Podnośniki koszowe – bezpieczna praca na wysokości

Jak dobrać właściwe izolacje do ocieplenia dachu, jaki materiał izolacyjny wybrać? Wełna mineralna a może styropian?

Moderator: Redakcja e-izolacje.pl

Redakcja
Redakcja
Posty: 5433
Rejestracja: 02 cze 2003, 8:18
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Podnośniki koszowe – bezpieczna praca na wysokości

autor: Redakcja » 28 mar 2017, 10:52

Podnośniki koszowe cieszą się coraz większym zainteresowaniem, dzięki nowoczesnej technologii i rozwiązaniom możliwe jest wykonywanie różnych... Podnośniki koszowe – bezpieczna praca na wysokości >>
Redakcja

waldekkosa
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 05 lip 2016, 9:25
Podnośniki koszowe – bezpieczna praca na wysokości

autor: waldekkosa » 28 mar 2017, 10:52

Dziękuję za wyczerpujące informacje dotyczące podnośników koszowych! Szykuje mi się malowanie dachu felcowanego, a że rynny są starego typu, blaszane to i dostęp do nich jest ograniczony. Rozważam wynajęcie podnośnika koszowego lub rusztowania. Z podnośnika powinno pójść znacznie szybciej, rusztowanie jest dość problematyczne przy przenoszeniu, ale z pewnością będzie tańsze... Muszę jeszcze poszperać, pozdrawiam wszystkich!

kosmo3
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 443
Rejestracja: 10 maja 2013, 20:04
Lokalizacja: Kraków
Re: Podnośniki koszowe – bezpieczna praca na wysokości

autor: kosmo3 » 18 cze 2017, 21:40

Sprawdź sobie koniecznie ich ofertę https://www.boels.pl/wynajem/podnosniki ... ki-osobowe . Propozycja jest naprawdę ciekawa. Mają różnego rodzaju podnośniki, które można wynająć. Boels posiada 8 oddziałów. Na ich stronie są szczegóły.

Tomek2233
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 27 cze 2017, 7:52
Re: Podnośniki koszowe – bezpieczna praca na wysokości

autor: Tomek2233 » 27 cze 2017, 11:35

Ta oferta http://kompensator.com.pl/operator-podn ... -spelniac/ jest o niebo lepsza niż ta poprzednia. Niższe ceny, lepszy sprzęt, profesjonalna obsługa. Tylko należy pamiętać o zachowaniu zasad BHP, aby nie wydarzyła się, żadna nieprzyjemność.

Arowana14
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 304
Rejestracja: 25 maja 2012, 13:46
Re: Podnośniki koszowe – bezpieczna praca na wysokości

autor: Arowana14 » 27 cze 2017, 13:31

Na tej stronie http://www.gowork.pl/praca/olsztyn;l często widuje ogłoszenia pracy na wysokosciach. Stawki z tego co pisza wcale wysokie nie są, a taka praca jest naprawdę niebezpieczna. Moim zdaniem powinny stawki byc duzo wieksze przy wykonywaniu takich zawodów.
BOB-BUDOWNICZY

Norek77
Aktywny
Aktywny
Posty: 130
Rejestracja: 28 lut 2017, 12:09
Re: Podnośniki koszowe – bezpieczna praca na wysokości

autor: Norek77 » 27 wrz 2017, 5:47

Ważne jest także, by podnośniki kupować u sprawdzonego producenta, tak jak np. haulotte.pl/pl, z wszelkimi obowiązującymi certyfikatami. Bo inaczej to z tym bezpieczeństwem różnie bywa.

