Wykończenie łączeń paneli styropianowych

Zastanawiasz się z czego budować ściany? Chcesz wiedzieć jakie wykonać tynki? Szukasz pomysłu na ciekawe wykończenie elewacji? W tym dziale znajdziesz porady i inspiracje.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

parzol
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 14 lip 2018, 10:12
Wykończenie łączeń paneli styropianowych

autor: parzol » 14 lip 2018, 10:20

Zbudowałem na ściance w pokoju ozdobne panele styropianowe 3D. Wszystko przebiegło poprawnie, ale pierwszy raz to robiłem i miałem problemy z akrylem (nie użyłem wody).

Pierwszy etap wyglądał więc tak:
Obrazek

Po wyschnięciu próbowałem to zredukować gąbką z wodą. Po zamalowaniu efekt (górna część ścianki) gołym okiem był zadowalający:
Obrazek

Zamontowałem u góry listwę LED dla efektu w nocy. I tutaj pojawił się cały problem:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Kombinowałem na różne sposoby, ale nie potrafię w 2 rzędzie (gdzie było łączenie) uzyskać takiego efektu jak fabrycznie.

Będę wdzięczny za wszelką pomoc w tym temacie bo jestem już załamany...

smichalek
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 552
Rejestracja: 24 paź 2017, 9:58
Re: Wykończenie łączeń paneli styropianowych

autor: smichalek » 10 paź 2018, 6:11

Proszę tutaj dobry przykład - http://naklejkomania.eu/642-panele-styropianowe-3d
Wiadomo - każdy element musi być dopasowany z głową do aranżacji, ale taka imitacja kamienia wygląda naprawdę znakomicie, ciekawie i naturalnie. Wszystko musi być jednak dopasowane z głową.


Wróć do „Ściany elewacje fasady ”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości

Gotowe projekty domów