Naturalne kosmetyki

Łazienka w stylu nowoczesnym czy klasycznym? Jaką wybrać armaturę łazienkową i kolor płytek? Wanna czy prysznic? Jak zaaranżować małą łazienkę w bloku? Takie pytania zadaje sobie każdy, kto ma przed sobą wizję remontu łazienki.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

malinowaa
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 29 cze 2018, 16:13
Re: Naturalne kosmetyki

autor: malinowaa » 29 cze 2018, 16:18

naturalne kosmetyki na dobrą sprawę mamy w swojej kuchni, jeśli ktoś się dobrze odżywia - oliwę z oliwek, olej kokosowy, cukier brązowy, z tego można wykonać peelingi, wcierki do włosów

DarkElf
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 311
Rejestracja: 06 lip 2016, 22:17
Re: Naturalne kosmetyki

autor: DarkElf » 05 lip 2018, 22:06

Teraz jest moda na naturalne kosmetyki, ale bardzo mi się to podoba! Dzięki temu jest ich coraz więcej i jest w czym wybierać :) Mi najlepiej służą kosmetyki naturalne :) Dzięki nim moje włosy wreszcie przestały wypadać a ja czuję, że są naprawdę odbudowane. I to jest właśnie moc naturalnych kosmetyków :) Wyciągi z roślin to najlepsze składniki kosmetyków.

debruyne
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 22 lip 2018, 17:18
Re: Naturalne kosmetyki

autor: debruyne » 23 lip 2018, 13:11

Ja korzystam z kremu przeciw zmarszczkom Richevon ze względu na jego naturalny skład oraz bardzo szybkie wchłanianie co przekonało mnie całkowicie.

bobik5
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 380
Rejestracja: 11 sty 2017, 20:40
Re: Naturalne kosmetyki

autor: bobik5 » 25 lip 2018, 7:34

Nie wiem czy znasz bogate właściwości oleju kokosowego? Jeżeli jeszcze nie znasz to koniecznie poznaj. Zastosowanie takiego oleju jest wszechstronne, można używać go do mycia zębów czy nawilżenia skóry. CUDO!

Piotr1955
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 320
Rejestracja: 05 lip 2018, 10:35
Re: Naturalne kosmetyki

autor: Piotr1955 » 30 lip 2018, 11:21

Najlepsze kosmetyki naturalne wg mnie robi marka dr Duda, polska firma z Buska Zdroju, żaden import nie wiadomo skąd, ale są to kosmetyki na rodzinnej recepturze właśnie pana Dudy, buskiego aptekarza, który prawie 50 lat zajmował się wodą siarczkową, jej składem, działaniem itp. Ja wspomagam się ich preparatami przy łuszczycy i w końcu powiem szczerze, że mogę normalnie funkcjonować, nie muszę się wstydzić i krygować przy ludziach. Używa się tutaj w pielęgnacji 4 preparatów, na stronie drduda.pl/pl/program-czterech-krokow-w-pielegnacji-skory-luszczycowej są rozpisane.

mamuuncik
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 18 kwie 2018, 18:59
Re: Naturalne kosmetyki

autor: mamuuncik » 21 sie 2018, 12:25

A jakie są wasze ulubione firmy takich kosmetyków? Ja ostatnio przeglądałam ofertę jednego sklepu i znalazłam ogromny wybór takich kosmetyków. Nie wiem w sumie na co się zdecydować, wiadomo też jak to jest jak jest duży wybór, ciężko się na coś zdecydować

budowlankka
Początkujący
Początkujący
Posty: 34
Rejestracja: 02 lut 2018, 18:46
Re: Naturalne kosmetyki

autor: budowlankka » 23 sie 2018, 19:53

Ja mam podobne podejście. Ważniejsze dla mnie od tego, czy kosmetyk jest naturalny jest to, czy służy mojej skórze. Owszem, lubię poznać skład kosmetyków. Fajnie pod tym względem wypada krem cetaphil da ultra. Na pewno nie zrezygnuję z kosmetyku, który dobrze sprawdza się w moim przypadku, a taki właśnie jest ten produkt

asiax84
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 431
Rejestracja: 14 kwie 2015, 16:43
Re: Naturalne kosmetyki

autor: asiax84 » 25 sie 2018, 11:37

Ja ostatnio dowiedziałam się sporo rzeczy na temat cery z jednego bloga którego przyjemnie się go czyta,a le przede wszystkim jest tam sporo porad, które się sprawdzają.

