Zakup mieszkania w centrum Wrocławia.

Szukasz pomysłów na oryginalne rozwiązania lub masz nietypowe pytania dotyczące budowy albo wykończenia domu? Tu znajdziesz radę i podpowiedzi.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

HankaK1992
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 14 maja 2018, 8:21
Re: Zakup mieszkania w centrum Wrocławia.

autor: HankaK1992 » 17 maja 2018, 7:21

A musi być centrum? Bo wiesz, teraz Centrum jest tak skomunikowane, że oprócz hałasu nie proponuje nic innego,w porównaniu z mieszkaniami na obrzeżach. Przemyśl Sołtysowice - spoko komunikacja, blisko Korona, a teraz pcg.pl robi tam mega fajne mieszkania, w stylu skandynawskim. Starsznie mi się te balkony podobają. Mówię, nie jest to centrum, ale moim zdaniem nic temu nie ujmuje.

malina32
Aktywny
Aktywny
Posty: 161
Rejestracja: 03 mar 2016, 10:33
Re: Zakup mieszkania w centrum Wrocławia.

autor: malina32 » 27 cze 2018, 11:01

W centrum Wrocka Atal wybudował ładne osiedle nad Odrą, budynki wyróżniają się od razu architekturą która zresztą bardzo mi się podoba, jest nietypowa nawet jak na Wrocław

boddekk
Aktywny
Aktywny
Posty: 146
Rejestracja: 17 lut 2016, 19:28
Re: Zakup mieszkania w centrum Wrocławia.

autor: boddekk » 05 paź 2018, 14:29

Polecam poczytać na temat mieszkań, lokali użytkowych do kupna czy wynajem we Wrocławiu, całkiem ciekawa sensowna oferta w dobrej lokalizacji. Więcej na https://vantage-sa.pl/lokale-uslugowe.html

yaska
Aktywny
Aktywny
Posty: 210
Rejestracja: 03 mar 2010, 16:41
Re: Zakup mieszkania w centrum Wrocławia.

autor: yaska » 05 paź 2018, 17:55

A ja polecam targi mieszkaniowe, byłam wiosną i rewelacja: https://www.mieszkaniowi.pl/targi-mieszkaniowe/wroclaw/
Ponad 100 wystawców, atrakcje, porady ekspertów, promocje

Jaśku88
Aktywny
Aktywny
Posty: 130
Rejestracja: 26 paź 2018, 14:26
Re: Zakup mieszkania w centrum Wrocławia.

autor: Jaśku88 » 22 lis 2018, 11:06

Moim zdaniem najlepsze warunki oferuje w tym momencie Efekt jeśli chodzi o pośredników w BB. Dbają o dwie strony – kupującego/sprzedającego, a wiem to bo byłem u nich klientów zarówno sprzedającym (mieszkanie) jak i kupującym (dom). Co do konkretnego pośrednika w biurze to ja miałem kontakt z Pawłem Walaszkiem. Oceniam na plus, kompetentny, zawsze pod telefonem, kontaktowy, uczciwy.


Wróć do „Inne - najróżniejsze problemy, pytania ...”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości

Gotowe projekty domów