Pasty do mycia rąk.

Bez materiałów chemii budowlanej nie można wyobrazić sobie żadnych prac budowlanych i remontowych. Wybór materiałów jest ogromny, a ciągle pojawiają się nowe, ciekawe produkty. Jakie materiały zastosować w konkretnym przypadku? Które ułatwią i usprawnią budowę i remont? Czym tynkować, malować, impregnować, kleić, uszczelniać i czyścić?

Moderator: Deitermann

dicappo
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 13 sty 2011, 15:48
Pasty do mycia rąk.

autor: dicappo » 31 lip 2012, 21:13

Które z past do mycia rąk są najlepsze? Może lepsze są kremy, które mają zabezpeiczać przed zabrudzeniami?

Jaro 1
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 05 sty 2012, 20:59
Re: Pasty do mycia rąk.

autor: Jaro 1 » 31 lip 2012, 21:24

Jak zaczynam prace na działce to wsmarowuję koncentrat L.O.C. Nie ma nic lepszego. Po pracy dozuję jedną kropelkę i ręce czyste. Ponadto przyjazne dla skóry, naturalny produkt, aloes. Świetnie usuwa zabrudzenia. Mam znajomego mechanika samochodowego, który nie rozstaje się z tym produktem. Naprawdę polecam

Niewiadomski
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 49
Rejestracja: 01 paź 2009, 11:13
Re: Pasty do mycia rąk.

autor: Niewiadomski » 29 sie 2012, 14:14

Muszę przyznać,że zaciekawił mnie ten środek do mycia rąk,może ktoś jeszcze z niego korzystał i napisze swoją opinię. Faktycznie jest taki dobry i sprawdzony?
Grzejniki, ogrzewacze, styropian, okna dachowe Niewiadomski.com.pl

Ulfar
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 69
Rejestracja: 14 sie 2018, 14:13
Re: Pasty do mycia rąk.

autor: Ulfar » 01 paź 2018, 8:36

Też się ostatnio nad tym głowiłem, ale pochwyciłem kapkę pasty z pracy. Producent Dreumex zdaje się, pisze na opakowaniu. Całkiem dobra, smar puścił. Widziałem, że na stanie są jeszcze u mnie ich ściereczki do rąk itp. Następnym razem to wypróbuje ;P

bodziobo
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 09 paź 2019, 10:46
Re: Pasty do mycia rąk.

autor: bodziobo » 09 paź 2019, 10:54

Mi znajomy polecił żel do mycia silnie zabrudzonych rąk Elfix manu clean sprawdza się genialnie i to nie tylko do mycia rąk ale i do innych rzeczy.

Baks
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 560
Rejestracja: 03 wrz 2020, 10:33
Lokalizacja: Bydgoszcz
Re: Pasty do mycia rąk.

autor: Baks » 20 paź 2022, 12:20

Clinus ma w swojej ofercie płyn do czyszczenia rąk firmy Clinex, który świetnie usuwa smary i oleje, a nawet pozostałości po farbie olejnej. Drogi nie jest, a sprawdza się wyśmienicie jak szybko trzeba doczyścić ręcę.


Wróć do „Chemia budowlana”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

Gotowe projekty domów