?

autor: pleple » 12 paź 2018, 12:33

U nas Halloween obchodzi się głównie ze względu na dzieciaki. Jak widzimy z żoną ich zadowolone buźki kiedy przebierają się za coś upiornego, a potem liczą wszystkie słodkości i się wymieniają to serce rośnie. Dlatego co roku staramy się jakoś udekorować ogród lub wejście do domu. W tamtym roku kupiliśmy pajęczynę na: https://kucmar.pl/pol_m_Okazje_Gadzety-na-Halloween_Dekoracje-na-Halloween-303.html i przybraliśmy nią okienko przy drzwiac wejściowych, a w rogu stały dynie. Na tegoroczne Halloween wciąż szukamy pomysłu. Może jakaś czarownica? Lub nietoperze?


Wróć do „Inne - najróżniejsze problemy, pytania ...”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 50 gości

Gotowe projekty domów