Drzwi jednoskrzydłowe na 120cm

Asortyment okien i drzwi jest tak duży, że wybór jest naprawdę trudny. Do tego montaż, konserwacja, czasem naprawy. Z tego działu możesz dowiedzieć się czym różnią się poszczególne typy i modele, jak wybrać odpowiednie okna i drzwi do Twojego domu i mieszkania, jak je prawidłowo osadzić, konserwować i co robić jeśli pojawią się jakieś problemy.

Moderator: Redakcja e-izolacje.pl

zukers
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 26 lis 2011, 12:05
Drzwi jednoskrzydłowe na 120cm

autor: zukers » 19 wrz 2018, 20:54

Witam,
mam pytanie chce zakupić 3 drzwi z tym że jedne z nich wejściowe mają wymiar od ściany do ściany 120cm, raczej skłaniam się na drzwi stalowe i tu moje pytanie który z producentów umożliwia za dopłatą poszerzenie ościeżnicy do skrzydła 100 tak abym tą dziurę wypełnił, więc wychodziło by około 4cm do dodania po każdej ze stron?
Nie chcę drzwi z dostawką. Wiem że doorsy to umożliwia ale oni mają tylko drewniane.
Drugie drzwi to już standard 110cm ale chciałbym coś grubszego ze stali co najmniej 70mm. Trzecie to gospodarcze 70cm jakby producent miał w ofercie takie też energooszczędne było by miło.
Za jakiś namiar byłbym wdzięczny.

Delioss
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 20 wrz 2018, 7:28
Re: Drzwi jednoskrzydłowe na 120cm

autor: Delioss » 20 wrz 2018, 7:33

Z tego co wiem to to czego Pan szuka widziałem jakiś czas temu w sklepie
EZO , proszę sprawdzić ofertę, przedzwonić, może pomogą :) Ja u nich kupowałem kiedyś i byłem bardzo zadowolony.

theme
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 1157
Rejestracja: 08 sty 2014, 18:14
Re: Drzwi jednoskrzydłowe na 120cm

autor: theme » 24 wrz 2018, 16:54

Przedzwoń sobie do Wikędu, bo widziałem, że kiedyś robili drzwi 2x90 dla Klienta ze stanów, więc temat ościeżnicy były OK u nich. Pytanie czy mają tak szerokie blachy aby zrobić Ci 120-ki skrzydła? Wiem, że mają wyższe 240cm drzwi więc może coś z tego będzie?
Z drewnianych drzwi miałbyś większy wybór, bo choćby pierwsza lepsza z brzegu Porta mogłaby coś takiego zrobić, ale pytanie jak z gwarancją, bo to siły na zawiasy działałyby zupełnie inne.
Ja ze znanych mi firm to widziałem tylko 110ki techniczne jeśli pytasz konkretnie o stal, ale to do domu się kompletnie nie nada.

Tak czy inaczej drogi temat, oraz produkcja o znacznie dłuższym terminie.
__________________________
pozdrawiam
The_Me

mazwoj
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 954
Rejestracja: 25 wrz 2016, 17:55
Re: Drzwi jednoskrzydłowe na 120cm

autor: mazwoj » 28 paź 2018, 13:38

Nie produkuje się tak szerokich drzwi w standardzie. Aby takie drzwi ładnie wyglądały powinny też być znacznie wyższe od standardowych - takie moje zdanie.


Wróć do „Okna i drzwi”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 106 gości

Gotowe projekty domów