Intellio Designers Agnieszka Liniewska - Baran

Wybór wykonawcy często decyduje o tym, czy budowa lub remont domu będzie miłym wspomnieniem, czy trudnym przeżyciem, a dom - wymarzonym miejscem do mieszkania czy katalogiem błędów. Jak wybrać dobrego, rzetelnego wykonawcę? Tu możesz polecić sprawdzone ekipy i poznać opinie o wykonawcach, których zamierzasz zatrudnić.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Redakcja
Redakcja
Posty: 5433
Rejestracja: 02 cze 2003, 8:18
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Intellio Designers Agnieszka Liniewska - Baran

autor: Redakcja » 09 kwie 2013, 15:21

Intellio designers to profesjonalne biuro projektowe z wieloletnim stażem. Wraz z zespołem młodych i kreatywnych... Intellio Designers Agnieszka Liniewska - Baran >>
Redakcja

Awatar użytkownika
chorazy
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 09 kwie 2013, 15:19
Intellio Designers Agnieszka Liniewska - Baran

autor: chorazy » 09 kwie 2013, 15:21

Korzystaliśmy z firmy Intellio Designers dwukrotnie ? przy remoncie naszego domu i wykończeniu mieszkania dla córki. Za każdym razem byliśmy zadowoleni. Potrafili dobrać istniejące na rynku materiały do naszych potrzeb bez ponoszenia zbędnych kosztów. Firmę polecilibyśmy wszystkim tym ktorzy lubia swiety spokoj.

leokadia88888
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 20 paź 2014, 10:38

autor: leokadia88888 » 20 paź 2014, 10:39

Opłacało się wynająć Intellio Designers z kilku powodów. Zaoszczędziliśmy sobie masę czasu. Wybór wszystkiego był o wiele łatwiejszy i szybszy. Nie sądzę byśmy do niektórych akcesoriów, mebli, sprzętów dotarli sami, bo po prostu tego się nie da tak łatwo ogarnąć. Poza tym to, co mi się marzyło, a to, co dostałam w projekcie to niebo a ziemia. Po prostu projekt pani Agnieszki był o wiele fajniejszy i bardzo mi się spodobał. Ja niestety nie mam wielkiej wyobraźni. Nie umiem sobie tak wszystkiego pomyśleć, by pasowało do siebie. A pani Agnieszka tak zaaranżowała nasze mieszkanie, że jest wygodne i ładne.

leokadia88888
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 20 paź 2014, 10:38
Re: Intellio Designers Agnieszka Liniewska - Baran

autor: leokadia88888 » 20 paź 2014, 10:40

A ja byłam pod dużym wrażeniem sposobu prowadzenia naszego remontu. Dogadywaliśmy się całkiem dobrze. Wszystko przebiegło w dobrej atmosferze i przede wszystkim na czas. Tego się najbardziej obawiałam, ale udało się.

Piotrek28
Początkujący
Początkujący
Posty: 0
Rejestracja: 01 sie 2018, 10:21
Intellio Designers Projekty wnętrz

autor: Piotrek28 » 01 sie 2018, 10:29

Projekty premium wykonywane przez tę firmę są naprawdę dopracowane w każdym calu. Bardzo mi zależało na zaprojektowaniu apartamentu w funkcjonalny sposób i ta firma mi w tym pomogła. Podział funkcjonalny, ustawienie mebli, faktura materiałów, oświetlenie oraz wiele istotnych detali. Dobrzy fachowcy. Polecam.

Ewa Warchol
Początkujący
Początkujący
Posty: 0
Rejestracja: 05 paź 2018, 12:55
Intellio Designers Projekty wnętrz

autor: Ewa Warchol » 05 paź 2018, 13:14

Mieliśmy z mężem zrobić sami remont mieszkania bez żadnego architekta, projektanta. Wiedzieliśmy mniej więcej czego chcemy, jak przebudować poszczególne pomieszczenia. Całe szczęście jednak nie podjęliśmy się tego sami, bo to by źle wyszło. Bez wchodzenia w szczegóły Pani Agnieszka z Intellio Designers wskazała nam problemy jakie będą w użytkowaniu rodzić nasze pomysły i co nas czeka jak je zrobimy. Przerobiła nasz projekt. Myślałam ze się na tym znam, ale po skorzystaniu z usług tej firmy stwierdziłem że lepiej skorzystać z profesjonalistów

Awatar użytkownika
osetka55
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 10 paź 2018, 10:16
Re: Intellio Designers Agnieszka Liniewska - Baran

autor: osetka55 » 10 paź 2018, 10:25

Dzięki za podesłanie paru linków odnośnie mieszkań nowoczesnych i designerskich. Wraz z mężem kupiliśmy mieszkanie na budującym się osiedlu i zastanawiamy się jak wykończyć mieszkanie. Nie mam na razie żadnych pomysłów i raczej będę musiała wynająć architekta. Jaki styl mieszkania pasuje Wam do takich apartamentów Zabrze http://jesionowaaleja.pl/?

danutapiotrkowicz
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 28 kwie 2020, 10:26
Intellio Designers Projekty wnętrz

autor: danutapiotrkowicz » 28 kwie 2020, 10:28

Pełny profesjonalizm firmy Intellio Designers z Krakowa. Rzetelne i kompleksowe porady odnośnie projektu, materiałów, czasu realizacji, kosztów, itd. Przynajmniej wiem na co mnie stać, pozdrawiam


Wróć do „Porozmawiajmy o wykonawcach”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości

Gotowe projekty domów