meble dziecięce Cilek

Pokój dziecięcy jest zazwyczaj miejscem zabaw i nauki dziecka. Dlatego tak ważnym aspektem jest dobór odpowiednich mebli, kolorów ścian, które wpływają na kreatywność naszych pociech. Zobacz jak inni poradzili sobie z tym problemem.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Przemek
meble dziecięce Cilek

autor: Przemek » 04 lis 2010, 10:14

czy ktoś zna ta fime ?
jaka jest jakośc ich mebli dziecięcych ?

Arowana14
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 304
Rejestracja: 25 maja 2012, 13:46
Re: meble dziecięce Cilek

autor: Arowana14 » 21 cze 2012, 13:06

Niestety pierwszy raz słyszę o tej firmie. Jednak z własnego doświadczenia mogę Ci polecić inną firmę. Ja kupowałam meble tutaj: http://mebledladziecka.com.pl/ Nie wiem jak meble tamtej firmy, ale te na pewno są bardzo solidne. No i stosunkowo tanio, jeżeli bierze się pod uwagę cały zestaw. No i co ważne są po prostu piękne.
BOB-BUDOWNICZY

kasiulka80
Aktywny
Aktywny
Posty: 100
Rejestracja: 01 sie 2015, 23:00
Re: meble dziecięce Cilek

autor: kasiulka80 » 28 paź 2015, 21:33

Ja dużo dobrego słyszałam o firmie happybabies_pl , ktora sprzedaje swoje meble na Allegro , jest to naprawde bardzo dobra firma , rzetelna ich produkty są wysokiej jakosci

halineczka
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 48
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:29
Re: meble dziecięce Cilek

autor: halineczka » 01 gru 2015, 21:54

Popieram w 100 % Jestem posiadaczką ich mebli ( a raczej moj syn ) i jestesmy obydowoje szczesliwi . Syn bo ma fajne i kolorowe meble , a ja nie mam problemu z usypianiem dziecka bo samo chętnie się kladzie do swojego samochodu -łóżka ;)

szkabpb
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 21 wrz 2016, 11:31
Re: meble dziecięce Cilek

autor: szkabpb » 21 wrz 2016, 13:36

Może coś związanego z jego hobby?

katarzyna.mlynska4
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 48
Rejestracja: 26 cze 2018, 10:39
Re: meble dziecięce Cilek

autor: katarzyna.mlynska4 » 02 paź 2018, 9:24

Polecam markę MoonWood. Mają piękne naturalne meble wykonane z drewna. Wysoka jakość, praktyczność i są po prostu piękne! https://moonwood.me/naturalne-meble-sklep-moonwood/


Wróć do „Pokoje dziecięce, pokoje młodzieżowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości

Gotowe projekty domów