Wyznaczanie poziomu płytek ściennych

Łazienka w stylu nowoczesnym czy klasycznym? Jaką wybrać armaturę łazienkową i kolor płytek? Wanna czy prysznic? Jak zaaranżować małą łazienkę w bloku? Takie pytania zadaje sobie każdy, kto ma przed sobą wizję remontu łazienki.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

jaczmy
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 22 wrz 2018, 20:10
Wyznaczanie poziomu płytek ściennych

autor: jaczmy » 23 wrz 2018, 7:02

Witam. Na wstępie chciałbym się przywitać IP ozdrowić wszystkich na forum. Jestem początkującym budowlańcem we własnym dom. I mam w związku z tym pytanie. Dziś zabieram się za układanie płytek ceramicznych na ścianie. Położyłem już w domu płytki podłogowe i wyszło całkiem fajnie, ale na ścianie kładę pierwszy raz dlatego będę się uczył kładąc je w kotłowni. Jak coś wyjdzie nie tak to w końcu to tylko kotłownia. Moje pytanie brzmi: jak wyznaczyć dobrze poziom od którego zacznę układać drugi rząd płytek? Kiedy mierzyłem pomieszczenie ściany na przeciwległych końcach miały jakieś 2-3mm różnicy w wysokości. Czy kłaść spokojnie i na gorze przyszlifowac płytki? Dodam ze sufit jest raczej równy, poziomy bo dom został dobrze zbudowany przez fachowców. Uprzedzę jeszcze ze nie wchodzi w grę wzięcie glazurnika ponieważ zwyczajnie nie mam już kasy. Kredyt szybko się skonczyl. Ile mogłem tyle wydawałem na fachowców ale cóż, zycie.

jaczmy
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 22 wrz 2018, 20:10
Re: Wyznaczanie poziomu płytek ściennych

autor: jaczmy » 23 wrz 2018, 16:51

Już sobie poradziłem. A jaki będzie efekt to zobaczy jak dojdę rzędem do sufitu. :)


Wróć do „Łazienki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 68 gości

Gotowe projekty domów