Lepsza przestrzeń czy jednak trochę mebli

Salon jest jednym z najważniejszych miejsc w mieszkaniu, to tutaj spędzamy większość czasu i przyjmujemy gości. Rady i opinie na temat urządzania salonu ? małego, dużego, z jadalnią lub bez.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Mieczeseław
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 18 cze 2018, 8:08
Lepsza przestrzeń czy jednak trochę mebli

autor: Mieczeseław » 18 cze 2018, 8:12

Mam pytanie.. otóż, moja małżonka w naszym nowym domu preferuje wolną przestrzeń ja znowu jednak lubię jak coś przy ścianie stoi (szafka, barek itp). Spieramy się co do salonu. Czy według was wystarczą zaledwie dwie sofy, fotel, kominek i szklany stolik. No i oczywiście plus barek. Tv nad kominkiem. Czy to nie aby zbyt pusto? Może jakieś meble Wielkość salonu to ok max 15m2

PawełNM
Aktywny
Aktywny
Posty: 236
Rejestracja: 22 kwie 2014, 23:22
Re: Lepsza przestrzeń czy jednak trochę mebli

autor: PawełNM » 18 cze 2018, 11:42

A może warto postawić na takie rozwiązanie jak meblościanki z https://mirat.eu/mebloscianki,c704.html . Wybór w tym przypadku jest naprawdę duży i można postawić na meble o określonych wymiarach. Przy czym dzięki nim przestrzeń zostanie fajnie zagospodarowana.

MaciejWitkowski
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 03 paź 2018, 18:50
Re: Lepsza przestrzeń czy jednak trochę mebli

autor: MaciejWitkowski » 03 paź 2018, 18:55

ja do nowego mieszkania zawszę kupuję pościel z satyny bawełnianej bardzo wygodna.

celia.celia84
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 97
Rejestracja: 14 lut 2017, 20:18
Re: Lepsza przestrzeń czy jednak trochę mebli

autor: celia.celia84 » 28 lis 2018, 21:25

Osobiście wolę bardziej przestronne wnętrza, które nie są zagracone niepotrzebnymi meblami. Zbyt duża ilość mebli na pewno optycznie zmniejsza pomieszczenie. Dlatego na przykład w sypialni mamy tylko dużą szafę oraz łóżko z ozdobnym kocem (https://podpierzyna.com/pol_m_Do-sypialni_Koce_Koce-akrylowe-390.html). Do tego kilka poduszek dekoracyjnych i jak dla mnie wystarczy. W salonie natomiast oprócz stolika kawowego mamy tylko telewizor, szafkę pod telewizor i szafkę z książkami. I póki co tyle nam wystarcza.


Wróć do „Salon / Pokój dzienny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 123 gości

Gotowe projekty domów