Uszczelnianie dachu

Szczelny dach, komin, jaki materiał wybrać na obróbki dekarskie przede wszystkim jak uniknąć błędów dekarskich i wybrać ekipę, która nie zniszczy nam dachu?

Moderator: Redakcja e-dach.pl

adiglejak
Aktywny
Aktywny
Posty: 146
Rejestracja: 23 maja 2018, 7:26
Re: Uszczelnianie dachu

autor: adiglejak » 04 wrz 2018, 13:37

Może pianka samoprzylepna się sprawdzi?

Mariopo
Aktywny
Aktywny
Posty: 183
Rejestracja: 08 lis 2016, 9:58
Re: Uszczelnianie dachu

autor: Mariopo » 17 wrz 2018, 9:59

Może poszukajcie na eblachy.pl, tam zawsze kupuję materiały do tego typu prac remontowych. Jak ktoś jest dekarzem czy cieślą to pewnie skojarzy ten sklep.

damyoo
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 96
Rejestracja: 10 lip 2017, 9:42
Re: Uszczelnianie dachu

autor: damyoo » 30 wrz 2018, 16:15

ja nie jestem ani dekarzem, ani cieślą, a sklep eblachy.pl kojarzę wszystko dlatego, że przy robieniu dachu wykonawcy, którym zleciłem pracę właśnie stąd zamawiali wszelkie niezbędne materiały. Jestem zadowolony z jakości także polecam.

JoachimKon
Aktywny
Aktywny
Posty: 216
Rejestracja: 24 lis 2016, 20:06
Re: Uszczelnianie dachu

autor: JoachimKon » 04 paź 2018, 8:33

Jeżeli o chodzi o samą realizację tego typu prac to ze swojej strony śmiało mogę polecić Ci wybór firmy alpinistycznej Rope Expert, która wykonuje tego typu realizacje na najwyższym możliwym poziomie. Nie tylko w przypadku domów, ale również wysokich budynków firmowych czy biurowcach. Jakość realizacji naprawdę bardzo pozytywna, do tego nie ma mowy o jakichkolwiek niedokładnościach czy pozostawieniu nieszczelności. Moim zdaniem są klasą samą w sobie i to też łączą z naprawdę dobrze zestawioną ofertą oraz cennikiem.

Pantera26
Aktywny
Aktywny
Posty: 162
Rejestracja: 16 cze 2015, 18:20
Re: Uszczelnianie dachu

autor: Pantera26 » 05 paź 2018, 9:26

Czy ktoś używał już membrany płynnej do uszczelniania dachu? Chodzi mi o coś takiego https://www.proof-tech.com/. Czy jeśli mam płaski dach to pomalowanie go tym środkiem go uszczelni?

Pasko33
Aktywny
Aktywny
Posty: 158
Rejestracja: 16 mar 2017, 11:35
Re: Uszczelnianie dachu

autor: Pasko33 » 10 paź 2018, 14:14

damyoo pisze:ja nie jestem ani dekarzem, ani cieślą, a sklep eblachy.pl kojarzę wszystko dlatego, że przy robieniu dachu wykonawcy, którym zleciłem pracę właśnie stąd zamawiali wszelkie niezbędne materiały. Jestem zadowolony z jakości także polecam.


Ja często zamawiam z https://eblachy.pl/ materiały do remontu dachów :) mam firmą budowlaną i takie rzeczy musimy często kupować. Generalnie to zaufany sklep.


Wróć do „Obróbki blacharskie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

Gotowe projekty domów