PrzemekS
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 348
Rejestracja: 30 gru 2015, 20:37
Re: Podnośniki koszowe – bezpieczna praca na wysokości

autor: PrzemekS » 25 maja 2018, 22:57

Podnośniki koszowe wynajmiecie w dzwikop.pl z Gdańska. Mają też dźwigi i kosze transportowe. Firma solidna, stawkę mają przyzwoitą dla kieszeni.

viki42
Aktywny
Aktywny
Posty: 130
Rejestracja: 16 gru 2015, 10:54
Re: Podnośniki koszowe – bezpieczna praca na wysokości

autor: viki42 » 29 maja 2018, 11:45

Jeśli chodzi o bezpieczną pracę na wysokości, to nie ma co na tym oszczędzać. Podnośniki są ok, ale potrzebne są też inne zabezpieczenia. Tutaj ratwork.pl namiary na sklep alpinistycznych, gdzie mają wszystko co potrzeba.

tomek.qz
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 75
Rejestracja: 11 lip 2018, 8:41
Re: Podnośniki koszowe – bezpieczna praca na wysokości

autor: tomek.qz » 26 lip 2018, 13:50

Świetny artykuł na temat podnosników. Nie opłąca się oszczędzać na tego typu rozwiązaniach, kiedy w grę wchodzi ludzkie życie.

luiza82
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 317
Rejestracja: 04 gru 2017, 21:53
Re: Podnośniki koszowe – bezpieczna praca na wysokości

autor: luiza82 » 23 wrz 2018, 15:30

Polecam usługi firmy CSA Asekuracje. Zapewniają profesjonalne i kompleksowe rozwiązania gwarantujące bezpieczeństwo pracownikom narażonym na ryzyko upadku podczas wykonywania swoich obowiązków. Kompetentni fachowcy.

afcecie
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 02 sty 2019, 13:59
Re: Podnośniki koszowe – bezpieczna praca na wysokości

autor: afcecie » 04 sty 2019, 8:44

Polecam podnośniki nożycowe i przegubowe oferowane na wynajem lub sprzedaż przez firmę Gizo.pl. Fachowa pomoc, bardzo duża wiedza z zakresu UDT oraz BHP pracy z podnośnikami. Polecam szkolenie udt organizowane przez nich - są świetnie prowadzone, przez co późniejsza praca na podnośniku jest zdecydowanie bardziej bezpieczna.

Pozdrawiam

jakustol
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 29 lis 2018, 11:47
Re: Podnośniki koszowe – bezpieczna praca na wysokości

autor: jakustol » 07 sty 2019, 7:55

Najlepiej wynająć do tego profesjonalistów, ja tak zrobiłem ostatnio jak miałem szyld do powieszenia i naprawde szybko zrobione, porządnie i terminy szybkie. Lepiej powierzyć się fachowcom. Ja korzystałem z ich usług i mogę polecić :) Citylift.

mlekoslaw
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 321
Rejestracja: 12 lis 2018, 18:14
Re: Podnośniki koszowe – bezpieczna praca na wysokości

autor: mlekoslaw » 25 mar 2019, 19:38

Moim zdaniem wynajem to najlepsza opcja.. Zresztą w moim przypadku nie opłacało się kupować, biorąc pod uwagę, że potrzebowałem podnośnika raptem na kilka dni. Wynająłem od firmy, zrobiłem co potrzebowałem, oddałem i spokój.

serfer58
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 55
Rejestracja: 12 kwie 2019, 9:35
Re: Podnośniki koszowe – bezpieczna praca na wysokości

autor: serfer58 » 08 maja 2019, 15:40

Podnosniki Ostrow ta firma ma bardzo obszerną ofertę podnośników, szczególnie teleskopowych i nożycowych. Można wynająć dobry sprzęt w atrakcyjnej cenie.

Kryspin99
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 90
Rejestracja: 21 cze 2019, 8:50
Re: Podnośniki koszowe – bezpieczna praca na wysokości

autor: Kryspin99 » 19 sie 2019, 21:51

Warto w temacie zapoznać się z ofertą firmy Anitex. Oferują wynajem podnośników koszowych przydatnych w wielu pracach zarówno wewnętrznych jak i poza budynkami. Solidny kontrahent.


Wróć do „Dachy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

Gotowe projekty domów