Duże chwasty co robić przed nawiezieniem ziemi

Czy jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami ogrodu z tarasem czy malutkiego balkonu musimy się zastanowić nad aranżacją tego miejsca i doborem roślin. Tutaj znajdziesz inspiracje, ciekawe pomysły i nietypowe rozwiązania związane z tym tematem.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

szymiszymi
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 65
Rejestracja: 11 sty 2016, 0:13
Re: Duże chwasty co robić przed nawiezieniem ziemi

autor: szymiszymi » 02 sie 2018, 22:20

Położyć specjalną agrowłókninę. Ja mam u siebie dokładnie taką z tego sklepu sklep.geocover.pl/pl/26-agrowloknina-sciolkujaca-przeciw-chwastom fachowcy od ogrodu zalecili mi jej stosowanie. No i efekt jest naprawdę bardzo dobry, bo nie ma żadnych kłopotów. Dzięki temu nie muszę kupować środków chemicznych i stosować, a to dla mnie ważne, bo są małe dzieci w domu.

Rotomatic
Początkujący
Początkujący
Posty: 26
Rejestracja: 28 lip 2017, 9:41
Re: Duże chwasty co robić przed nawiezieniem ziemi

autor: Rotomatic » 06 paź 2018, 17:00

Na pewno przede wszystkim trzeba je dokładnie wyplewić razem z korzeniami, może też polać antychwastem.

edek-ledek
Aktywny
Aktywny
Posty: 156
Rejestracja: 02 cze 2015, 9:17
Lokalizacja: Warszawa
Re: Duże chwasty co robić przed nawiezieniem ziemi

autor: edek-ledek » 18 sty 2019, 11:53

Agrowłóknina jest tym samym, co agrotkanina? Zastanawiam się nad wykorzystaniem tego typu rozwiązań w najbliższym sezonie. Pytanie tylko co jest skuteczniejsze?

paluch686
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 93
Rejestracja: 18 sty 2016, 13:26
Re: Duże chwasty co robić przed nawiezieniem ziemi

autor: paluch686 » 12 lut 2019, 9:51

Tutaj masz kilka metod zwalczania chwastów
https://www.target.com.pl/porady-i-insp ... y-/chwasty

bmor
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 21 cze 2018, 9:26
Re: Duże chwasty co robić przed nawiezieniem ziemi

autor: bmor » 12 lut 2019, 12:41

Jakbyś jednak nie dał rady a miałbyś blisko do nich https://ogrodywarszawy.pl/ to polecam Ci wizytę. Znają się na ogrodach, mi robili bardzo dużo rzeczy między innymi trawę i mam cały tamten rok miałem spokój;)


Wróć do „Ogrody, balkony i tarasy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 54 gości

Gotowe projekty domów