Akcesoria do okien

Asortyment okien i drzwi jest tak duży, że wybór jest naprawdę trudny. Do tego montaż, konserwacja, czasem naprawy. Z tego działu możesz dowiedzieć się czym różnią się poszczególne typy i modele, jak wybrać odpowiednie okna i drzwi do Twojego domu i mieszkania, jak je prawidłowo osadzić, konserwować i co robić jeśli pojawią się jakieś problemy.

Moderator: Redakcja e-izolacje.pl

Redakcja
Redakcja
Posty: 5433
Rejestracja: 02 cze 2003, 8:18
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Akcesoria do okien

autor: Redakcja » 19 gru 2013, 15:21

Rolety, moskitiery, nawiewniki i zabezpieczenia antywłamaniowe ? dodatkowe akcesoria są nie tylko praktyczne... Akcesoria do okien >>
Redakcja

borowiczanka
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 19 gru 2013, 15:18
Akcesoria do okien

autor: borowiczanka » 19 gru 2013, 15:21

ja preferuję różnorodność, mam żaluzje w jednym pokoju w innym rolety, a syn ostatnio zażyczył sobie matę bambusową z http://www.ryza.waw.pl

Oknobyt
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 54
Rejestracja: 17 sie 2013, 9:27
Re: Akcesoria do okien

autor: Oknobyt » 09 sty 2014, 10:39

Ja z kolei nie jestem zwolennikiem zbyt wielu dodatków oraz akcesoriów do okien. Uważam że same firany lub dobre rolety w ciekawym kolorze,powinny tutaj wystarczyć- chociaz jak wiadomo to kwestia naszego gustu.
Okna dla każdego !

Piotr1955
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 320
Rejestracja: 05 lip 2018, 10:35
Re: Akcesoria do okien

autor: Piotr1955 » 23 wrz 2018, 12:49

No hej. Ja mam sprawdzoną ekipę przy Nowosądeckiej w temacie rolet. Chodzi mi o Masters. Kupowałem u nich rolety zewnętrzne i wewnętrzne do swojego lokalu. Pełna obsługa dojeżdżają mierzą montują nie trzeba osobno kupować i osobno innej firmie zlecać montaż można wszystko załatwić na miejscu .


Wróć do „Okna i drzwi”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 41 gości

Gotowe projekty domów