Awatar użytkownika
tracks
Aktywny
Aktywny
Posty: 146
Rejestracja: 08 maja 2017, 12:30
Re: Naturalne kosmetyki

autor: tracks » 30 sie 2018, 10:45

Pod kątem naturalnych kosmetyków warto moim zdaniem korzystać z takich, które są naturalne i w pełni bezpieczne. Moja żona np niedawno zamawiała kosmetyki ze strony orientana.pl i jest z nich bardzo zadowolona. W tym przypadku jakość idzie w parze z bezpieczeństwem.

chopper
Aktywny
Aktywny
Posty: 249
Rejestracja: 12 sie 2016, 19:03
Re: Naturalne kosmetyki

autor: chopper » 23 wrz 2018, 19:03

Proponuję również zapoznać się z blogiem - uroda.info.pl według mnie porady, które się na nim znajdują są nieocenione i pozwolą wszystkim ludziom lepiej zadbać o swoje zdrowie.

tomi12
Aktywny
Aktywny
Posty: 180
Rejestracja: 27 kwie 2017, 10:45
Re: Naturalne kosmetyki

autor: tomi12 » 04 paź 2018, 22:25

Ja też używam z żoną od wielu miesięcy kosmetyków naturaknych,. Są skuteczne i bezpieczne dla każdego rodzaju skóry zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn. Mam problem z trądzikiem i na co dzien używam m.in maski Algae Mud Pack. Fajnie oczyszcza, zmiękcza i odżywia. W pełni naturalny skład :)

elizjusz
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 99
Rejestracja: 21 gru 2015, 18:25
Re: Naturalne kosmetyki

autor: elizjusz » 13 paź 2018, 15:36

Co do oleju kokosowego to prawda. ma bardzo bogate właściwości. Podobnie jak np masło shea czy masło migdałowe. Ja taki skład znalazłam w kosmetyku do pielęgnacji tatuażu- Tattoo Butter Loveink. Zresztą poczytajcie sobie dlaczego warto używać naturalnych kosmetyków ;)

yaska
Aktywny
Aktywny
Posty: 210
Rejestracja: 03 mar 2010, 16:41
Re: Naturalne kosmetyki

autor: yaska » 15 paź 2018, 7:20

A ja odkryłam niedawno krem kokosowy, to jest dopiero rewelacja. Lżejsza konsystencja niż olej kokosowy, lepiej się wchłania i bardzo dobrze nawilża.

Silver25
Aktywny
Aktywny
Posty: 114
Rejestracja: 13 gru 2017, 18:32
Re: Naturalne kosmetyki

autor: Silver25 » 15 paź 2018, 10:33

Kosmetyków na naszym rynku jest naprawdę bardzo dużo, warto wiedziec gdzie szukać tych najlepszych i naturalnych. Ja ostatnio znalazłam bardzo ciekawą stronę tutaj https://ecoandwell.pl/pl/menu/kremy-do-twarzy-252.html Jest to bardzo dobra oferta na wiele kremów do twarzy na naturalnych składnikach. Warto bedzie sie zapoznać z tą stroną.

Kaśkakaśka
Początkujący
Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 18 paź 2018, 10:47
Re: Naturalne kosmetyki

autor: Kaśkakaśka » 22 paź 2018, 9:19

Ja jakiś czas temu namówiona przez koleżankę skusiłam się na zakup ręcznie robionych mydełek z https://malafabryczka.pl/kategoria/pielegnacja-ciala/454 Jestem nimi zachwycona, nie zawierają sztucznych barwników i konserwantów, a więc są idealne dla mojej skóry. Moim ulubionym jest mydło z cynamonem i karobem, delikatnie rozgrzewające i relaksujące.


Wróć do „Łazienki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości

Gotowe projekty domów