Płytki do kuchni

Pomysły na wystrój kuchni, dobór armatury kuchennej i mebli. Porady jak zaprojektować funkcjonalną, oryginalną kuchnię. Radzimy jakie dobrać meble kuchenne, sprzęt AGD oraz odpowiedni zlewozmywak. Nowości dotyczące trendów w aranżacji przestrzeni kuchennej.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

kira12
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 13 wrz 2018, 19:58
Płytki do kuchni

autor: kira12 » 13 wrz 2018, 20:12

Witam, ostatnio postanowiłem odświeżyć troszeczkę kuchnie gdyż parę płytek jest pękniętych. Niestety nie mam zielonego pojęcia jaki jest kolor tych płytek :P Tzn jeden to beige zdjęcie nr 1(beżowy, przynajmniej tak mi się zdaje) a drugi pojęcia nie mam :P Na domiar złego chodziło by mi o płytki 44x44 i tu pojawia się kolejny problem, bo nie mogę takich znaleźć. Moje pytanie natomiast jest następujące czy ktoś jest w stanie rozpoznać kolor/wzór płytek z zdjęcia nr 2 i 3 (to te same płytki tylko zdjęcie robione z 2 różnych telefonów. Oraz 2 pytanie czy ktoś wie gdzie mogę dostać płytki z zdjęć 1,2 i 3 o rozmiarach 44x44, bo w obi, castoramie i lerla nie posiadają :/
nr 1
Obrazek
nr 2
Obrazek
nr 3
Obrazek

Z góry dziękuje za wszelką pomoc :)

P.S jeżeli pytanie założyłem w złym dziale, to z góry przepraszam i proszę o przeniesienie. Ale wydaje mi się że w dobrym(chyba) :D

balouu
Początkujący
Początkujący
Posty: 13
Rejestracja: 20 wrz 2018, 19:44
Re: Płytki do kuchni

autor: balouu » 20 wrz 2018, 20:10

Płytek niestety nie rozpoznaję, ale skoro o nich mowa to może zapytam o fugę? Jakiej używaliście? Macie coś godnego polecenia?

Awatar użytkownika
tetate
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 627
Rejestracja: 06 sie 2012, 13:51
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Re: Płytki do kuchni

autor: tetate » 31 paź 2018, 8:26

Nie wiem jakiej wielkości są tutaj płytki bo nie ma podanego dobrego zdjęcia, jednak czy przypadkiem nie jest to jedna z kolekcji firmy Tubadzin? Widzę,ze jest to gres w półpołysku a firma ma coś takiego w ofercie:
[więcej informacji poprzez PW]

Na stronie jest katalog.

Wydają sie bardzo podobne do tych:
Obrazek

Tomko43
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 689
Rejestracja: 28 mar 2015, 20:11
Lokalizacja: Białystok
Re: Płytki do kuchni

autor: Tomko43 » 02 lis 2018, 9:56

A może warto pomyśleć nad większymi płytami w kolorze i wzorach betonu?

Awatar użytkownika
Weronic
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 05 lis 2018, 16:35
Re: Płytki do kuchni

autor: Weronic » 05 lis 2018, 16:50

Wydaje mi się, że to nie jest najlepszy pomysł. Jeśli nie znajdziesz dokładnie takich samych płytek od tego samego producenta to nie dokupuj innych. Efekt będzie okropny.

lideropinii
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 1648
Rejestracja: 03 kwie 2015, 18:26
Re: Płytki do kuchni

autor: lideropinii » 05 lis 2018, 17:24

Płytka nawet w dużym rozmiarze czyli 60x60 bardzo pasuje do małych pomieszczeń, jeśli ją dobrze położymy oczywiście.

Pozdrawiamy, zespół Decoroom
Pozdrawiamy, zespół Decoroom

Prawdziwe piękno kryje się we wnętrzu ...

Awatar użytkownika
Gramin
Aktywny
Aktywny
Posty: 238
Rejestracja: 03 mar 2017, 11:13
Lokalizacja: małopolska
Kontaktowanie:
Re: Płytki do kuchni

autor: Gramin » 06 lis 2018, 7:08

Według mnie sporo zależy od tego, jaka dokładnie różnica jest między płytkami dużymi i małymi.
Silver Service - usługi sprzątające

Betixa
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 10 maja 2020, 5:41
Re: Płytki do kuchni

autor: Betixa » 10 maja 2020, 5:50

taka że albo powiększą przestrzeń albo pomniejszą ...ja idealne płytki znalazłam w Cermagu. Bardzo ładne i wytrzymałe. no i do tego w dobrej cenie, Jestem bardzo zadowolona!

e-Rzecznik_Magnat
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 654
Rejestracja: 27 lis 2014, 20:38
Lokalizacja: Warszawa
Re: Płytki do kuchni

autor: e-Rzecznik_Magnat » 30 maja 2020, 19:41

Szanowni Państwo,
Ciekawą alternatywą dla tradycyjnych płytek jest tynk mineralny Magnat Beton Style. Można go wykorzystać wszędzie tam, gdzie chcemy uzyskać oryginalną dekorację drewna. Tynk jest łatwy w aplikacji, przyczepny do podłożą, charakteryzuje się długim czasem obróbki. Można go nanosić na całe ściany, a także stosować w okolicach okien i drzwi, we wnękach i wszelkiego typu zabudowach. Magnat Beton Style dobrze imituje typowy beton, posiada odpowiednią kolorystykę, ubytki i wżery.

lideropinii
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 1648
Rejestracja: 03 kwie 2015, 18:26
Re: Płytki do kuchni

autor: lideropinii » 03 cze 2020, 12:31

Zgadza się, choć oczywiście zależy do jakiej aranżacji i jakiego stylu.
Pozdrawiamy, zespół Decoroom

Prawdziwe piękno kryje się we wnętrzu ...

Arkadiusz89
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 18 cze 2020, 12:17
Re: Płytki do kuchni

autor: Arkadiusz89 » 19 cze 2020, 13:17

Hejka. Czy ktoś z was przyklejał na ścianę płytki które są przeznaczone na podłogę? Ja chcę tak zrobić w kuchni. Płytki mają wymiar 60x60 i obawiam się że są za ciężkie


Wróć do „Kuchnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 104 gości

Gotowe projekty domów