Kradzież danych osobowych przez pracownika

Jak nie zginąć w gąszczu przepisów i co zrobić, by podejmowane przez nas prace były wykonane zgodnie z przepisami? Niedopełnienie przepisów prawa budowlanego może mieć bardzo poważne konsekwencje. Jeśli zastanawiasz się na jakie prace potrzebne jest pozwolenia na budowę, jak je uzyskać, jakie wymagania formalne trzeba spełnić ? tu znajdziesz pomoc.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

dariaborowinka
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 86
Rejestracja: 04 sie 2018, 22:09
Kradzież danych osobowych przez pracownika

autor: dariaborowinka » 24 sie 2018, 17:49

Slyszalam ostatnio, ze w jakiejs duzej firmie telefonicznej pracownik skradl baze danych osobowych i probowal pozaciagac kredyty na nie.. Masakra jakas..

karolinamak
Aktywny
Aktywny
Posty: 288
Rejestracja: 15 cze 2017, 22:57
Re: Kradzież danych osobowych przez pracownika

autor: karolinamak » 26 sie 2018, 8:49

To jakiś obłęd. Te bazy powinny być lepiej strzeżone zdecydowanie... ja mam dodatkowo zabezpieczony swój pesel ale no i tak uważam że ochrona baz musi być na wysokim poziomie

Baambo
Początkujący
Początkujący
Posty: 33
Rejestracja: 11 wrz 2018, 19:46
Re: Kradzież danych osobowych przez pracownika

autor: Baambo » 24 wrz 2018, 16:47

Czytając właśnie takie wpisy cieszę się że mam chronpesel wykupiony. Rzetelna usługa za niewielkie pieniądze

monikabert90
Aktywny
Aktywny
Posty: 181
Rejestracja: 16 lis 2016, 17:21
Re: Kradzież danych osobowych przez pracownika

autor: monikabert90 » 25 mar 2019, 9:13

Dlatego też bardzo ważne jest to, aby odpowiednio dbać o ochronę danych osobowych w swojej firmie. Na początku polecam wykonać audyt zgodności z RODO. Dzięki niemu będziecie wiedzieli, co w Waszych firmach działa prawidłowo, a co jest do poprawy :)

kordoba
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 430
Rejestracja: 12 lis 2015, 17:43
Re: Kradzież danych osobowych przez pracownika

autor: kordoba » 10 kwie 2019, 8:12

Polecam też zainteresować się trwałym usuwaniem danych z dysku twardego komputera. Takimi kwestiami zajmuje się firma prodevice. Dzięki niszczeniu danych z dysków unikniemy potencjalnej sytuacji wykradania danych.

Postzunia
Aktywny
Aktywny
Posty: 114
Rejestracja: 12 lis 2016, 23:07
Re: Kradzież danych osobowych przez pracownika

autor: Postzunia » 02 cze 2019, 21:13

Ochrona danych to obecnie temat numer jeden ze względu na implementację RODO w niemal każdej dziedzinie życia więc zadbaj i zleć specjalistom wdrożenie odpowiednich procedur w firmie. Ja polecam isecure. Ich usługa zapewni ci i twojej firmie spokojny sen bez nerwów o to że jakieś niepowołane dane wyciekną na zewnątrz. Niestety jest to nieuniknione i każdy powinien się tym zająć.


Wróć do „Prawo budowlane”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: FB ext hit [Bot] i 27 gości

Gotowe projekty domów