pompa gazowa

Dowiedz się wszystkiego o instalacjach gazowych, które zagwarantują Ci bezpieczne i przyjazne mieszkanie. Wybierz odpowiedni piec gazowy - funkcjonalny i praktyczny.

Moderator: Redakcja e-instalacje.pl

boleek27
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 29 sie 2018, 19:23
pompa gazowa

autor: boleek27 » 29 sie 2018, 20:42

Z roku na rok o problemie ze smogiem jest coraz głośniej w naszym kraju. Zastanawialiście się nad ekologicznymi metodami ogrzewania pomieszczeń? Ostatnio przeczytałem trochę na temat oferty http://www.gazuno.pl/. Ogrzewanie gazem wydaje się mieć kątem uzyskiwanych oszczędności a do tego użycie gazu jest bardziej ekologiczne niż wykorzystanie innych paliw bo skutkuje mniejsza emisją zanieczyszczeń do atmosfery.
Ostatnio zmieniony 03 wrz 2018, 17:09 przez boleek27, łącznie zmieniany 1 raz.

Tomasz_Brzeczkowski
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 24649
Rejestracja: 16 mar 2006, 13:07
Lokalizacja: Warszawa
Re: pompa gazowa

autor: Tomasz_Brzeczkowski » 30 sie 2018, 4:41

boleek27 pisze:Wiecie o tym, że na http://www.gazuno.pl/ znajdziecie bardzo ciekawe oferty gazowych pomp ciepła? Jesli nie wiedzieliście to koniecznie je sprawdźcie. Osobiście kupowałem od nich i polecam każdemu.

To jaki to dom? Bo na 300m2 odpisali, że tak małych pomp nie mają.
Poza tym nie mieli na 22-23 st. Po co grzać do 35 i efektywność obniżać?
HVAC - najtańszy komfort.

Rafał Cichocki
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 462
Rejestracja: 12 cze 2013, 12:25
Re: pompa gazowa

autor: Rafał Cichocki » 05 paź 2018, 7:58

Witam,

Zastosowanie gazowej pompy ciepła w porównaniu do tradycyjnej pompy ciepła zasilanej energią elektryczną ma również swoje wady. Po pierwsze do budynku musi być podłączona sieć gazowa. Wytwarzanie ciepła odbywa się poprzez pracę gazowego silnika spalinowego, co oznacza emisję zanieczyszczeń do atmosfery (co nie występuje w elektrycznej pompie ciepła) oraz wyższy poziom hałasu. Takie rozwiązanie nie może także współpracować z kolektorami słonecznymi oraz panelami FV.
Przy okazji zachęcam do sprawdzenia oferty pomp ciepła marki Junkers-Bosch. Znajdują się w niej zarówno powietrzne, jak i gruntowe pompy ciepła z rodziny Bosch Compress, które posiadają jeden z wyższych współczynników COP na rynku. W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji o pompach ciepła zachęcam do odwiedzenia strony internetowej produktu: [więcej informacji poprzez PW].
Chętnie odpowiem na ewentualne pytania.
Pozdrawiam,
________________________________
Konsultant marki Junkers-Bosch

anik92
Aktywny
Aktywny
Posty: 198
Rejestracja: 10 mar 2018, 16:27
Re: pompa gazowa

autor: anik92 » 05 lis 2018, 19:12

Witajcie. Czy ktoś z was korzystał z usług firmy http://itgas.pl/pl/strona-glowna/??

Awatar użytkownika
Gramin
Aktywny
Aktywny
Posty: 238
Rejestracja: 03 mar 2017, 11:13
Lokalizacja: małopolska
Kontaktowanie:
Re: pompa gazowa

autor: Gramin » 06 lis 2018, 7:01

Ja nie miałem okazji.
Silver Service - usługi sprzątające


Wróć do „Instalacje gazowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości

Gotowe projekty domów